Перейти до змісту

Потрібні велокурьери в "Туди-Сюди"


starOFF

Рекомендовані повідомлення

Цікавить питання матеріальної відповідальності. Страхування і т.д. Один випадок коли я собі замовив додому морозиво і воно розтаяло на протязі дня. Інший коли був цінний вантаж і він по дорозі поламався/втратився/викрався. А оскільки я розумію працівники не влаштовані, ви на них вину особливо і не повісите. Процес відшкодування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А оскільки я розумію працівники не влаштовані, ви на них вину особливо і не повісите. Процес відшкодування?

як не влаштованні??? а як жеш ми тоді йдемо у європу?, такого не можна допустити щоб люди зараз не були влаштовані, тому що бюджет України потребує вкладень зараз як ніколи!!! у нас в країні тим паче війна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить питання матеріальної відповідальності. Страхування і т.д. Один випадок коли я собі замовив додому морозиво і воно розтаяло на протязі дня. Інший коли був цінний вантаж і він по дорозі поламався/втратився/викрався. А оскільки я розумію працівники не влаштовані, ви на них вину особливо і не повісите. Процес відшкодування?

за пошкодження несу відповідальність я, як власник. А взагалі в нас термосумки. Нічого не ростане. Взагалі сумма яка вертається в разі форсмажору це 500 грн. Далі стразовка не діє
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за пошкодження несу відповідальність я, як власник. А взагалі в нас термосумки. Нічого не ростане. Взагалі сумма яка вертається в разі форсмажору це 500 грн. Далі стразовка не діє

Оооу!

І я придумав собі бізнес!

Буду щодня в тебе замовляти доставку на ДПЗ з Ліпін спеціального, швидкотанучого морозива за 500грн ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить питання матеріальної відповідальності. Страхування і т.д. Один випадок коли я собі замовив додому морозиво і воно розтаяло на протязі дня. Інший коли був цінний вантаж і він по дорозі поламався/втратився/викрався. А оскільки я розумію працівники не влаштовані, ви на них вину особливо і не повісите. Процес відшкодування?

за пошкодження несу відповідальність я, як власник. А взагалі в нас термосумки. Нічого не ростане. Взагалі сумма яка вертається в разі форсмажору це 500 грн. Далі стразовка не діє

Попередній коментар в тему.

Ідея крута, і нова, всім буде цікава, дуже багато анонімів є які бажають доставити квіти, цукерки і просто подарунки, сума норм, але передача всього лиш однієї посилки може вас загнати в боргі до кінця вашого життя. Якби на мене ви би створили жорстокий порядок речей які заборонено для передачі, документів, печатей, акцизів і т.д.

Зверніться до юриста, хай складе правильний договір для передачі цінних вантажів. Як на мене роботи ще непочатий край, успіхів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС та його друзі передивитились фільм http://www.kinopoisk.ru/film/489415/ і вирішили щоб зробити в нашому місті.

За ідею + без питань, ніша не зайнята і є куди розвиватись, але Вам потрібно більше реклами.

автор посту під номером "29" передивився фільмів про Стіва Джопса і тепер думає що багато що знає і розуміє і але це не так :) далеко не так :)

Джобс пишеться через "б", а не "п", єслі чо )

І не суди людину по аватарці та підпису, епл в мене скоріше для роботи ніж для понта :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна вам буде давати свій системник щоб ви в ремонт завозили?))) кг з 10 чисто є )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво було б побачити ваш бізнес план та рентабельність. Бо навіть якщо за якимся чудом перший час будуть замовляти 10 доставок в день...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за пошкодження несу відповідальність я, як власник. А взагалі в нас термосумки. Нічого не ростане. Взагалі сумма яка вертається в разі форсмажору це 500 грн. Далі стразовка не діє

Оооу!

І я придумав собі бізнес!

Буду щодня в тебе замовляти доставку на ДПЗ з Ліпін спеціального, швидкотанучого морозива за 500грн ;)

Давай спробуєм. Мені зараз цікаво протестити сумку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ви переживаєте ТС сам з часом зрозуміє, скільки йому платити і який соц пакет давати. Буде проблема з кадрами буде піднімати оплату і плюшки.

Є вимоги до байка? чи треба як у фільмі Раш фікси, шосери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво було б побачити ваш бізнес план та рентабельність. Бо навіть якщо за якимся чудом перший час будуть замовляти 10 доставок в день...

бізнес план бачу тільки я :)

Чого ви переживаєте ТС сам з часом зрозуміє, скільки йому платити і який соц пакет давати. Буде проблема з кадрами буде піднімати оплату і плюшки.

Є вимоги до байка? чи треба як у фільмі Раш фікси, шосери.

Нема різниці який велосипед, головне щоб ти міг проїхати 50 км за 1 день і не вмер :) Якщо фільм то тільки Line of Sight! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запхаю своїх 5 копійок. Для мене, як потенційного клієнта - послуга дуже цікава і приваблива. Вже номерочок собі в телефон загнав. як спосіб підробітку - звичайно не розглядається. Але було б цікаво, наприклад після роботи замість того щоб чухатись в потилицю, куди б сьогодні поїхати покататись, можна було б хапнути замовлення, наприклад від ТАМ-ТАМу на ДПЗ :). Аналогію можу навести з службами таксі. Таксист сидить собі наприклад дома, раз на телефон прийшло замовлення - келішнув собі, зацікавило - сів і поїхав, заробив своїх пару гривень, а служба таксі заробила свої. всім добре. А в робочий час звичайно треба штатних курєрів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бізнес-ідея для такого невеличкого міста як Луцьк дійсно дуже класна. питання мікро-логистики, що у великих містах вирішуються скутерами, у Луцьку реально зробити велосипедом, що корисно для всіх, включно з робітниками. 30 хвилин через все місто і класти на пробки чи затори, а при наявності MTB ровера їхати можна взагалі будь де.

а щоб не видумувати велосипеда (сорі за каламбур )) , чому б не скористатись досвідом існуючих компаній, наприклад київського "Кабанчика" в аспекті умов та гарантій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Приємна новина! ЗП підвищено до 1500 грн + чай. Але це тільки на доставці піци. Потрібен 1 кур'єр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, в мене дитині 16 років. можна його до цього діла прилаштувати?

з 18 ти років. Бажано досвіду побільше, знання ПДД, наявність водійського вітається )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На рахунок зп, кур'єр отримує 75 відсотків з однієї доставки + чай. На рахунок графіка та часу: бажано знаходитись біля закладу або в ньому. Тарантела, Рінг, Франсуа - скрізь є інтернет, можна спокійно сидіти в інтернеті, займатись своєми справами а коли замовлення катнути і назад :) . Або ж ви можете знаходитись вдома але маєти приїхати за 15 хвилин і завести за 15-20. В середньому в день на 1 го курьєра 5 замовлень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...