Перейти до змісту

Агенства нерухомості Луцька


Rosomaha

Рекомендовані повідомлення

Поділіться досвідом хто знімав житло через агенство.Я зараз у пошуку,але по рекламі куди не подзвониш все схвачено агенствами.Тому в мене кілька питань:чи є у них дійсно ті варіанти житла(і по такій ціні),які вони пропонують до заключення договору і яке агенство ви можете порекомендувати,а з ким не варто зв'язуватись?Думаю багатьом буде цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Не рекомендую зв'язуватися з агенством Юнона ,що на вул. Л.Українки

Шахраї!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не рекомендую "Фортеця"

Не рекомендую зв'язуватися з агенством Юнона

Ой, дівчата, мало ви понаписували) Я особисто не рекомендую практично жодного агенства. На жаль.

Поділіться досвідом хто знімав житло через агенство .Я зараз у пошуку, але по рекламі куди не подзвониш все схвачено агенствами.

Думаю багатьом буде цікаво.

Думала, напишу, коли буде якийсь результат моїх пошуків, але раз АПнули темку, то...

Житло я наразі не знайшла. Ні через агенство, ні так. Дійсно, куди не ткнись (чи то оголошення в газетах, чи в інтернеті) - одні агенства.

Можливо комусь згодиться (інформація про пошук оренди житла десь станом на початок літа):

Фортеця - платиш відразу(В) 450грн і вони шукають.

Моя Україна - В 600

Волинське агенство нерухомості В 50, по факту (Ф) 800

Берегиня Ф 500

Лідер+ Ф 500

Альянс В 200 Ф400

Квадрат - лише продаж

Луцький центр нерухомості В 500

Андромеда Ф 350

Щасливий метр Ф 700

Новий дім Ф 40%вартості оренди

Ера Ф 600

Ріелтор Ф 50% вартості

Еліт мене "порадував" найбільше: "в нас все дорого - який смисл Вам щось казати..."

Бізнес центр В 500

Світ нерухомості В 500

Ще є така собі Анна В 50 Ф 450. Своїх 50грн вона отримала, показала один будинок і зараз не відповідає на мої дзвінки.

Ще є кілька агенств, в які, по вказаних в інтернеті телефонах, не додзвонилась.

Отже. Ті, в яких платиш відразу я відкинула. В ті, які беруть плату по факту, дала заявку зі своїми побажаннями.

Потім якось їх ще раза два обдзвонювала - тиша. Деякі навіть не розуміють хто телефонує (тобто моя заявка (якщо її взагалі записували) пішла в смітник.

Залишилось троє двоє.

1. Вищезгадана Анна.

2. В Лідер+ періодично телефоную сама, то вона мені щось там розказує про варіанти, але наразі безрезультатно.

3. Вол.АН (в мене в телефоні записано як АН Волиняки ). В них умова така: укладаєш договір, платиш 50грн, тоді шукають і далі доплата. Думаю (не впевнена) що це заслуга Волиняки: договір я не укладала, але щоразу, після того, як я АПну свою тему про пошук житла - мені з того агенства телефонує жіночка і уточняє, чи мої пошуки ще актуальні. Також кілька разів вона дзвонила, щоб сказати, що є квартира (не хочу), чи будинок (далеко). Тобто людина працює (навіть без договору - Волиняка знає, що я нікуди не подінусь))) ). Не реклама - здогадки.

Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не рекомендую "Фортеця"

Не рекомендую зв'язуватися з агенством Юнона

Ой, дівчата, мало ви понаписували) Я особисто не рекомендую практично жодного агенства. На жаль.

Поділіться досвідом хто знімав житло через агенство .Я зараз у пошуку, але по рекламі куди не подзвониш все схвачено агенствами.

Думаю багатьом буде цікаво.

Думала, напишу, коли буде якийсь результат моїх пошуків, але раз АПнули темку, то...

Житло я наразі не знайшла. Ні через агенство, ні так. Дійсно, куди не ткнись (чи то оголошення в газетах, чи в інтернеті) - одні агенства.

Можливо комусь згодиться (інформація про пошук оренди житла десь станом на початок літа):

Фортеця - платиш відразу(В) 450грн і вони шукають.

Моя Україна - В 600

Волинське агенство нерухомості В 50, по факту (Ф) 800

Берегиня Ф 500

Лідер+ Ф 500

Альянс В 200 Ф400

Квадрат - лише продаж

Луцький центр нерухомості В 500

Андромеда Ф 350

Щасливий метр Ф 700

Новий дім Ф 40%вартості оренди

Ера Ф 600

Ріелтор Ф 50% вартості

Еліт мене "порадував" найбільше: "в нас все дорого - який смисл Вам щось казати..."

Бізнес центр В 500

Світ нерухомості В 500

Ще є така собі Анна В 50 Ф 450. Своїх 50грн вона отримала, показала один будинок і зараз не відповідає на мої дзвінки.

Ще є кілька агенств, в які, по вказаних в інтернеті телефонах, не додзвонилась.

Отже. Ті, в яких платиш відразу я відкинула. В ті, які беруть плату по факту, дала заявку зі своїми побажаннями.

Потім якось їх ще раза два обдзвонювала - тиша. Деякі навіть не розуміють хто телефонує (тобто моя заявка (якщо її взагалі записували) пішла в смітник.

Залишилось троє двоє.

1. Вищезгадана Анна.

2. В Лідер+ періодично телефоную сама, то вона мені щось там розказує про варіанти, але наразі безрезультатно.

3. Вол.АН (в мене в телефоні записано як АН Волиняки ). В них умова така: укладаєш договір, платиш 50грн, тоді шукають і далі доплата. Думаю (не впевнена) що це заслуга Волиняки: договір я не укладала, але щоразу, після того, як я АПну свою тему про пошук житла - мені з того агенства телефонує жіночка і уточняє, чи мої пошуки ще актуальні. Також кілька разів вона дзвонила, щоб сказати, що є квартира (не хочу), чи будинок (далеко). Тобто людина працює (навіть без договору - Волиняка знає, що я нікуди не подінусь))) ). Не реклама - здогадки.

Якось так.

Оксана,спробуйте зателефонувати по цьому номеру: 066-71-97-181 -Юля.Ця дівчина працює в агенстві.В якому саме не знаю,але плату вони беруть після заселення.В свій час дзвонив до неі,але ті варіанти,що в них були мені не підходили.Можливо вам допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

066-71-97-181 -Юля

Дякую. Телефонувала.

АН West Group - оплата по факту, але не фіксована, а залежить від того, що шукається (від 600грн).

Знову чекаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АН "Меридіан" 067-675-5821 Тетяна. Оплата послуг при поселенні - 600 грн.

Укладайте Договір та вимагайте від Орендодавця документів на право власності на квартиру.

Якщо їдете дивитися квартиру обов'язково майте при собі хоча б ксерокопію паспорту та суму готівки достатню для передоплати за місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АН "Меридіан" 067-675-5821 Тетяна

Дякую.

Телефонувала вранці - ніхто не відповів і не передзвонив, після обіду те ж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нарешті

Є кого похвалити

Вирішило питання агенство "Моя Україна",що на Винниченка в Директорії

Виклали реальний варіант на олх ,що мене влаштував

До речі,власники подавали оголошення про квартиру у Волинські оголошення :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стосовно Волинських оголошень: пропозиції власників там трапляються - сам знаходив, (так само, як і на олх), проте там їх 2-3-4 штучки серед ~двох сотень (чи більше?) пропозиції агенств.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Трошки (по проханню) оновлю

 

Фортеця - платиш відразу(В) 450грн і вони шукають 0668979292
Моя Україна - В 600 0993108002
Волинське агенство нерухомості В 50, по факту (Ф) 800 0502072972
Берегиня Ф 500 242423
Лідер+ Ф 500 0504381398
Альянс В 200 Ф400 290192
Квадрат - лише продаж 0505832053
Луцький центр нерухомості В 500 0980099009
Андромеда Ф 350 0664803474
Щасливий метр Ф 700 0954218097
Новий дім Ф 40%вартості оренди 0990734094
Ера Ф 600 253720
Ріелтор Ф 50% вартості 0997586893
Еліт ... 0958157262
Бізнес центр В 500 0666158641
Світ нерухомості В 500 0662992089
Ще є така собі Анна В 50 Ф 450 0665807243

Плеяда Ф від 500  0506102766

West Group 066-71-97-181 Ф від 600

Меридіан Ф 600 067-675-5821

 

 

Підходящий будинок так і не знайшла, знайшла квартиру, через ЛідерПлюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...