Перейти до змісту

Проблема після зборки комп'ютера


Рекомендовані повідомлення

така ситуація: купив все нове, тобто мамку, проц, корпус і.т.д, склав все, включив. Запускається, кулєра крутяться, але три секунди поробить і виключається, потім на секунди дві знову запускається і знов зупинеться, і так постійно. Що може бути?

Мамка потужна, ось така: Gigabyte GA-965P-DQ6 (i965P/ICH8R, s775, FSB1066-533, 4Dual DDRII800, 2xPCI16x, 2PCI, 8SATAII, 1xATA, 2x1394, SB8Ch, 6USB2.0, LAN1000), блок живлення втс-350ват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не факт ... для проверки - поотключай всё лишнее - память винты ... даже видяху если она внешняя - если запускается - значит пробуй подключать всё отальное... поочереди..

и напиши полностью конфиг компа - ато так тяжело советовать... может у тя две видяхи 8800 ultra ? БП конечно лучше поменять на помощней..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еще вариант - перегрев проца. некоторые забывают кулер намазать термопастой, некоторые вообще пленочку защитную не снимают. с сокетом 755 часто случается перекос при установке. обычно при этом успевает загрузиться бутлоадер (BIOS выдает специфический бип) и где-то в районе загрузки видео комп вырубается. иногда получается и до биоса дотянуть :) потом, если в BIOS стоит опция "after power on -> last state", врубается по новой. и так до бесконечности

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не факт ... для проверки - поотключай всё лишнее - память винты ... даже видяху если она внешняя - если запускается - значит пробуй подключать всё отальное... поочереди..

и напиши полностью конфиг компа - ато так тяжело советовать... может у тя две видяхи 8800 ultra ? БП конечно лучше поменять на помощней..

прц: Celeron Core 420 1.60Ghz 512Кb box FSB800 socket775 Conroe-L box

мамка:MB Gigabyte GA-965P-DQ6 (i965P/ICH8R, s775, FSB1066-533, 4Dual DDRII800, 2xPCI16x, 2PCI, 8SATAII, 1xATA, 2x1394, SB8Ch, 6USB2.0, LAN1000) ATX retail

вінт:HDD 250Gb Samsung 16mb HD252KJ 7200 SATA2 T166

відео: Radeon 1650 pro

корпус: ВТС 350W

коли підєдную від блока до мамки пітаніє широке таке то не вирубається, а коли підєдную ще маленьке пітаніє(на чотири гнізда) починає вирубатися, вирубається і включається знову і знову...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі девайси підключив? В мене не запускалась мама Gigabyte DS3 з процом DualCore поки не підключив до відяшкі додаткове живлення. А взагалі є прекрасний форум на gigabyte.ru, раджу почитати там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"маленькое" питание ,как ты выразился - питание проца. Ты б все ж проверил как проц стоит и кулер на нем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що це маленьке живлення - 4 додаткових піна для мами. В "старих" корпусах 24-піновий розєм складається з 2-х частин - 20+4 для сумісності зі старими мамками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як-би не зовсім :rolleyes:

Зараз на мамках є 24 піна (широкий роз'єм) плюс 4 піна (маленький роз'єм біля процесорного сокета, живлення процесора). А от той 24-піновий роз'єм в свою чергу ділиться на 20+4 для сумісності зі старими мамками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сопсно об чем я и говорил. Пока человек питание проца не врубает - все крутится. но как токо подаст питание на проц - тот начинает глюкать и вырубает систему.

Хотя может быть что что-то и подкорачивает. Тут надо пробовать. для начала с другим процом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли підєдную ще маленьке пітаніє(на чотири гнізда)

Цей 4-піновий розєм, про який ви кажете, в живлення мамкі не влізе.

А взагалі топікстартеру треба уточнити, що він куди втикає. І ще бажано вказати, які звукові сигнали мамка подає (якщо вони є).

Я поки не взяв пс-хрюкера в серьогі не знав, що в мене проблеми з відяшкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика всім подяка за поради, материнка не хоче працювати з Селероном, найшов пентіум Д, і все працює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй обновити BIOS, а також спробуй запустити той Celeron на іншій материнській платі. Може бути просто мертвий процесор, або через глюки в твоїй версії BIOS може не працювати саме ця модель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...