Перейти до змісту

Одноразова робота для чоловіка


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Суть роботи: необхідно скосити близько 1 га трави

Інструментом забезпечать

Час роботи - за домовленістю

Грошова винагорода за виконану роботу - 800 грн

Деталі за тел. о5о 5о7 71 12

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Я тільки що дозвонися. Домовився. Буду о 10.00 в понеділок. Ігор. Дякую. Закривайте тему)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та чого заманушний?

ну хіба що вважати оте що ви подумали роботою.. чи боргом.. чи ще якоюсь каторгою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Я тільки що дозвонися. Домовився. Буду о 10.00 в понеділок. Ігор. Дякую. Закривайте тему)))

Боїшся що роботу переб'ють :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який заманушний заголовок :)

Старалась зацікавити :)

треба було ще додати справжнього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, трімером звичайним

13104529306961.jpeg

гектар такою "бжикавкою" тра помаслати... імхо, заслабенький апарат для такої роботи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок. що за трава7 висота?

трава, бур"яни

висоту не вимірювала

це поле? ци закинутий огород?

частина парку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гектар такою "бжикавкою" тра помаслати... імхо

на жаль, трава сама не коситься

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І після таких тем всі ниють що життя нема, грошей нема, ніхто мене не цінить, платять мало. Винувата влада та всі навколо.

Тема вісить вже декілька днів, траву косити думаю не тиждень, а 800грн заробляти ніхто не кинувся.

номер в приват

Якщо ти не можеш прочитати перший пост то як ти будеш тримати тример?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І після таких тем всі ниють що життя нема, грошей нема, ніхто мене не цінить, платять мало. Винувата влада та всі навколо.

Тема вісить вже декілька днів, траву косити думаю не тиждень, а 800грн заробляти ніхто не кинувся.

номер в приват

Якщо ти не можеш прочитати перший пост то як ти будеш тримати тример?

якшо думаєш шо не тиждень, то сходи попробуй, особливо чужим триммером. це тобі не жилкою травичку утюжити, це гектар бурянів, і якби все так просто було то його любий тракторець за пару годин за 300 грн викосив би..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відпочивав колись на світязі. Їхав на халяву відпочити бо територія і житло у власності рідні. Не пам'ятаю скільки там було соток, але сказали покосити бо заросла більша частина бур'яном. На вигляд все здавалось просто.

Але памятаю як почав косити то після 3ї години вже був готовий відмовитись від халявного відпочинку і поїхати зняти житло за гроші)))) . Косив декілька днів зранку по пару годин.

А тут гектар. А якщо запущений гектар... то мама мія. За таке хіба, що братись людині з досвідом в подібному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І після таких тем всі ниють що життя нема, грошей нема, ніхто мене не цінить, платять мало. Винувата влада та всі навколо.

Тема вісить вже декілька днів, траву косити думаю не тиждень, а 800грн заробляти ніхто не кинувся.

номер в приват

Якщо ти не можеш прочитати перший пост то як ти будеш тримати тример?

якшо думаєш шо не тиждень, то сходи попробуй, особливо чужим триммером. це тобі не жилкою травичку утюжити, це гектар бурянів, і якби все так просто було то його любий тракторець за пару годин за 300 грн викосив би..

Сиди далі перед монітором. Тракторець все зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

номер в приват

Деталі за тел. о5о 5о7 71 12

особливо чужим триммером

ніхто не забороняє скористатись своїм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...