Перейти до змісту

ТІК ЇДЕ НА ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ В ЛУЦЬКУ. АКЦІЯ


Thorgalll

Рекомендовані повідомлення

З всеукраїнським туром "Люби Ти Україну" приїздить до Луцька гурт "ТІК". Концерт приурочений до 10-ого дня народження команди. Відбудеться він на стадіоні "Авангард" 4 червня.

Наразі, кажуть організатори заходу, актуальна акція!

Так, лише протягом 3 днів, а саме 18-20 травня, під час покупки квитків на концерт ТІК на сайті gastroli.ua, використовуючи ПРОМОКОД "ILOVETIK", можна отримати знижку 50%.

Отож, 4 червня - Стадіон "Авангард"

Квитки.

Офіційна зустріч Вконтакті:

ТІК запрошує відсвяткувати 10-річний ювілей у Луцьку! 4 червня приходь на стадіон "Авангард". Квитки на gastroli.ua

Окрім того, відсвяткувати разом запрошує лідер гурту Віктор Бронюк! Велике Всеукраїнське турне "Люби Ти Україну" охопить 33 міста України.

8jXoARU84sU.jpg

Отсюда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що треба зробити щоб отримати знижку 50%??? Мене цікавит 2-3 квитка! І де фізично у Луцьку можна купити квиткі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що треба зробити щоб отримати знижку 50%??? Мене цікавит 2-3 квитка! І де фізично у Луцьку можна купити квиткі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що треба зробити щоб отримати знижку 50%??? Мене цікавит 2-3 квитка! І де фізично у Луцьку можна купити квиткі???

Робиш замовлення на сайті, вписуєш промокод, отримуєш 50 % знижки, оплачуєш, отримуєш квитки на електронку, роздруковуєш, все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую теж придбав три квиткі не виходячи з кімнати! Знижка зпрацювала! економія становила 307.50грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...