Перейти до змісту

Велобагаж


Рекомендовані повідомлення

без верха не варіант. легка майка з "дирчастого" coolmax – оце тєма. та, звичайно, ніякого рюкзака

А то як без багажника-рюкзака за спиною ? Де ж все добро тримати в покатусі ? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рюк, багажник, рама, напоясная сумка, сумка на руль,подседельная, флягодержатели...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба що напоясна і на рамі.... На крайняк багажник... І то з моїм росташуванням тросів нічого ненаципляєш на раму..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та поясна теж не варіант. звичайно, рюкзак – це самий практичний спосіб щось з собою взяти, але в таку спеку… краще я вже на раму, кермо чи під сідло якийсь колхоз зроблю :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба що напоясна і на рамі.... На крайняк багажник... І то з моїм росташуванням тросів нічого ненаципляєш на раму..

У вас якась унікальна розводка? Закладаюсь, що я зможу вам підібрати кобуру і може не одну на вашу раму ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не сказав, що унікальна. Троси зверху, можна вцепити щось хіба в кутку рами (під сідлом) і сховати там аж ключі і всякий малий шмурдячок. І можливо щось вибрати на руль (хоча не впевнений, що так буде зручно ібо такого не юзав). Під сідло теж не варіант оскільки місця там не особо. Вихід ставити багажник і якийсь баул...але це їхати десь-кудись. А якщо десь швиденько по місту чи просто недалеко їздити ж з баулом не буду. І знову привіт мій рюкзачок і мокра спина.... Альтернатива хіба якийсь знайти з сіткою і щоб до спини не тулився надто.

Хіба що напоясна і на рамі.... На крайняк багажник... І то з моїм росташуванням тросів нічого ненаципляєш на раму..

У вас якась унікальна розводка? Закладаюсь, що я зможу вам підібрати кобуру і може не одну на вашу раму ;)

А де можливо глянути на ту кобуру ? Базарне мене не влаштувало )

Велозона?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snapback.pngWatashi (08 липня 2015 - 22:17) писал:

А де можливо глянути на ту кобуру ? Базарне мене не влаштувало )

Велозона?

Так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Приїду, гляну ще раз )

Хіба що щось такого макара, на кармани 2 хоча б. http://velozona.lutsk.ua/catalogue/accessories/Sumki/pod-ramy-v3424-treygolnaya/

ПС ціни з сайтом збігаються на асортимент ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...