Перейти до змісту

"Просто Супер Перший" чи "Смартфон 3G Перший"


Рекомендовані повідомлення

Потрібна порада, щодо зміни тарифного плану. На даний момент користуюсь "Супер МТС - Всі мережі Два Нулі". Чи варто переходити на "Просто Супер Перший" або "Смартфон 3G Перший"? І на який з цих двох краще? Перевага надається більше дзвінкам ніж інтернету. В самого смарт. на дві картки(інша на Київстар). І до речі, заради цікавості в кого кращий 3G з операторів на даний момент? Можливо в когось була можливість порівняти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хахаха, в кого кращий інтернет? в укртелекома чи в укртелекома?

пару місяців 3Г ліцензії і вже вони інтернет пропихають. КС давно має 3Г інтернет через вишки укртелекома, тапер туди добрались усі...що можна з цього всього судити?

3G замінено на 3Г не просто так :) бо нормальний інтернет від кожного з операторів буде через рік два, бо потребує немалих коштів, а те що пропонують зараз то гроші на вітер...

2g в мтс *ауно рідке, про 3g боюсь і думати... якби не мав акцію на рік від мтс то подумував би перейти на КС, та й умови міняють на свій смак, брав одне отримав інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чого ...рідке? Погоду глянути, ганяти скайп-вайбер в якості мессенджера - нормально, звук включити - таки да. Раніше можна було і камерою користуватись, більш-менш (не в часи пік, звісно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вашому пакеті дають 2000 хв на місяць, так що якщо вам цього вистачає то чому ні...А в новому "Смарфтон 3G" 15 грн за ніщо щомісяця+0.50 за день. Коли треба інет на тій же карточці то переходьте, а якщо по дзвінкам то ваш тариф взуває сучасні МТСівські, де ставка на просування(всім підряд) 3G, і збільшення середнього рахунку на місяць. В 3G купу грошей вбухають, і їх не так просто їм буде відбити. будуть видумувати/Послуга 3G до великої трійки добралась з великим запізненням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вашому пакеті дають 2000 хв на місяць, так що якщо вам цього вистачає то чому ні...А в новому "Смарфтон 3G" 15 грн за ніщо щомісяця+0.50 за день. Коли треба інет на тій же карточці то переходьте, а якщо по дзвінкам то ваш тариф взуває сучасні МТСівські, де ставка на просування(всім підряд) 3G, і збільшення середнього рахунку на місяць. В 3G купу грошей вбухають, і їх не так просто їм буде відбити. будуть видумувати/Послуга 3G до великої трійки добралась з великим запізненням.

якщо порівняти з "Просто Супер Перший", то в моєму пакеті надають 50хв/ день в рамках дії послуги"Супер", а в "Просто Супер Перший" 100хв/день... я поповнюю на 80грн, тоді підключається автоматом послуга "Супер" на 80днів, тобто по 1грн/день. правда ці кошти(80грн) не знімають, я їх можу перевести/поповнити чийсь рахунок ,або навіть розрахуватись в інеті за певні послуги. що цікавого в "Просто Супер Перший", то це те що можна замовити послугу "Рік без Абонплат" за 128грн, тобто вийде 0,35/день по 100хв/день. в пакеті "Смартфон 3G Перший" також є послуга "Рік без Абонплат" тільки там 2БЕЗЛІМІТИ за 0,35/день... от я не можу зрозуміти 2БЕЗЛІМІТИ це скільки хв/день?? тоді може варто брати "Смартфон 3G Перший"? там і дешевший 3G інтернет(70грн/місяць) ніж в "Просто Супер Перший", там 90грн/місяць. я розумію, що 3G зараз "сируватий", але згодом можна було б спробувати користуватись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені тут прислали СМС , що дія мого тарифу закінчується і треба вибрати якийсь з цих двох , інакше буде підключено " Просто Супер "

Тепер ось думаю , який взяти .

Був старий Джинс , я там тратив 10 грн\місяць =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть мені

Я так зрозумів , тут в пакеті відразу поганенький інет і розмови , але беруть 15 грн в місяць зверху ? http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/prepayment/smartfon-3g-pervyj

А тут http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/prepayment/prosto-super-pervyj --- інет окремо по 3 грн\день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смартфон 3Дж Перший зає за 128 грн на рік повні безліми на МТС та 2ДЖ інтернет.Платні лише дзвінки на чужі номери.Для дзвінків найкраще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж до нього схиляюся .

Як я зрозумів -- заплатив 128 грн і рік користуєшся ?

Задаю тупі пипання , бо в мене 10 років один номер і один тариф , я ніколи таким не цікавився =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, раз на рік 128 грн.Я поповняю людям на 130, бо часом десь яка заборгованість, пес фонд і т.д.

Тариф національний. тобто безлім їздячи по всій Україні так само безлім на весь МТС, лише на чужі номери ціна буде мінятись від 25 до 50 коп на хвилину ,залежно від області в якій перебуваєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...