Перейти до змісту

Наповнювач для крісла-мішка


loopback

Рекомендовані повідомлення

Шановні бордівчани, підкажіть де можна в Луцьку придбати пінополістирольний наповнювач для крісла-мішка!!???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справжній в гранулах,- ніде. Я теж довго шукав. На Г.Полонці є просто подрібнений пінопласт, але це трохи не те. Мінімальна відпускна норма гранул 1 куб. Можемо скооперуватись, але найближча точка у львові. Потрібна доставка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я навіть не знаю скільки мені в той мішок треба наповнювача, але скооперуватись можемо, бо в мене є 2 пустих крісла..

а яка ціна на нього??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна у Львові нормальна, точно не памятаю - треба знайти телефон, але як його звідти привезти ? Вони доставкою не займаються - тільки самовивіз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є дружбан, який може забрати і відправити. треба тільки номерок туди на кантору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Рівне на фірмі Століт э точно. Телефони можете найти в інтенрнеті. Брали місяць тому там собі для виробництва будматеріалів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Полонці нормальні шарики, ми раніше постійно на крісла брали, а подрібнений в них був лише час від часу, так що можете брати. І ціна в них люксова. Скажіть якого розміру у вас крісла, я гляну по залишках чи є в мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Полонці нормальні шарики, ми раніше постійно на крісла брали, а подрібнений в них був лише час від часу, так що можете брати. І ціна в них люксова. Скажіть якого розміру у вас крісла, я гляну по залишках чи є в мене.

На перший погляд десь 1м а, можливо і більше в діаметрі.

Буду дуже вдячний за якийсь контакт чи залишки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...