Перейти до змісту

Сезонка в Фінляндії (Збір ягід) ?


Alexsite

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Можливо хтось має інфу про провірених людей чи ПП які займаються перевезенням на сезонку у Фінляндію. Наскільки знаю сезон розпочинається кінець липня початок серпня, є група людей плануємо поїхати оскільки це вперше буду вдячний за любу інфу!

(ціна,умови,адекватність та чесність)

PS . Мануал по плюсах та мінусах даного заробітку не цікавить все вже оцінено і винесено остаточний вердикт, цікавить лише інфа про перевізника і організатора роботи.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як в Фінляндії,а в Швеції на ягодах і грибах працюють тільки бригади албанців(циган),чужих не пускають в цей бізнес.Минулого літа були випадки смертельних сутичок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як в Фінляндії,а в Швеції на ягодах і грибах працюють тільки бригади албанців(циган),чужих не пускають в цей бізнес.Минулого літа були випадки смертельних сутичок.

)))) Ви там були? Особисто знайомий з людиною яка не перший рік під час відпустки їздить підробити у Фінляндію - Швецію. І кожного року ждуть сезон, так як в мене були проблеми з пасортом ( довго робили ) в їх компанію я не вліз ( Нарахунок працюючих циган ))) це взагалі весело, і не рівняйте Європейську країну з нашою Ненькою ))))

Прошу не флудити !! Конкретну інфу а не байки юного Спілберга )))))

Насколько я знаю, туда едут сами, на своих машинах.

Так своїм ходом більш фінансово вигідно, але на місці є мождивість орендувати авто. Бо без авто там багато не заробиш, переміщатись потрібно постійно, збір у лісі а не на плантаціях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як в Фінляндії,а в Швеції на ягодах і грибах працюють тільки бригади албанців(циган),чужих не пускають в цей бізнес.Минулого літа були випадки смертельних сутичок.

Дякую :) Поржав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кум їздить до Швеції регулярно, знаю через фінів проїжають но там не остаються, в Ківерці вам потрібно їхати, там багатенько людей знає про це більше, які десятками років їздять, в кінці липня знаю будуть знову їхати декілька машин туди, кум і мати моя поїде, можу попитати за місця, чи де їх можна нарити. Треба - звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як в Фінляндії,а в Швеції на ягодах і грибах працюють тільки бригади албанців(циган),чужих не пускають в цей бізнес.Минулого літа були випадки смертельних сутичок.

Дякую :) Поржав :)

Не знаю як ТАМ а в нас в Луцьку на шуберті працюють тількі бригади українців , чужих не пускають ( можливі смертельні сутичкі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив в 2013 році на свойому авто ще з двома друзями на північ Швеції на ягоди. Виїжджали 20.07 були польські робочі візи, в Польщі закуплялися в маркеті продуктами було дешевше чим в нас. Їхали через Литву, Латвію, Єстонія тут сідали на паром Superstar коштувало десь 90 євро з трьох і машину, пливсти біля двох споловиною годин в Хельсінкі, далі їхали через всю Фінляндію. Вся дорога зайняла приблизно двоє суток. Щодо самої роботи на ягодах то скажу так, якщо є чорниця 12 крон а ще краще морожка коштувала 170 крон за кілограм то збирати можна, але морожку збирали по болотах два дня було дуже мало, тому збирали чорницю біля трьох тижнів, в день 50-67 кг, потім ціна впала до 10 крон і вже мало ягоди було. Багато наших, поляків, тайців. В 2014 році їздили друзі то приїхали з мінусом ягоди було дуже мало, так що дивіться це як лотарея може бути сезон а може і ні. Всім удачі в заробітках :_04: :_04: :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як в Фінляндії,а в Швеції на ягодах і грибах працюють тільки бригади албанців(циган),чужих не пускають в цей бізнес.Минулого літа були випадки смертельних сутичок.

Дякую :) Поржав :)

Не знаю як ТАМ а в нас в Луцьку на шуберті працюють тількі бригади українців , чужих не пускають ( можливі смертельні сутичкі)

Тому вони в Фінляндію поперли і мстять нашим :_07: (Минулого літа були випадки смертельних сутичок :0121: )

Треба їхати своїм авто. Збирати можна не лише ягоди а й гриби.

Ви не їдете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там багато хто збирає,ніяких албанців там немає.Українці,білоруси,росіяни,тайландці,прибалтійці,поляки.Спочатку збирають морошку це липень місяць,вона саме найбільше оцінюється,потім ягода-чорниця,а далі кінець середина серпня і до самих морозів брусниця.Був в 2011 році,тоді вартість затрат була значно менша.Якщо ви їдите самі то вам буде важко,ніхто вам не покаже і не підскаже де горки з урожаєм.Та й ціна в тому році була та ж сама що і в 2011,навіть менша трохі.

Я про ШВЕЦІЮ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кум їздить до Швеції регулярно, знаю через фінів проїжають но там не остаються, в Ківерці вам потрібно їхати, там багатенько людей знає про це більше, які десятками років їздять, в кінці липня знаю будуть знову їхати декілька машин туди, кум і мати моя поїде, можу попитати за місця, чи де їх можна нарити. Треба - звертайтесь.

відпишіться сюди, цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як в Фінляндії,а в Швеції на ягодах і грибах працюють тільки бригади албанців(циган),чужих не пускають в цей бізнес.Минулого літа були випадки смертельних сутичок.

Дякую :) Поржав :)

Не знаю як ТАМ а в нас в Луцьку на шуберті працюють тількі бригади українців , чужих не пускають ( можливі смертельні сутичкі)

так я чув що забивали кабелями до смерті.... :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально!

Тримай сезонку - 050-076-8886 , першу людину дали , ще двох до кінця тиждня скину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально!

Тримай сезонку - 050-076-8886 , першу людину дали , ще двох до кінця тиждня скину.

Дякую! :_42:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як в Фінляндії,а в Швеції на ягодах і грибах працюють тільки бригади албанців(циган),чужих не пускають в цей бізнес.Минулого літа були випадки смертельних сутичок.

)))) Ви там були? Особисто знайомий з людиною яка не перший рік під час відпустки їздить підробити у Фінляндію - Швецію. І кожного року ждуть сезон, так як в мене були проблеми з пасортом ( довго робили ) в їх компанію я не вліз ( Нарахунок працюючих циган ))) це взагалі весело, і не рівняйте Європейську країну з нашою Ненькою ))))

Прошу не флудити !! Конкретну інфу а не байки юного Спілберга )))))

В мене сестра там живе,я трохи напутав,не албанці,а тайці.Минулого року було кілька випадків трупів в лісах.Показували в них по тБ.Повязали тайців.Як їхнє ТБ розповіло,так мені сестра й розповіла.Каже в новинах так і сказали,що не поділили територію по збору ягід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...