Перейти до змісту

Куди віднести в ремонт мобільного телефона


ntzeppelin

Рекомендовані повідомлення

Бордівчани, порадьте будь ласка, куди можна віднести в ремонт телефона? Але щоб нормальна контора була. Дружина відірвала роз'єм мікро-юсб, носив сьогодні на варшавку, поміняли, але погано пропаяли він трохи зарядився і перестав, розібрав, подивився - погано припаяли. І ще, як виявилося - треба замінити кнопку ввімкнення, бо вона розсипалася, але вона припаяна на шлейф. Ну і бажано щоб вартість послуг була нормальна.

Дуже дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да и на рынке (варшавском) есть норм мастера, в сервисном центре "робен гуд" нормально ремонтируют (дорого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да и на рынке (варшавском) есть норм мастера

Тільки вони носки продають. Бо ті хто займаються там ремонтом телефон від молотка не відрізнять.Несіть в Робим Гут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Несіть в Робим Гут.

Де вони знаходяться? Я просто в Луцьку не так давно, тому в місті орієтнуюся не дуже добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інтернеті, я так розумію, ви тоже недавно.

http://robimgood.com.ua/

Вибачаюсь :_08: . Спочатку спитав а потім поліз гуглити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіс "Київстар" на Лесі Українки. Там є ремонт телевонів. Завжди там ремонтую, не жаліюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на варшавку не носи (я про Мікросервіс). Мав проблеми з роз'ємом (не заряджався телефон, Jiayu G4), заніс, заплатив, поміняли - через два місяці знов не працює. Приніс, кажуть "це у них така болячка, плати знов 120 грн". Яка болячка, як телефону вже два роки і таке вперше. Я плюнув, заніс до знайомих хлопців на Київській. Роз'єм виявився банально не припаяний, один болт не закручено, один загублено (на його місце ті "ремонтьори" пломбу свою вклеїли). Так я що я туди ні ногою більше, в плані ремонтів. В Робимгуд можуть носами крутити від китайців, вони люблять хіба самсунги з нокіями ремонтувати. Так що навіть не знаю. що порадити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди там ремонтую, не жаліюся.

Я б поміняв місце ремонту.

А я б не міняв, ремонтую в них телефони років п'ятнадцять.

зііі Вони зара переїхали в МТС, той що поряд з MOYO. Рекомендую майстра Павло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди там ремонтую, не жаліюся.

Я б поміняв місце ремонту.

А я б не міняв, ремонтую в них телефони років п'ятнадцять.

зііі Вони зара переїхали в МТС, той що поряд з MOYO. Рекомендую майстра Павло.

Ремонтую у цього ж майстра. Дуже хороший спеціаліст. Знаю його років 11-12. Ні разу не підвів - і по цінах нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди там ремонтую, не жаліюся.

Я б поміняв місце ремонту.

А я б не міняв, ремонтую в них телефони років п'ятнадцять.

зііі Вони зара переїхали в МТС, той що поряд з MOYO. Рекомендую майстра Павло.

Ремонтую у цього ж майстра. Дуже хороший спеціаліст. Знаю його років 11-12. Ні разу не підвів - і по цінах нормально.

Може його номер телефона хтось має?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на варшавку не носи (я про Мікросервіс). Мав проблеми з роз'ємом (не заряджався телефон, Jiayu G4), заніс, заплатив, поміняли - через два місяці знов не працює. Приніс, кажуть "це у них така болячка, плати знов 120 грн". Яка болячка, як телефону вже два роки і таке вперше. Я плюнув, заніс до знайомих хлопців на Київській. Роз'єм виявився банально не припаяний, один болт не закручено, один загублено (на його місце ті "ремонтьори" пломбу свою вклеїли). Так я що я туди ні ногою більше, в плані ремонтів. В Робимгуд можуть носами крутити від китайців, вони люблять хіба самсунги з нокіями ремонтувати. Так що навіть не знаю. що порадити.

На рахунок болта ти правий.

Почав спостерігати за майстром такі нуанси тому і звільнив його.

Болт можу вкрутити який не вкручений або оціни його вартість і я компенсую.

"це у них така болячка" це означає що більшіть телефонів з мікро USB роє"мом а особливо кітайські бренди від постійного, не акуратного або дуже інтенсивного користування виходять з ладу.

Не думаю що Сергій Степанович чи Паша (хто там з них ремонтував твій телефон) надали тобі гарантію більшу ніж на місяць, чи безкоштовно поміняють гніздо зарядки через 2 місяці користування якщо воно почне хітатись явно не без допомогі власника телефону.

P.S. Доречі як ти міг заряджати свій телефон цілих 2 місяці якщо як ти кажеш "Роз'єм виявився банально не припаяний".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на варшавку не носи (я про Мікросервіс). Мав проблеми з роз'ємом (не заряджався телефон, Jiayu G4), заніс, заплатив, поміняли - через два місяці знов не працює. Приніс, кажуть "це у них така болячка, плати знов 120 грн". Яка болячка, як телефону вже два роки і таке вперше. Я плюнув, заніс до знайомих хлопців на Київській. Роз'єм виявився банально не припаяний, один болт не закручено, один загублено (на його місце ті "ремонтьори" пломбу свою вклеїли). Так я що я туди ні ногою більше, в плані ремонтів. В Робимгуд можуть носами крутити від китайців, вони люблять хіба самсунги з нокіями ремонтувати. Так що навіть не знаю. що порадити.

Я от свою Соньку 2 рази носив до них, першого разу міняв тач, другого гніздо на зарядку. Впринципі все добре, але якщо не підганяти то дуже довго тягнуть з ремонтом. Приходилось ходити до них і просити щоб зробили швидше бо не мав часу більше чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да и на рынке (варшавском) есть норм мастера, в сервисном центре "робен гуд" нормально ремонтируют (дорого)

Не скажу нічого доброго про робим гуд, точніше скажу недобре. Якщо на рахунок працездатності ремонтованих ними пристроїв люди може і не мають до них притензій, то естетична складова залишає бажати кращого. Після їх ремонту речей мені, моїм знайомим, у мене склалося враження, що пристрої майстри розбирали молотком і зубилом.

Я розумію, що пристрої нині одноразові,але

-2 роки тому носив на ремонт nokia n78, причина-замінити динамік. Замінили. До того телефон носився в чохлі і з плівкою на екрані- був в стані нового. Перед тим як забрати телефон, всі аксесуари віддали( чохол, сімку, флешку), після ремонту я жахнувся, як забирав телефон. Здалося, що телефоном у футбол грали. Бокові грані поцарапані та у вм'ятинах від викрутки. Клавіатура відклеїлась в той же день. Жах. Телефон не новий, в квитанції, яку мені видали писало " царапинки". Притензій предявляти толку 0.

- Минулого року здавали ноутбук знайомій по гарантії, причина-пропало зображення. Навіщо міняли повністю верхню частину- мені не зрозуміло, але це робилося, самі казали + колір кришки був інший. Навіщо розбирали нову кришку мені ще більше не зрозуміло, але відверті сліди ковиряння по всьому периметру важко не помітити. Резинових заглушок назад не ставили. + 1,5 місяця часу.

-цього року місяця зо 2 назад носили з падружкою планшет по гарантії. Причина- при ввімкненні зелений андроїд на весь екран. Я так розумію, що причина суто софтова і вирішується за допомогою кабеля і ПК. Місяць ремонту і в результаті тріщина в корпусі, малееЕнька, посередині клавіш гучності і до тачскріна,+ ті самі вм'ятини від розбору. "Мелочь, а приятно"

-знайома здавала на ремонт телефон. Не заряджався. Зробили. Цього разу розбирали акуратніше, але оставили тріщину на задній кришці.

З цього всього особисто я зрозумів 2 речі:

1. Гарантія, як і монета, має 2 сторони.

2. Робим гуд- зло.

Може це я такий щасливчик, але контора дійсно дивна, я їм речі не понесу, моє імхо, куди Вам нести Ваш телефон-вирішуйте самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам так скажу, в різних СЦ, в дуже часто сидять новачки. Вчаться, практикуються на ваших пристроях. Якщо навчились - ідуть працювати самі на себе, якщо не навчились - залишаються працювати в СЦ.

Звісно, виключення бувають! але....

Також, власники СЦ, можуть не знати про недбалий ремонт клієнтських пристроїв. Потрібно одразу скаржитись, писати в книгу скарг. Одна дві скарги справу не зроблять, але якщо це буде систематично, ніхто такого майстра тримати не буде, навіть незважаючи на те, що нормальних кадрів у Луцьку не вистачає. #19 пост в приклад.

Ну і судити, про якість наданих послуг СЦ, по кількох ремонтах не слід, можливо вам пощастило потрапити на одного і того самого майстра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

За вашими рекомендаціями відніс свій апарат з неробочим мікро USB роз'ємом до Павла.

Треба було терміново зробити.

Через півтори години і витрачених 40 грн. все прекрасно функціонує.

Дуже задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще один толковий майстер при вході в Фуршет з права Олексій завжди в його ремонтую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...