Перейти до змісту

Продам пилозахищений смартфон Discovery V5


nikone

Рекомендовані повідомлення

Є у наявності 1 новий захищений телефон Discovery V5, чорного кольору. Типу такого:

17-2014_16-640x480.jpg

DiscoveryV5-1.jpg

· Дві SIM - карти

· Підтримка мереж: GSM 850/900/1800/1900 МГц

· 3,5 дюймовий сенсорний екран

· Wi-Fi 802.11b/g/n. Bluetooth 2.1

· CPU: MTK6515 1,2 ГГц Cortex A9

· Пам'ять: 512MB RAM + 1 Гб ROM

· Дві камери 0.3 MP передня/задня 5.0MP

· Google Play/Підтримка АПК додатків.

· Facebook, Twitter, Play Store

Тел. (098) 85-85-805

Ціна: 1650 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GPS в нього є? Реальний, а не A-GPS...

В тому то і справа, що китайці ніби і не тупі люди, але GPS в цьому телефоні не передбачили. В ньому не просто не має GPS, а не має навіть A-GPS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у "всюдиходів", GPS - друга по важливості штука після нормального акума, а такий фейл...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GPS в нього є? Реальний, а не A-GPS...

Просто цiкаво, а чим a-gps на вашу думку такий нереальний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) хоча б тим, що це не GPS, а імітація.

Реальний ЖПС, це коли телефон сам отримує сигнали з супутників, а А-ЖПС, це коли тел-н отримує данні по навігації з базових станцій мобільного оператора і/чи з інтернету.

Тобто, це типу того, що коли б я сам з картою, лінійкою, компасом, секстантом визначив своє місцезнаходження (це типу ЖПС), і коли б я подзвонив до друга, котрий знає місцевість, на словах йому б пояснив, що я бачу, і він більш-менш щось зрозумів і зорієнтував мене (А-ЖПС).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти недопоняв. A-gps використовують лише для швидшого старту gps. Тобто не може бути a-gps без gps. Якщо брати твiй приклад, то ти спочатку позвонив до друга, щоб зрозумiти де ти є приблизно, а потiм з допомогою лiнiйки компасу карти швидкоуточнив положення, бо вже приблизно знаєш де ти . Ти плутаєш a-gps з location based service. A-gps це додаткова технологiя, але не автономна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, те, що ти написав, так працює коли в телефоні є І ЖПС, і А-ЖПС.

А є телефони (і планшети, до речі, теж) з одним лише А-ЖПСом. І китайці цим частенько лукавлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, те, що ти написав, так працює коли в телефоні є І ЖПС, і А-ЖПС.

А є телефони (і планшети, до речі, теж) з одним лише А-ЖПСом. І китайці цим частенько лукавлять.

A-GPS — технология, ускоряющая «холодный старт» GPS-приёмника. Вікі.

Немає приймача жпс, немає а-жпс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вам не по ВіКі кажу, а з практики. Доводити до піни з рота не буду.

ПиСи: вірніше, не так. Я неправильно виразився. Швидше за все, звичайно, ті апарати (китайські) використовують ЛБС, але позиціонують це як А-ГПС. Причому, з малее-е-есенькою такою буковкою "а-ГПС", хоча сам апарат насправді не має ЖПС-приймача ;) Тобто, апарат тільки імітує роботу ЖПС-навігації... Такий собі маркетинговий "обман".

Тільки ж тема не про термінологію і технологію, тому я просто запитав продавця зрозумілою мовою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...