Перейти до змісту

Портативное зарядное устройство


drap

Рекомендовані повідомлення

Собрался я тут в горы и возникла надобность в таком девайсе , но я в электронике вообще баран.Начитался тут что не всё так просто как кажется http://velofun.ru/ch...stroystvo.html.

Помогите плис определить какой девайс именно мне подходит.Ну и может продаёт кто.. готов купить.

Заряжать планирую ZTE V5 и Lenovo s650/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Demeter, розлінився капец. Гугл видав правильний лінк ;)

drap, якщо маєте доступ до китайців на аліекспресс, то Xiaomi на 10к буде достатньо.

Ще покурити тему з оглядами павербанок можна тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Demeter, розлінився капец. Гугл видав правильний лінк ;)

drap, якщо маєте доступ до китайців на аліекспресс, то Xiaomi на 10к буде достатньо.

Ще покурити тему з оглядами павербанок можна тут.

Я в среду выезжаю.Они все заточены под смарты?

Ключевой момент: выходная мощность зарядного устройства должна быть больше или равна мощности батареи ваших электронных устройств. Если она меньше, то вместо зарядки ваше зарядное устройство будет разряжать батареи ваших электронных устройств.

Многим электронным устройствам, которые можно заряжать от компьютера через USB-зарядку, необходим источник зарядки с выходной мощностью в 5 вольт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесний Xiaomi 10400, або нова, більш ємка версія на 16К махів - мастхев, практично кращі рішення в своєму класі пристроїв.

і да, обидві версії мають стабілізовані 5В 2А на виході, зарядять практично будь-яку звонілку\фаблет\планшет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в среду выезжаю.Они все заточены под смарты?

До середи не встигнете.

Вони заточені під мобільні пристрої, в тому числі і під смарти.

Можете пройтись по магазинам типу Ельдорадо\Комфі або Жжук\АЛЛО, колись там бачим павербанки в продажі.

Прямо там можна і перевірити: підрубайте до нього смарт і гляньте, чи буде заряджатись. Потім банку - до ноута\компа і по індикації перевірите процес заряду.

Ясно, що на пристрій повинна бути гарантія хоча б півроку плюс повернення без пояснення на протязі 14 днів (якщо під час поїздки щось станеться; за умови, якщо не втрачено упаковку та товарний вигляд)

Я так понимаю что то в этом роде ? http://fotos.ua/nomi...#характеристики

Так, щось в цьому дусі.

Тільки бажано погуглити попередньо відгуки, причому не на сайтах, де їх продають.

upd

І ще одне: якщо придбаєте банку, то проженіть її вдома на повний заряд від ноута\компа\зарядки а потім від неї зарядіть розряджений "в нуль" смарт (якщо плануєте заряджати не його одного - відповідно заряджайте всі) - приблизно будете орієнтуватись по часу заряду і реальній ємності банки.

Також майте на увазі, що її заряд не завжди на 100% співпадає з написаним в інструкції; часто буває, що банка на 10к має реальну ємніть 8к, а деякі особливо хитровимучені китайці і цього не видають.

Плюс, логічно, об'єм банки повинен перекривати до потрібно вам рівня сукупну ємніть всіх пристроїв, які плануєте від неї заряджати; тобто банка на 9-10к буде меншою за два смарта по 3к і планшет на 5к, але дозволить їх зарядити до ~70%. Ну а один смарт зможе зарядити два рази.

В вашому випадку ZTE має акум на 2400, а Lenovo на 2000. Тобто вам банки на реальних 10к вистачить на дві зарядки кожному.

Нагадаю ще раз - перевірте одразу після покупки, щоб не було несподівнок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в среду выезжаю.Они все заточены под смарты?

Беріть павербанк (той же сяомі - про нього відгуків багато хороших). Сам теж дійшов до такого ж результату.

На виході сяомі 10400 видає 2 ампери і 5 вольт. Тут і лінк на нормального китайського баригана.

Якщо ж потрібно вже - шукайте в магазах Луцька - дорожче, звичайно ж, але вже і на місці.

Для своїх походів перебрав купу варіантів: сонячна панель, на елементах Пельтьє, мікрогідрогенератор - всі варіанти з недоліками, тому зупинився на павербанках.

Я так понимаю что то в этом роде ? http://fotos.ua/nomi...#характеристики

ІМХО за 400 грн 10к махів не вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є таке http://opt.kmt5.com/item/view/794/yoobao-power-bank-6600-mah-sunshine-yb-631-white-pbyb631.html?popup=true.

Пристрій новий. виймав тільки щоб перевріити що то за звір. мій леново заряджав без проблем.

Можу продати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Demeter, пару грн зверху і вийде :)

Я все ж таки раджу купити саме оригінальний Xiaomi Power Bank 10400mAh, так як там чесні банки 18650 (Samsung чи LG), висока якість і надійність мізків, вцілому приємна експлуатація, підтверджено багатьма юзерами

http://aukro.ua/listing/listing.php?string=10400+xiaomi+%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BB&search_scope=

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пару грн зверху і вийде

Ну от не повірю я що за середньої ціни в 20+$ на Алі, в Україні за 18 можна купити ОРИГІНАЛЬНИЙ Сяомі 10400. А якже накрутка аукрівського баригі? А комісія самого Аукро?

На цей сяомі підробок вагон і тєлєжка (навіть на тому ж Алі), треба зважувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є таке http://opt.kmt5.com/...tml?popup=true.

Пристрій новий. виймав тільки щоб перевріити що то за звір. мій леново заряджав без проблем.

Можу продати.

Спасибо. Ёмкость маловата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дик, проди їх могли закупити і рік назад, коли бакс був 12, могли замовити крупними партіями, а на bulk зазвичай ціна більш симпатична і тд...

в неті купа інфи, як перевірити фейк чи тру, мінімально - фірмова скретч наліпка на упаковці, де є 20значний код валідності, котрий пробивається на сайті виробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивись повербанки ось тут - це Київський інтернет магазин з привабливими цінами та товаром.

купував у них кілька разів. повер банку думаю теж у них купити. бачив Xiaomi у них вживу - оригінальні продають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Для информации . Китайцы очень хитрые оказываецца, заявленные 10500 это при напряжение 3,6 v.Если напряжение 5v как у смартфона то 8800 ёмкость будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тільки китайці, так маркують павербанки усі, навіть іпонська Sony.

Втрати на перетворення DC-DC, стабілізацію напруги\току і тд, ніхто не зазначає, бо це дещо плавающий фактор, який залежить і від девайса який заправляється, кабеля, температури середовища, тощо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...