Перейти до змісту

Увага Лучани! Будьте пильні... (обережно мат)


Vladimir_K

Рекомендовані повідомлення

УВАГА !!! Збірна піддарасів матьорих і рагулів кручених з лугандонії-даунбасії шукає лашків, а саме дзонять по ночах (після 02 ..) і включають "затьортую пластінку", типічну тєлєгу в надії зірвати з вас свій нічний куш. БУДЬТЕ ПИЛЬНІ І УВАЖНІ !!! ЗНАЙТЕ ДЕ ВАШІ ДІТИ !!! А мразям скажу одне: СКОРО ВИ ПОПАДЕТЕ НА ЛАШКА В ШКІРІ ТИГРА І ВІН ВАС НА РЕМНІ ПОРІЖЕ !!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципі можна все те саме написати нормальною мовою і передати абсолютно всі емоції. а якщо це послання адресувалося гостям нашого міста, то назва теми невірна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони дзвонять постійно і досить давно, але є люди, що ще ведуться на той "разводняк" і йдуть серед ночі до банкоматів. Товариш розповідав, що отак серед ночі нещодавно подзвонили його матері, перше, що вона спитала як звати її сина, на що в зловмисників не було відповіді і вони неочікувавши такого матюкнулись і поклали трубку. Потім передзвонила другу, щоб впевнитись, що з ним точно все ок. Головне попередити батьків та близьких про такі "розводи", бо не всі сидять в інтернеті чи встигли прочитати оголошення в маршрутках про даний вид шахрайства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя мама так само спитала: "слухай, а як тебе звати?"(хоча спочатку теж перелякалась дуже,але взяла себе в руки,бо, каже знаю, що ти не подзвониш до мене, а будеш вирішувати свої питання сам) - то миттєво поклали трубку! Було десь місяць-півтора назад о 3 ночі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема затерта до дір. А ось що я помітив не так давно - "мічені" поштові ящики. В моєму випадку простим олівцем (майже не видно, майже неможливо повністю стерти на совковій емалі). В Києві ця тема проходила - мітили ящики наліпками від цінників чи жувачок, типу дітвора грається (визначали слабкі замки чи там багаті хати, не знаю). Потім входить друга бригада, і не гаючи часу вскриває самі "цікаві" двері. Ще кладуть печиво під коврик, щоб визначити, що хазяї довго не навідуються, це взагалі "вишак".

Будьте пильні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА !!! Збірна піддарасів матьорих і рагулів кручених з лугандонії-даунбасії шукає лашків, а саме дзонять по ночах (після 02 ..) і включають "затьортую пластінку", типічну тєлєгу в надії зірвати з вас свій нічний куш. БУДЬТЕ ПИЛЬНІ І УВАЖНІ !!! ЗНАЙТЕ ДЕ ВАШІ ДІТИ !!! А мразям скажу одне: СКОРО ВИ ПОПАДЕТЕ НА ЛАШКА В ШКІРІ ТИГРА І ВІН ВАС НА РЕМНІ ПОРІЖЕ !!!

Розвели?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА !!! Збірна піддарасів матьорих і рагулів кручених з лугандонії-даунбасії шукає лашків, а саме дзонять по ночах (після 02 ..) і включають "затьортую пластінку", типічну тєлєгу в надії зірвати з вас свій нічний куш. БУДЬТЕ ПИЛЬНІ І УВАЖНІ !!! ЗНАЙТЕ ДЕ ВАШІ ДІТИ !!! А мразям скажу одне: СКОРО ВИ ПОПАДЕТЕ НА ЛАШКА В ШКІРІ ТИГРА І ВІН ВАС НА РЕМНІ ПОРІЖЕ !!!

А я так нічого і не зрозуміла, напишіть нормально що до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тиждень тому телефонував до мами один. Російською розмовляв. Назвався слєдоватєлєм якогось там Лєнінскага района. Я взяв трубку, мама перелякалася, бо думала, що то її внук (мій племінник) (якраз його в місті не було), я перепитав хто він і що? Запитав з якого міста, Трубку поклали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До мене теж телефонували тричі: 2 рази "син" з міліції і один раз хлопець з окупованої території якому нема за що купити їсти, просив перерахувати гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення за нецензурну лексику в першу чергу в прекрасної половини людства, також в бордівчян та гостей форуму. Після 10 постів, суть теми, гадаю, розкрита... Горстка недоумків не дає людям спокійно жити, тривожить нічними телефонними дзвінками з метою наживи. Посил теми єдиний і відповідає її назві. З повагою до Людей!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинянка телефонним аферистам віддала 8 тисяч гривень

09:44 15.06.15

На лікування «потерпілих» у ДТП, «винуватцем» якої ніби став її син, жінка перерахувала 8000 гривень. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Волинській області.

У Любешівський райвідділ міліції звернулася 41-річна жителька району. Жінка розповіла: їй зателефонувала невідома особа і повідомила, що її син скоїв автопригоду на території Республіки Білорусь. У ДТП є постраждалі, на лікування яких необхідні значні кошти. Не вагаючись, волинянка перерахувала 8000 гривень, а потім, зателефонувавши до сина, зрозуміла: її ошукали.

Відомості про вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Горстка недоумків не дає людям спокійно жити, тривожить нічними телефонними дзвінками з метою наживи.

Вова, зміни номер. Роздати новий номер друзям, знайомим, колегам то не є проблема. Потратити вечір, зробити декілька дзвінків, заодно запитати як справи в того до кого давно не дзвониш))).

ПС, ТІльки, от шкода, що ідіоти остануться, і будуть комусь ішому надоїдати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... було таке. "Їх" хватило хв на п'ять))) Спочатку недоЗрозумів, а далі- прошу вибачення, мене понесло. На 5 хв, доперли- " чьтото пашло нітак" і з посиланням , була повішена трубка. Слабакі- хулі....

P.S. Але вразливий люд, то шкода(((

P.S. Logik forever.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...