Перейти до змісту

Чи є в Україні серйозні сервісні центри по ремонту HDD?


Рекомендовані повідомлення

Може хто вже мав справу... Цікавить, чи є в Україні серйозні сервісні центри по відновленню інфи з вбитих вінтів? Де не тільки програмно бавляться, а справді займаються по-серйозному, тобто з "чистою кімнатою", з досвідом...

Бо в інеті реклами валом, а от хто є хто?... Можна віддати комусь вінта, а там його тільки доб'ють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

центри то є, але чи готовий платити $1\мб відновленої інфи +- трохи?

як варіант - http://www.lvivcomp.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки мены відомо, то найвідомішою і найвідповідальнішою є

http://www.epos.ua/view.php/recovery_center

на сайті є опис їх чистих кімнат і умов

За 15 лет создан уникальный аппаратно-программный комплекс и в совершенстве отработан технологический процесс восстановления данных. Единственный в Украине, Центр восстановления информации имеет в своем распоряжении «чистую комнату» класса 100, позволяющую восстанавливать данные даже с жестких дисков с повреждениями внутри герметичной камеры. Все услуги и внутренние процедуры являются частью системы контроля качества. Управление качеством осуществляется в соответствии со стандартом ISO 9001-2001.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, я так розумію, ні з тими, ні з тими ви особисто справи не мали...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, а на чому акцент, хоч сам зайти в лабораторію і дивитися як над столом з мікрокліматом будуть потрошити вінт?

одна і друга кантора - цілком нормальні, можна попередньо звязатись, описати паціента, СЦ видасть ціну від ХХХ грн і приблизні терміни, а тоді можна думати далі як рухатись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мав я справу з епосом колись,

вінт був домашній, програмно дещо зчитали, але мало.

пропонували повне відновлення, але так як ціна була десь 150 уе, + вінт був на гарантії (мені його потім поміняли на такий же десь 100 уе тоді), то я і не погодився, за діагностику не платив, було це років 8-9 тому, офіс пристойний, зразу ж бачив робочу техніку.

знаю, що серйозні київські фірми відновлюють там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Revolver, подякував :0011:

Deemon, звичайно що я сам не буду спостерігати. Акцент на тому, що щоб не виявились шаражкіною канторою, після роботи яких інші вже не візьмуться взагалі, і інфа буде втрачена безповоротно. Тому й запитую, чи хтось вже з кимось мав справу особисто.

А на рахунок "можна попередньо звязатись, описати паціента, СЦ видасть ціну від ХХХ грн і приблизні терміни, а тоді можна думати далі як рухатись... " - я вже з багатьма знайденими в інеті зв'язався, описав пацієнта, і всі вони запевнили, що таким займаються і всі озвучили ціну "від"... Далі, по яких критеріях "думати куди далі рухатись"? От тому й запитую...

одна і друга кантора - цілком нормальні

- не подумай, що хочу доковирятись... Це висновок з побаченого сайту, чи все ж мав з ними справу?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...