Перейти до змісту

Куплю бабку


Tatarin

Рекомендовані повідомлення

Куплю круглу бабку для клепання коси . Можна б/у . Може в кого валяється без діла .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Старому ринку є різного виду бабки від 30 грн (сам недавно купувава), також є два види розклепників: малий і великий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив в неті таку класну штуку, австріяки роблять, "peening Jig" називається... Хто пробував, хвалять (теж в інеті)

Peeningjig_new.jpg

Спробував пошукати в нас, знайшов тут, побачив ціну і очі на лоб полізли... ото бариги...

Думаю зробити самому...

це хтось, я так розумію, "на глаз" накидав ескіз

naklepavac_measured.jpg

і його (автора ескізу) опис в оригіналі (на агліцькому)

Attached is an image with measurements.

The caps both have inside Ø=14mm, outside Ø=22mm. The profile of the edge on the first one is that from Ø=16.0mm to Ø=18.6mm it is flat, and slopes away to either side. The second one is flat from Ø=14mm to Ø=16.5mm, then slopes away.

The inside length of the cap is 36.5mm, outside it is 48.0mm long. I suspect the caps have been somehow hardened to resist deforming under hammer blows.

Hopefully the diagrams here make sense.

Everything is given as a diameter, though one of my blue markings looks like a radius, it is just meant to show where the diameter is being taken. The red diameter is (obviously) the diameter of the post to which the caps mate.

і в гугловському перекладі

Додається зображення з вимірами.

Кришки обох є всередині Ø = 14мм, за межами Ø = 22 мм. Профіль краю на першій, що з Ø = 16.0mm до Ø = 18.6mm вона плоска, і схили від по обидві сторони. Другий плоска, діаметром від 14 мм до = Ø = 16,5 мм, то траси від готелю.

Усередині довжина ковпачка 36.5mm, за це 48.0mm довго. Я підозрюю, що ковпачки були якимось чином загартовані протистояти деформації під ударами молота.

Сподіваюся, діаграми тут сенсу.

Всі дається в діаметрі, хоча один з моїх блакитних маркування виглядає радіусі, це просто означає, щоб показати, де діаметр приймаються. Червоний діаметр (очевидно) діаметр пост, до якого ковпачки спаровуватися.

Хоча, я думаю, там ще й кути певні витримані, в "бійків"...

А ось тут, певно, точніший опис, але, нажаль, в англійській я не сильний...

Вибачайте за офтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є знайомий токар в Харкові , скину йому зразок цікаво, що буде по ціні . А взагалі задумка цікава .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є відео, де цікава інформація про косу, також показано розклепник (автоматичний пристрій для клепання коси). Як я вже писав вище, таку штуку можна купити на ринку.

https://www.youtube.com/watch?v=njL_UEt_yaw

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...