Перейти до змісту

Sony XPERIA Z3 D6603 з Германії


Рекомендовані повідомлення

А тел то хоч залочений???))) якщо залочений то потрібна розлочка. Якщо ні(що я так думаю і є) то не потрібно:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не знаю що там у бундесі,дивлюсь на ebay в описі нічого не пише,взнаю ситуацію )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не знаю що там у бундесі,дивлюсь на ebay в описі нічого не пише,взнаю ситуацію )))

DarkMonk чиркани :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читай уважно *з гуглом* опис, і дивись фотки мобіли

популярні в Німеччині оператори: О2, Vodafone, T-mobile, E-plus

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Німці надійні люди,це їхня "фішка",ну не факт звісно може і не повезти,там вже треба "сканувати" продавця,переписатися трохи,попросити додаткові фото чи інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, скільки від тих надійних людей привозять зломків.Перш за все німці вміють рахувати гроші і нічого хорошого ДЕШЕВО не продадуть.

Ну і ще, отого Note 3 у відмінному стані ледь вдалось продати за 5 тис грн.

Оце і є десь межа покупки Андроїда на сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spqr, а ти точно впевнений що по ту сторону монітора буде арієць в 4 поколінні? Більша ймовірність того, шо то барижать турки чи албанці чи азіати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце і є десь межа покупки Андроїда на сьогодні.

Навіть не знаю, шо сказати. То межа покупки всього Андроїда? чи тільки 51% акцій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так купи сьогодні телефон на андроїді тисяч за 10. Неважливо новий, чи бв.А потім спробуй його продати.

І все взнаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді мені везе трохи )))Ну е ж репутація,відгуки.На днях купував на " OLX" з переводом на П24,таку "базу данних" людина показала що вона не обмане,сама до того ж.На 100 % погоджусь що в неті най ризиковано купувати техніку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spqr, а ти точно впевнений що по ту сторону монітора буде арієць в 4 поколінні? Більша ймовірність того, шо то барижать турки чи албанці чи азіати :)

Багато чого купував на "ebay",в основному лахі.Зі свого досвіду можу сказати що по лотах і описах видно "хто там сидить" :)

А на "Аукро" попався продавець за мій "нейтральний" відгук"(після продажі по аукціону неділю мовчав і родив відмазку ) виносив мені мозг два дні :) і навіть 10 гр.пропонував,о люди дорожать репутаціею :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...