Перейти до змісту

Садівниче товариство Веснянка


Алина Радужная

Рекомендовані повідомлення

Люди добрі, підкажіть ,будь-ласка,номер телефону в товариство Веснянка.Бажано мобільний.Все,що знайшла в гуглі,недійсні номери.Вже не знаю,де шукати.09 закрили,бізнес довідка не працює.Караул!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди добрі, підкажіть ,будь-ласка,номер телефону в товариство Веснянка.Бажано мобільний.Все,що знайшла в гуглі,недійсні номери.Вже не знаю,де шукати.09 закрили,бізнес довідка не працює.Караул!

Номер телефону на жаль не знаю... Але як туди потрапити (з Вашого дозволу) розкажу. Є внас в місті вул. Лідавська. Це та що тягнеться від К-Карого до Конякіна (район старого м'ясокомбінату) Ще там розміщені гаражі колишнього ДОСАФ. Отже ідемо від Конякіна в напрямку залізниці. Справа гаражі ДОСАФ,орієнтовно метрів 100 від Конякіна. Зліва від воріт вїзду-виїзду приміщення з кабінетами: механіка,лікаря,правил дорожнього руху і тд. Заходимо і йдемо коридором. Зправа бачимо двері з написом "Садівниче товариство Веснянка". Заходимо і вирішуємо питання... Графік: вівторк,середа,четвер з 9-ої години бухгалтер "повинен" бути на роботі. Вибачте якщо шось не так...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...