Перейти до змісту

Кричевичі (спортивна водойма)


ribak2014

Рекомендовані повідомлення

30 квітня пройшов відкритий Чемпіонат Волинської області зі спортивної ловлі коропа 2015.

Особисто я не був присутній, але напевно було цікаво.

Може хтось був присутній?

https://www.facebook...52781498319866/

п.с не сприйміть за рекламу

post-24721-0-53532200-1430856394_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно цікаво, напевно воно?

Кричевичі

Amur_white_67x28.pngcarp_original.png

Оплата: -

Контакт: -

Дана водойма, як трофейне карпове озеро створюється в даний момент(весна 2015) буквально на очах. Зараз проводиться зариблення карпом та амуром, в основному особинами більше 5 кілограмів.

Саме озеро площею 55 га по своєму походженню – природнє, відповідно не спускалось. не спускалось. Тут мають жити дуже великі карпи.

Глибини до 6,5 м, дно піщане.

Сайт водойми зараз розроблюється.

Знайшов тут,

і тут

Описание проезда:

село Кричевичи (укр. с. Кричевичі, Ковельський р-н, Волинська обл.) - см. в центре карты с координатами 51°16′56″ северной широты 24°57′57″ восточной долготы

Особенности ловли: Скоро будет

Особенности водоема:

21164_754627621323151_2850990148983795558_n-e2b07a2c69f1a67b8b3626346971f74897affb12.jpg

ще таке посилання знайшов ))

НА ВОЛИНІ ОЗБРОЄНІ ЧОЛОВІКИ «ОХОРОНЯЮТЬ» ВОДОЙМУ ВІД СЕЛЯН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оооООО. років 8 назад був на цьому ставкові озері. По супер-великому блату. Риба - свині, вудки крали. Там дуже гарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Їздили в Кричевичі на 3 дні. Ловити на озері дозволяють з однією поплавочною вудочкою з берега, тому ми вирішили половити на базі відпочинку. Поговоривши з охоронцем він дозволив ловити , але карпа назад у ставок якого зловимо. Сиділи перший день на бойли і на фідер жодної покльовки, потім в охоронця спитали на що тут ловити і він сказав тільки картопля і кормити осипка з макухою. Відваривши картоплі я закинув на бойлову снасть і через пів години була перша покльовка , яка порвала шнур, наступну прийшлось чекати 2 години і був перший трофей, шкода що не взяв з собою ваги но майже на руку, потім ще клюнув один карпик десь біля 3 кг. Вся риба після фотосесії була випущена у водойму.

post-14634-0-04492600-1433445455_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
2 часа назад, Lovetstiney сказал:

А яка ціна ловлі на даній водоймі ?

Наскільки я знаю, там спортивна водойма. Плати не беруть, але ловиш по  всім канонам рибальського спорту: одна вудка, один гачок, піймав-відпусти.

Ще на цій водоймі полюбляють влаштовувати різні змагання карпятники, спінінгісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Lovetstiney сказано:

А яка ціна ловлі на даній водоймі ?

Це не платна водойма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...