Перейти до змісту

Порадьте газову колонку


aroma

Рекомендовані повідомлення

Стоїть зара Житомир. Вже вижив себе. Основні проблеми це:

1. Вирубається часто при зміні температори (коли додаєш холодну воду)

2. Налаштування температури нікудишнє ну і в середині все перегрілось

3. Працює на батарейках і дуже часто газ йде а запал не працює і потім при спрацюванні газ вибухає... думаю як би то не злетіти якогось разу

Короче, я в колонках чайник, але хочеться нормальне шось. Ну і щоб не було цих проблем вищезгаданих.

Хто в темі, можете щось підказати?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу вставити копійку на рахунок автозапальника. У мене ручний п'єзопідпал - порахував фітіль спалює 15 кубів на місяць. Непогані відгуки про польський термет 19-01. там чесна мідь в патрубках і на наших низьких тисках води працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоїть зара Житомир. Вже вижив себе. Основні проблеми це:

1. Вирубається часто при зміні температори (коли додаєш холодну воду)

2. Налаштування температури нікудишнє ну і в середині все перегрілось

3. Працює на батарейках і дуже часто газ йде а запал не працює і потім при спрацюванні газ вибухає... думаю як би то не злетіти якогось разу

Короче, я в колонках чайник, але хочеться нормальне шось. Ну і щоб не було цих проблем вищезгаданих.

Хто в темі, можете щось підказати?

Дякую

Саньок, Гореньє...горить як має бути)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де в нас продають газові колонки шоб можна було пощупати і питання задати? ну і купити ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даа, автозапалювання з теперішніми цінами на газ це вже розкіш.

До-речі, бажано, поміряти тиск води перед покупкою, бо якщо падає напор, то нові колонки не дуже хочуть працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче, я в колонках чайник, але хочеться нормальне шось. Ну і щоб не було цих проблем вищезгаданих.

Раніше хвалили Юнкерси (Junkers). Я собі поставив (WR 11), але не в захваті... Погано стабілізує температуу на малому напорі (не в водопроводі, а коли кран прикручуєш).

А от користуюсь котлом Тепловест (Ужгород), так він абалдєнно тримає температуру. І дисплей показує відразу в градусах, яку виставляєш, а потім яка йде... Короче, зара я б собі купив оцю (якщо продам свій Юнкерс, то так і зроблю). Але підкреслю - саме з колонкою цією справи не мав.

В принципі, головне у виборі - наявність запчастин (якщо сам будеш ремонтувати) чи обслуговування (якщо сам не будеш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даа, автозапалювання з теперішніми цінами на газ це вже розкіш.

Навпаки, потрібно брати з автозапалюванням, а не з постійним горінням фітіля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпаки, потрібно брати з автозапалюванням, а не з постійним горінням фітіля

думав, що автозапалювання - це постійне горіння фітеля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене фітіль не горить, там просто іскра йде коли включаю воду... тільки іноді буває погано спрацьовує і бахкає

ох, зара взагалі прикол, відключили будинок весь від газу.... заборгованості в людей і все таке. колонку мою опічатали бо не зареєстрована вона.... сплошна пічаль ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...