Перейти до змісту

Визначення біологічного віку


Хри

Рекомендовані повідомлення

Запрошую на безкоштовне зважування на японській вазі Tanita, яка визначає:

- біологічний вік людини

- кількість жиру в організмі

- кількість води в організмі

- кісткову щільність

- конституцію людини

- вісцеральний жир на внутрішніх органах.

Запрошую всіх, хто цікавиться власним здоров'ям!

Роз'яснення та рекомендації професіоналів.

Щочетверга на 18:00 у бізнес-центрі Гранд персона, вул. Кривий Вал, 34

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якісь БАДи за парутищгрн, шоб випив 2 таблеточки і всьо стало ОК продаватись будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якісь БАДи за парутищгрн, шоб випив 2 таблеточки і всьо стало ОК продаватись будуть?

Ні, такі не будуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю знайдуться все ж люди які в це все повірять)

І якщо ви особливо особа жіночої статі не з ідеальними данними то дуже ймовірно що чудовага опреділить ваш біологічний вік на 10-30 років більший чим в паспорті) А далі вам будуть пропонувати якісь товари чи послуги щоб його зменшити)

Не буду казати особисто саме за цих професіолаів, але в більшості це роблять люди без медичної освіти які прийшли туди по принципу "мережевого маркетингу".

Хто ж все таки піде туди то скажіть що ви для прикладу... нейрофізіолог) І хай професіонали вам пояснять вам принцип роботи цих чудо-вагів) Побачите реакцію процесіоналів)

P.S. Нічого особистого, просто здоровий глузд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю знайдуться все ж люди які в це все повірять)

В що? В вагу?

Запрошую на безкоштовне зважування на японській вазі Tanita

Ніхто ж нікого силою нічого не заставить купити.

Минулого тижня ходила на безкоштовну спа-процедуру від однієї з косметичних компаній. Зробили - подякувала і пішла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В що? В вагу?

В те що ця вага дась вам якусь корисну інформацію) Загуглив заради цікавості - Tanita якій кітайські ваги за ціною від 1 дл 10 тисяч гривень.

Та і не в тому діло) Ну от не можна зараз нажаль стати просто на вагу і вам покажуть вашу "конституцію людини" і "вісцеральний жир на внутрішніх органах" і тому подібне. Це складний комплекний аналіз якій коштує великих грошей і не робиться за 10 хв)) Тому це звичайний розвод)

Минулого тижня ходила на безкоштовну спа-процедуру від однієї з косметичних компаній. Зробили - подякувала і пішла.

Хах, ну так ви отримали реальну послугу

В нашому ж випадку ви в кращому разі втратите час та наслухаєтесь якісь бєдні "професіоналів")

Мені то все одно, хто туди піде чи не піде) Просто смішно стає з такіх тем)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрошую на безкоштовне зважування на японській вазі Tanita, яка визначає:

- біологічний вік людини

- кількість жиру в організмі

- кількість води в організмі

- кісткову щільність

- конституцію людини

- вісцеральний жир на внутрішніх органах.

Запрошую всіх, хто цікавиться власним здоров'ям!

Роз'яснення та рекомендації професіоналів.

Щочетверга на 18:00 у бізнес-центрі Гранд персона, вул. Кривий Вал, 34

Запрошую на безкоштовне зважування Вашого автомобіля на суперточних японських вагах Naebita, які по вазі авто визначають:

- рік випуску авто, його реальний пробіг та відсоток зносу двигуна

- рівні масла, води в бачку омивача, та ATF (якщо коробка-автомат)

- кількість бензину в баці

- товщину металу кузова

- тип авто (седан, хетчбек, універсал, ітд)

- нагар на свічках та у паливній системі

- та багато-багато іншої, не менш цікавої інформації.

Адреса: гаражі на Львівській, запитати Василя (його там всі знають), Бізнес-Холдинг "Роги і Копита".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть ніби така: пропускається струм через тіло і вимірюється опір. Можна ввести ріст, вага вимірюється. І в залежності від опору визначається частка жиру, оскільки жир фактично ізолятор. Як там з водою і всім іншим, типу біологічного віку, кісток і т.д. пояснення не знайшов. Хоча те що у вас хрєново з здоров'ям маєте відчувати перш за все ви. Потім заходите на борду, читаєте теми про корисне харчування, вагу і біг - час платний, це пояснювати не потрібно і або забиваєте, або починаєте рвати когті поки ще є час.

Думаю тут є "циганський таємний елемент" - здорова людина на це часу не витрачатиме, а вже раз прийшла - хвора і намагається вилікуватись, їй допомагають, бади обовязкові, плюс ввід в здорове харчування. Людина починає худнути. Підключається спорт і т.д. Впринципі все у ваших руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивні люди. Багато дивляться безкоштовно аналогове телебання, а там постійно крутять рекламу і лише в перервах між рекламами ідуть фільми і передачі. А тут дали конкретну марку ваги і пропонують безкоштовно зважити, так люди бояться реклами БАДів :)

Скоріше ці дані будуть використані для якоїсь статистикі ніж для бізнесу з продажу бадів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше ці дані будуть використані для якоїсь статистикі ніж для бізнесу з продажу бадів.

Не знаю як з цим бізнесом сьогодні, але років 5 назад, моя колега пішла на таке зважування.

Прийшла, стала на вагу, взялась за ручки (це щоб опір визначити+на вагу босими ногами), потрималась так зо 2 хвилини (я думаю чисто для понту, аля "наш суперкомп'ютер аналізує зібрані дані") потім "експерт" зробив сумний вигляд обличчя, сказав що "все погано", жир, печінка, нирки - ужасть. І все, звичайно ж, безкоштовно. А потім почались впарювання всіляких БАДів, вітамінів та інших "нанотехнологічних" розробок британських вчених.

І вийшло десь на 200 грн за 2тижневу порцію. Через 2 тижні сказали знову прийти і побачити зміни. І звичайно ж позитивні. Усьо работає! Купляйте ще на 200.

Може тут вага не така. Хтозна.

Мораль сєй песні такова - что бєз лоха і жисть плоха ;)

А якісь БАДи за парутищгрн, шоб випив 2 таблеточки і всьо стало ОК продаватись будуть?

Ні, такі не будуть :)

Будуть дешевші і менш помічні? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гранд персона славиться своїм умінням розводити людей на гроші).Якщо хоть хтось зтикався з їхнім агенством нерухомості мене зрозуміє=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я запрошую бажаючих, а відписали чомусь майже всі небажаючі.

Запрошую тих, кому ця інформація може бути цікавою і корисною у вивченні свого організму.

Чомусь середня тривалість життя українця - 66 років. Шановні чоловіки, задумайтеся, чи достатньо вам цього?

Для тих, хто хоче знати що необхідно для організму, щоб прожити життя, а не доживати його після 40-ка, можете отримати таку інформацію безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що, для чоловіків до і після 40, відкинути\мінімізувати бухашку-курішку, трохи бігання\плавання\веліка, зменшення стресів - значно ліпший дасть ефект, аніж якийсь порошок з копит козєрога, який обіцяє з дідуся зробити Усейна Болта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що, для чоловіків до і після 40, відкинути\мінімізувати бухашку-курішку, трохи бігання\плавання\веліка, зменшення стресів - значно ліпший дасть ефект, аніж якийсь порошок з копит козєрога, який обіцяє з дідуся зробити Усейна Болта...

Безумовно дасть ефект, але чи багато ви таких чоловіків знаєте, які займаються собою, особливо після 40? Я ні одного...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безумовно дасть ефект, але чи багато ви таких чоловіків знаєте, які займаються собою, особливо після 40? Я ні одного...

:0155: "Впав і далі пишу з-під столу"

У Вас реально обмежене коло знайомих.

Чи такі, що "слідкують за собою" не приходять на чудо-ваги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь середня тривалість життя українця - 66 років.

Тут не "чомусь") На це є обєктивні причини такі як екологія, низькій рівень охорони здоровья, певні загальнокультурні норми так інше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...