Перейти до змісту

Візьму контентщика або контентщицю


Nautilus1

Рекомендовані повідомлення

робота контент-менеджером 2200грн в місяць. З 8.00-18.00 обід 13.00-14.00, холодильник, чайник, мікрохвильова.

нуль505552379 Дмитро, відразу дзвоніть, відповім на усі запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...холодильник, чайник, мікрохвильова...

Дайте вгадаю, робити хотдоги на ринку?

А якщо серйозно - мало інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інформації, якраз достатньо.

Графік роботи - вказано

Рівень ЗП - вказано

Умови праці - вказано, перерва з 14 до 15, можна користуватись чайником, холодильником,мікрохвильовкою.

А що треба робити - знає кожен контентщик, а якщо не знає, значить не підходить. :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Домовились з даним "роботодавцем" про співбесіду.

Я йому пояснив, що в Луцьку не проживаю, і їхати мені більше двох годин.

Приїхавши до Луцька він мені повідомив, що ввечері вчорашнього дня працівника вже взяли.

Шкода потрачених грошей, а ще більше часу.

 

Роботодавець мутний тип....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовились з даним "роботодавцем" про співбесіду.

Я йому пояснив, що в Луцьку не проживаю, і їхати мені більше двох годин.

Приїхавши до Луцька він мені повідомив, що ввечері вчорашнього дня працівника вже взяли.

Шкода потрачених грошей, а ще більше часу.

 

Роботодавець мутний тип....

Канєшно мутний,. прийшла людина, нам цілком підійшла, ми її взяли на роботу, ви набрали, ми вам і сказали що вакансія закрита))). А дзвонили вти дньом питали чи можна приїхати на співбесіду, ми сказали да.  Хто встиг той отримав роботу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото якщо вже сказали "да", то вже хоча б провели б співбесіду з людиною, тим більше, якщо була така домовленість. І вам, як роботодавцю в своїй базі CV не завадило б мати ще одне резюме. А то всяке буває, раптом знову потрібно буде шукати людей на роботу. Домовленостей потрібно дотримуватись, або хоча б вчасно повідомляти про їх зміни. Це і є повага один і до одного, ну і ділова етика звісно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив днем, пояснив що до Луцька їхати довго і дорого. Домовились на ранок наступного дня.

Ранком приїжджаю, а ви мені: вчора ввечері взяли людину. То чому ж не передзвонили і не відмінили співбесіду?

Чи я мав передзвонити в 6:30 ранку (перед посадкою в автобус) запитати чи домовленість ще актуальна?

Не можна так відноситись до людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це охарактеризовало роботодавця, так що дякуйте що ви там не працюєте!!!

а так витратили б ще більше грошей, нервів та часу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[OFF] так навіть при "всій повазі" до ТС - 2200 грн.? це не зарплата контенщика (який ВМІЄ), це - старт для "дівчинки",яка бажає (хоче) щось навчитись...

P.S. Працюють і за такі "гроші", я ж не спорю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козакі, будите працювати десь керівниками і тоді писати такої фігні не будите, якщо в день по 100 дзвінків, якій номер там кого ввечері ти найдеш))). Яким боком мене хвилювати має звідки вам їздити і куда? Була відкрита вакансія, ви дзвонили пиьтали на коли можна підїхати на співбесіду, я вам сказав))) Взяли людину я сразу і повідомив, нафіга проводити людині співбесіду тратити ще більше його часу і давати надію, шо ви мелите))). він набрав я сразу пояснив що вакансія закрита, зарплата контентщика якого приняли на його місце зараз значно більша, можу дати номер поспілкуєтесь з ним і він вам розкаже якій я поганий роботодавець, а пирдіти тупо в темах може любе чюдо якому треба понити за погане життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чьось модератори тількі мені мінусують не кажучи про флуд і т.п.)))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

керівник?

скоріше малограмотний бидлодірехтор і бидлоHRманагер в одній особі, для економії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не справляєтесь з потоком дзвінків - найміть секретаря, асистента, помічника...

 

І ти поняття зеленого не маєш, хто тут, де і ким працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

керівник?

скоріше малограмотний бидлодірехтор і бидлоHRманагер в одній особі, для економії

як мінімум)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не справляєтесь з потоком дзвінків - найміть секретаря, асистента, помічника...

 

І ти поняття зеленого не маєш, хто тут, де і ким працює

Ну значить хтось краще працює чим я. ще хтось єффективніше розприділяє час, хтось буде проводити співбесіди аби в пусту потратити ще більше часу людини на пусті обіцянки, ще хтось памятає всі входящі. Хто ж з кім спорить, мені вот всьоравно з відки і хто їде на співбесіду. я відкрив вакансію - взяв людину - закрив, а дальше нікому нічьо не должен).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...