Перейти до змісту

Куплю бесідку деревяну на 6 - 8 чоловік


Рекомендовані повідомлення

Куплю бесідку дерев'яну на 6 - 8 чоловік ( чекатиму пропозиції в приват ). Цікавить бесідка з підлогою, дерев'яним столиком та лавочками по периметру бесідки. Цікавлять пропозиції майстрів та виробників, а також буду вдячний за поради власників бесідок.

Цікавлять пропозиції в приват, бажано з фото бесідок, термінами виготовлення та їх ціною ( які є готові чи можливе їх виготовлення ).

Цікавить бесідка орієнтовно така як на фото.

post-11159-0-98175600-1432456377_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як їхати на Озерце (поворот за мостом на ліво, перед Дачне), з правої сторони багато бесідок виставлено на огляд. Якщо ще там не були - загляньте, можливо щось і підберете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як їхати на Озерце (поворот за мостом на ліво, перед Дачне), з правої сторони багато бесідок виставлено на огляд. Якщо ще там не були - загляньте, можливо щось і підберете.

Дуже дякую за інформацію. Чи є можливо в Вас туди номер тел. щоб можна було попередньо зідзвонитись. ?

Що порадите, на що звернути більшу увагу при виборі бесідки, можливо мають бути чим спеціальним оброблені .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілеспрямовано бесідками не цікавився, просто проїздив повз та звернув увагу. Ось і згадав, як на Ваш пост натрапив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фірма "Бобер" я купував собі там.

Дякую за пораду. Дзвонив туди та трохи кусається ціна. За бесідку такого плану хочуть 12 000 грн. - чи я помиляюсь і ціна ринкова ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За бесідку такого плану хочуть 12 000 грн. - чи я помиляюсь і ціна ринкова ?

Мені здається ціна цілком ринкова... 0505545020 - підприємець на ДПЗ робить бесідки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як їхати на Озерце (поворот за мостом на ліво, перед Дачне), з правої сторони багато бесідок виставлено на огляд. Якщо ще там не були - загляньте, можливо щось і підберете.

Там дуууже ціни кусаються. Вартість бесідки 2000-2500грн 1метр квадратний. Краще вже проїхати пару км вперед і з лівої сторони (там де баньки) попитати. Там у 1,5-2 рази дешевше.

Фірма "Бобер" я купував собі там.

Дякую за пораду. Дзвонив туди та трохи кусається ціна. За бесідку такого плану хочуть 12 000 грн. - чи я помиляюсь і ціна ринкова ?

Це якраз більш-менш нормальна ціна. Хоча в Озерці зліва може бути трохи дешевше. Там дядько постійно на місці. Замовляти требе за 2-3 тижні, можна самому макет намалювати. Ми просто теж там питали і певно будемо там замовляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...