Перейти до змісту

Догляд за шкірою після 30 років


Dorothy

Рекомендовані повідомлення

Хотіла б дізнатися, як наші форумчанки (яким трішки за 30 :)) доглядають за своєю шкірою, якими засобами користуються, а також засобами яких фірм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю, що у кремах багато консервантів і іншої бяки, навіть у дорогих

чула купу позитивних відгуків про hand made креми

Де такі можна купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я брала кілька разів органічні мило та шампуні тут http://www.kidstaff.com.ua/tema-8773117.html, але з пункту 6 є ще й засоби по догляду за обличчям і тілом. якраз планую спробувати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотіла б уточнити: за шкірою обличчя. Якими масочками, кремчиками користуєтесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Шкіра у такому віці потребує додаткового зволоження. На жаль, варіант "просто вмитись і ти вже красуня" не підходить у віці після 25

вдень крем з SPF фільтром (засмага це гарно, але на стан шкіри погано впливає), на ніч - зволожуючий крем

Я на iherb креми замовляла

Щодо масок, то купованими не користуюсь. Роблю домашні (коли не лінуюсь :_08: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда то вычитала, что кожа лица должна отдыхать, потому пользуюсь только дневным кремом, на ночь очищаю тоником и все, чтоб вроде как "подышала")))). SPF в составе крема для лица однозначно и никак иначе!!! А и еще обязательно крем вокруг глаз, пользуюсь уже 3 года и "гусиных лапок" у меня нет абсолютно, хотя у некоторых подруг одногодок уже замечаю их появление, так что думаю крем работает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"гусиных лапок" у меня нет абсолютно, хотя у некоторых подруг одногодок уже замечаю их появление, так что думаю крем работает.

ще генетичний фактор відіграє роль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...