Перейти до змісту

В пошуках орхідеї


kudrom

Рекомендовані повідомлення

а ти натякни кому треба, щоб тобі її подарували, наприклад, на день Валентина :)

Fialka: Щоб не засмічувати тему Альонці перенесла в окрему тему. А почалось все з того, що після Альонкіної орхідеї закортіло і мені якусь екзотику виростити. От тільки ціна кусається, а ще ж не відомо, чи вона у мене приживеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, дякую за ідею! Я взагалі-то на 8 Березня думала і геть забула про Св. Валентина. Може то в мене буде дві орхідеї? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Влітку відцвівші орхідеї можна придбати в половину ціни. Можеш почекати до літа, а зацвісти ми її вже якось заставимо:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора була в Там-Тамі і Новій Лінії, заглянула і у квіткові відділи. Орхідеї були, але вибір невеликий, по кілька фаленопсисів. Мені щось не приглянулись. Зате купила собі алое пістряве, давно вже таке хотіла. А орхідею іншим разом. Я собі в неті таку придивилась - http://www.shop.schwerter-orchideenzucht.d...air_de_Lune.htm - і коштує таке щастя з доставкою всього 50 доларів :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно по вул.Володимирській відкрилася квіткова гуртівня

Теплиця така чималенька і квіточків багатенько.

Якщо брати вроздріб то ціна на 20% більша, але уступають пару гривень.

Орхідеї там теж є.

Я собі купила пальмочку Фенікс висотою 40см-за 32 грн.

Знаходиться перед Луцьккондитером-пару метрів далі-там стоїть вказівник-працює з 9 чи 10 до 6 вечора. :0035:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...