Перейти до змісту

Документи на візу Польську, які?


Zalepok44

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Записаний в візовий центр на 20 липня понелок, сьогодні тільки згадав цю дати. Шопінг, шенген.

Отже виникає запитання:

1. Чи потрібно бронювання готелю проплачене?

2. Виписку з банку з залишком 2+ тис грн і оборотом за 6 міс?

3. Відомості про місце роботи. (якщо на підприємця працюю)

Можливо ще якісь нововведення. А то подавав на візу останній раз більше року назад.

Буду дуже вдячний за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. потрібно. може бути хостел. самий дешевий. без можливості зняття броні.

2. потрібно. кредитка не підходить. може бути і кредитка, але має бути плюсовий баланс на карточці. тобто 2000 умовно. і довідка з рухом коштів. в приваті роздрукують без проблем.

3. особисто не подавав. нічого в посольстві при прийомі док. не вимагали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допомагав із збором документів для мами на початку липня, через тиждень забрали готову візу.

- бронювання не оплачував, просто підтвердження з букінг.ком - перед цим телефонував на гарячу лінію, де мені пояснили, що оплачувати зараз не потрібно.

-виписка по картці за останніх 3 місяці

І ще один момент, довідку з роботи відправили переробляти, оскільки не було фрази "на період відпустки робоче місце зберігається"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допомагав із збором документів для мами на початку липня, через тиждень забрали готову візу.

- бронювання не оплачував, просто підтвердження з букінг.ком - перед цим телефонував на гарячу лінію, де мені пояснили, що оплачувати зараз не потрібно.

-виписка по картці за останніх 3 місяці

І ще один момент, довідку з роботи відправили переробляти, оскільки не було фрази "на період відпустки робоче місце зберігається"

Дякую. Надіюсь з листом від букінгу про бронь вони приймуть.

А довідка з роботи обов'язкова. Просто я працював до 16 червня на ФОП, а з 24 оформлений на юр особу. То як поступти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...