Перейти до змісту

Де в Луцьку купити насіння кавуна?


karambOLKA

Рекомендовані повідомлення

Плануємо цього року спробувати виростити десяток кавунів. Підскажіть, де в Луцьку можна купити кавунові зернятка? Також буду вдячна, якщо поділитесь досвідом вирощування кавунів в наших краях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жінка купляла в Епіцентрі.

Краще достигали темні, не полосаті сорти.

Ранні дині теж встигають достигнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насіння є в багатьох магазинах (той же Епіцентр, Нова лінія, садовий магазин біля Нової лінії, АгроМайстер, ...).

Повноцінного (солодкого соковитого кавуна 8-10кг) отримати практично нереально.

Кращі результати можуть бути, якщо виділити для цього місце в парнику або теплиці.

Заради експерименту - можна і у відкритому грунті, можна отримати плоди коло 1кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене кума вирощеє вже пару років. Але розсадним способом. Садить насінинки в ящик, а потім коли вже тепло у відкритий грунт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж спочатку сію в горшечки торфяні й потім разом з ними в землю саджу. сорт кримсон світ. Вторік літо було гарне для кавунів. Були солодкі й смачні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже кілька років садимо своїм насінням. Максимальна вага власно вирощеного кавуна в відкритому грунті 5 кг.

через розсаду? яка середня вага плода? на пагоні залишаєте 1 плід?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як зараз, а в березні насіння в епіцентрі було дешевшим за базарне.

Ще класний магазин в центрі є." Дар". Біля цума. Там можна купити гарне голландське сортове професійне насіння. Вони самі його розфасовують з великих пачок. Купую в них вже років з десять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже кілька років садимо своїм насінням. Максимальна вага власно вирощеного кавуна в відкритому грунті 5 кг.

через розсаду?

Ні прямо в землю.

яка середня вага плода?

Залежить від літа. В минулому році були невеликі, але солодкі.

на пагоні залишаєте 1 плід?

Ні звичайно. Один пагін плететься на кілька метрів. Коли утворились зав'язі кінчик пагона обривається щоб всі соки йшли на плоди.

Було б цікаво більш розгорнутий опис технології (мабуть, не мені одному ;))

Маю невдалий досвід саме з кавунами - поки єдина розсада, яка не вижила :(

Всі "волинські" кавуни, які пробував - не більше 1.5-2кг, і "ніякі" на смак. Мокрі )) але не солодкі

Інтернети також пишуть, що так і повинно бути - без теплиці дрібні й несолодкі :(

Тому успішним досвідом у цьому варто ділитись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже кілька років садимо своїм насінням. Максимальна вага власно вирощеного кавуна в відкритому грунті 5 кг.

через розсаду? яка середня вага плода? на пагоні залишаєте 1 плід?

просто в землю, як гарбузи. Плоди виростали вагою до 2 кг, але полосаті сорти не встигають дозрівати, рожеві всередині і малосолодкі. А темні кавуни нормальні. Плодів не обрізали, природній відбір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось кавуни та дині, вирощені за 50 км від Луцька. Ще в процесі дозрівання.

post-263-0-68995400-1430372100_thumb.jpg post-263-0-20857500-1430372121_thumb.jpg post-263-0-72605700-1430372166_thumb.jpg

Так, кавуни були рожеві і не надто великі. Але солодкі і на смак не гірші від 60-80% тих кавунів, які купуються впродовж літа.

Дині теж добрі.

Але то сусідський врожай. А хочеться свій :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...