Перейти до змісту

Порадьте відеокарту будь-ласка


Рекомендовані повідомлення

Кращого варіанту, ІМХО, як Radeon HD 3850 256Mb за такі гроші поки що не існує.

Ось тут глянь огляд Radeon HD 3850 256Mb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона дорожча.

Але можу запропонувати свою Asus 8600 GTS Silencer Ось така

Ще є 2,5 роки гарантії. Сьогоднішня її ціна ~$190

віддам за 160 у.о. Є коробка і дрова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона дорожча.

Але можу запропонувати свою Asus 8600 GTS Silencer Ось така

Ще є 2,5 роки гарантії. Сьогоднішня її ціна ~$190

віддам за 160 у.о. Є коробка і дрова.

Мені б/в не підходить(((((В мене комп на гарантії і я маю купувати відеокарту лише на фірмі.Sorry))) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені б/в не підходить(((((В мене комп на гарантії і я маю купувати відеокарту лише на фірмі.Sorry))) ;)

это тебе на этой фирме сказали? купи карту и принеси им чтоб вставляли, а потом опять пломбировали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені б/в не підходить(((((В мене комп на гарантії і я маю купувати відеокарту лише на фірмі.Sorry))) ;)

это тебе на этой фирме сказали? купи карту и принеси им чтоб вставляли, а потом опять пломбировали :)

Я в них питався але вони не згодні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі дали гарантію повузлову (на кожну запчастини) чи на весь корпус? (ці питання до Yarchik-a)

ну вищезгаданий варіант із посту №2 ідеальний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за фірма така? Оголоси-но на всякий випадок, щоб я бува її комусь не порадив випадково...

Нормальні фірми пломбують не системник, а кожну залізячку яка в ньому прикручена. І гарантія не розповсюджується тільки на те залізо, яке не має пломби або пломбу пошкоджено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за фірма така? Оголоси-но на всякий випадок, щоб я бува її комусь не порадив випадково...

Нормальні фірми пломбують не системник, а кожну залізячку яка в ньому прикручена. І гарантія не розповсюджується тільки на те залізо, яке не має пломби або пломбу пошкоджено.

Фірма ІНКОМ. Гарантію давали на весь сістємнік а не на кожну деталь.Ну хоча б за 230 у.о. можна щось знайти??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в них питався але вони не згодні

а это они тебе и рекомендуют 8800? а можно даже сказать впаривают. хотя, не могу сказать, что 8800 не стоит 200. но подход у фирмы не самый правильный

ндя, прав Plum, "хорошая" фирма...

ИНКОМ? хм.

или у тебя какой-то бренд, с которым не каждая железяка совместится?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо в нас в Луцьку вже появились в продажі 8800GS?

На рахунок Radeon 3850 256Mb це хароший варіант. Но якщо взяти до уваги той дурдом шо зараз з цінами на залізо робиться, вона буде стоїти зараз 230-250зелених мінімум ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

	 VC HIS HD 3850 512MB (256bit) GDDR3 PCIe-E HDMIDual DL-DVI & TV (HDCP)

- 230 у.о.

  HIS HD 3850 512MB (256bit) GDDR3 PCIe-E IceQ 3 Turbo HDMI "LIMITED EDITION" Dual DL-DVI & TV (HDCP)

- 250у.о.

 	  256 MB PCI-E GeForce 8600GTS Asus EN8600GTS Silent/HTDP 2DVI TV-out128bit

- 200 у.о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантію давали на весь сістємнік а не на кожну деталь.
ну так на ті ж комп'ютери АМІ дається гарантія три роки на весь системник, але опломбована кожна деталька, а системник ти можеш відкривати. Наприклад щоб поприбирати в ньому, або доставити щось своє (наприклад друг вінта приніс). Якщо ти зриваєш пломбу на якійсь залізячці, то втрачається гарантія тільки на ту залізячку, а не на системник вцілому. Тобто якщо ти в такому комп'ютері сам заміниш відеокарту, то ти всього-навсього втратиш гарантію на ту відеокарту, яку ти купував в складі системника, тобто все ще будеш мати гарантію на системник без відеокарти.

P.S. Не став так багато знаків питання після речення і відвикай від смайлів на зразок ))))) або (((((, бо буду за таке наказувати. Одного знака питання чи знаку оклику після речення цілком досить, а набір смайлів на форумі достатній, щоб виразити навіть самі збочені емоції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок GeForce 8600GTS? - :( не знаю, тобі вирішувати!

ІМХО - я взяв би GeForce 8600GT а не GeForce 8600GTS, хоть GT і гірша на 20%, але дешевша у два рази.

Але якщо ти розраховуєш на 230у.о, то бери вищесказану VC HIS HD 3850 512MB (256bit) GDDR3 PCIe-E HDMIDual DL-DVI & TV (HDCP) - ідеальний варіант за такі гроші... на данний момент!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку десь є 8800GT 256MB? Якщо є то скількі коштує?

Такої ще не бачив в нас, та і з 512 мегебайтами ледь собі купив за 330 у.о. :) (дешевше не бачив ніде), а з 256 мб не думаю що буде дешевше як за 250, та і поняття ніхто не має коли вони до нас доїдуть, бери radeon 3850 256 mb як тільки з'являться в нас за нормальну ціну і не мороч собі голову :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...