Перейти до змісту

Шукаю водія....


Garfild

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня усім. Я шукаю водія з машиною на липень місяць з 18 по 20 , який зможе забрати з Німеччини Берлін ( 1 - 2 ) людии і доставити/привезти в Луцьк. Чому так рано пишу оголошення ? Я привикла все планувати наперід. Це немає бути спеціальний виїзд Луцьк-Берлін, а людина, яка по своїм справам або бізнесу їздить за кордон, тому що це звичайно тоді буде інша сумма грошей. Водій повинен бути порядним і відповідальним, усе ж таки дорога не маленька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стільки людей їздить за кордон і в ту саму Німеччину і ніхто не може/не хоче забрати людину ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукайте на бла-бла-карі або попутчику - спеціальних сайтах, моя сестра так постійно курсує в Німеччину та назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукайте на бла-бла-карі або попутчику - спеціальних сайтах, моя сестра так постійно курсує в Німеччину та назад.

a scho ce za sajtu, napushitj meni, bydj laska.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі можу забрати, 2-3 рази на місяць катаюсь, тільки зараз точно сказати неможу бо то ше треба дожити до липня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще з лаветою найти хто буде вертатись, там і бус великий, і спальник є. Їздять багато бусів кожну суботу, вертаються десь в Середу-П'ятницю. По ціні від 50 до 70 євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Краще з лаветою найти хто буде вертатись, там і бус великий, і спальник є. Їздять багато бусів кожну суботу, вертаються десь в Середу-П'ятницю. По ціні від 50 до 70 євро.

так я і їжджу автовозом і з лаветою можливо вдасться забрати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

wse dyze dobre, ale ja hochy bytu na wsi 100% bytu wpewnenojy, tomy scho, jakscho ne polychajetsja, to meni potribno kyputu bilet, a jogo moze yze w ostanni dni ne bytu, jakos tak.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...