Перейти до змісту

Доброго дня усім. Допоможіть оцінити акк в танках.


SelfExtractor

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня усім. Прошу товариство оцінити мій аккаунт. Поки для цікавості, а тма буде видно. Гру пройшов - Об. 260 собі зробив. Тепер якось інтерес пропадає просто.

41169 боїв, 54,73% перемог, аккаунту приблизно 3 роки. Мій єдиний акк.

Це топ техніка (малюнок 1). Крім того на акку багато премтехніки (малюнок 2)

А на прокачці така техніка (малюнок 3)

А і крім того ще є ИС-3 для ГК на 8-му левелі чи турнірів.

Вся голда і прем аккаунт видно по скріншотам (5млн срібла, 1970 голди, 10000 вільного досвіду, 8 вільних слотів). Крім того на пошті також зареєстровано Діабло3 (можна відразу ганяти). Колись був WOW, але забив на нього як почав задротити в танках. Цікаво в скільки оцінюється акк з Об. 260 та ИС-5 на борту :)

Дякую за відповіді. .

П.С. забув додати - викачані топи, але не придбані - Е-50М, 113, Т92.

post-27298-0-30241100-1436952325_thumb.j

post-27298-0-85567200-1436952331_thumb.j

post-27298-0-17910600-1436952342_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акк звісно цікавий, але це діло не ціниться (( Якщо за 200 грн продаси то буде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акк звісно цікавий, але це діло не ціниться (( Якщо за 200 грн продаси то буде добре.

За 200 грн навіть смішно говорити.

Визначися з ціною.. Пиши :)

Так я в цінах не орієнтуюсь - ніколи таким не займався. От у вас і питаюсь в скільки ви б оцінили даний аккаунт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви що наркомани, які 200-250, Ідіть купіть за 250 такий, акк... діти, чес слово.Так саме Діабло 3тє вартує 600 грн. ну хай цифрова версія 500 грн. Ви напевно троха маку переїли...

З.І.: якщо ви в цінах не орієнтуєтесь, навіщо "тупо" флудити!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня усім. Прошу товариство оцінити мій аккаунт.

навіщо "тупо" флудити

Ми і оцінюємо, в спорі рождається істіна.

Але як я підозрюю за ціну яку прагне почути ТС 5000+ грн він його врятлі продасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви що наркомани, які 200-250, Ідіть купіть за 250 такий, акк... діти, чес слово.Так саме Діабло 3тє вартує 600 грн. ну хай цифрова версія 500 грн. Ви напевно троха маку переїли...

З.І.: якщо ви в цінах не орієнтуєтесь, навіщо "тупо" флудити!?

В сусісній темі чувак за 400 грн вже півроку продає, а ви нам тут за Діаблу росказуєте.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ну хоч зрозумів що насправді продати не вдасться через дві причини:

1. Люди не враховують вкладених зусиль та часу в розвиток аккаунта і відповідно оцінюють акк так, що мені здається це абсолютно несерйозним.

2. За ту ціну, яка б здавалась мені адекватною, продавати аккаунт можна довго і нудно.

Дякую усім за відповіді. Проте якщо ще будуть якісь варіанти - буду обовязково слідкувати за темою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На інші форуми не хочеться навіть і йти, бо там сидить багато москал... росіян, які якби побачили навіть в якому я клані сижу - відразу кинули б жалобу ВГ. А бан я аж ніяк не хочу. :) Тому й звернувся до своїх - Волиняк :)

1. Я вас попередив відразу.

2. Озвучте ціну яку ви собі надумали.

Та я не знаю яка там ціна - я ще вагаюся чи продавати взагалі - чесно стільки вклав в цей аккаунт, що просто жалко навіть віддавати. Те Діабло3 що на пошті висить мені абсолютно нецікаве, а от танкам три роки віддав. При тому я рахую чогось таки досяг в цій грі. І це оцінити в 200-250 грн. :) Я ж не спеціаліст. Ті хто тут постійно тусуються повинні краще за мене знати. я прошу тільки зорієнтувати мене наразі. так сказати на майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SelfExtractor, ну гра це не якась така вже цінність, щоб за аккаунт віддавати стільки тисяч грн.

Дай не правильно казати "вклав в аккаунт") Ви ж грали і отримували задоволення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо реально хочеш продати то 250 оно тобі вже дають, якщо я не помилився в своїх догадках.

Про 1000 чи навіть 500 і не мрій, тут, його за такі гроші ніхто не купить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо реально хочеш продати то 250 оно тобі вже дають, якщо я не помилився в своїх догадках.

Про 1000 чи навіть 500 і не мрій, тут, його за такі гроші ніхто не купить.

Якось недолуго оцінюєте, які ж критерії послужили такій оцінці, фантазія? Куплять не куплять інша справа, людина попросила оцінити, а фантазувати. Чесно кажучи оцінник з Вас ніякий, немає хисту до того!

Ви що наркомани, які 200-250, Ідіть купіть за 250 такий, акк... діти, чес слово.Так саме Діабло 3тє вартує 600 грн. ну хай цифрова версія 500 грн. Ви напевно троха маку переїли...

З.І.: якщо ви в цінах не орієнтуєтесь, навіщо "тупо" флудити!?

В сусісній темі чувак за 400 грн вже півроку продає, а ви нам тут за Діаблу росказуєте.

та хоть хай 10ть, суть то не в тому, просто повторюсь.Тема звучить допоможіть оцінити.Напевно коли людина таке пише зважає на адекватну оцінку а не плід чієїсь фантазії.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці я ніколи раніше продажем акаунтів не займався, тому хотів би попросити тих хто продавав свої акаунти - підскажіть на яких УКРАЇНСЬКИх сайтах можна подати таке повідомлення, бо кацапи як тільки побачать в якому я клані - відразу в сапорт жалобу кинуть чисто через те, що українець. Чому українські сайти - бо особистий акаунт хочу продати тільки при особистій зустрічі. Просто погуглив і побачив багато кидалова. Буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці я ніколи раніше продажем акаунтів не займався, тому хотів би попросити тих хто продавав свої акаунти - підскажіть на яких УКРАЇНСЬКИх сайтах можна подати таке повідомлення, бо кацапи як тільки побачать в якому я клані - відразу в сапорт жалобу кинуть чисто через те, що українець. Чому українські сайти - бо особистий акаунт хочу продати тільки при особистій зустрічі. Просто погуглив і побачив багато кидалова. Буду вдячний.

АХАХАХ, братуха боїться продешевити? постав ціну за яку би ти сам купив, допиши торг, кого зацікавить почне торгуватись. дійдете до ціни нижче якої дійдете згоди що смішно продавати, типу нехай валяється, їсти не просить.

У мене самого аккаунт валяється, за 4 роки 32к боїв тільки накатав. багато техніки 10лев як в ангарі так і прокачаних, стата теж норм, народ в рандомі не дає проходу в клани кличе, премів як у Вас немає, все зароблене непосильним трудом як то кажеться. були думки закинути на продаж. ціну бачу в адекваті 60 баксів, але менше 1000 грн. навряд чи погодився би напевно віддати, хоча.... у Вас преми є, самі думайте за ціну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З усіх моїх премів куплена була тільки Су-122-44. Усі ніші на марафонах і акціях зроблені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 3 тижня потому...

Якщо продавати не в Луцьку. Через гаранта, то цей акк можна продати за 1500-2000 грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...