Перейти до змісту

Допоможіть вибрати ноутбук.


Рекомендовані повідомлення

Хочу купити нового ноута до 750 у.е.

Ноут буде використовуватися для роботи з 3D-графікою (типу Arcon Home, PRO100)

Екран мін. 14"- бажано побільше.

Підскажіть моделі, на шо варто звернути увагу, при купівлі, в 1-шу чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора купив собі Fujitsu-Siemens Amilo La 1703 за 3500грн. в діавесті

така конфігурація - http://www.2x2tehnika.com.ua/catalog.php?idp=3442

по якості графіки нажаль неможу нічого сказати. тільки встановив хр. стояла віста.

Для твоїх потреб думаю варто узяти щось потужніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadioN

Варто звернути увагу на процесор та об'єм пам'яті,

Для 3Д графіки не потрібно потужної відеокарти - C2D + 2Gb Ram те що треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки встановив хр. стояла віста.

Як з драйверами проблеми рішив?

Є якісь проблеми при установці XP на ноут? Бо XP на комп ставив багато раз а на ноут ні разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для 3Д графіки не потрібно потужної відеокарти - C2D + 2Gb Ram те що треба.

коли мало $ варіант проц AMD Turion 64 X2 + мобільна графіка від АТІ кращий вибір. в ціні можна виграти більше ніж програти в потужності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку, брендові ноути практично всі однакові. виключення у дизайні, розміщенні роз'ємів, і т.п.

сам маю ноут Acer, але я його не вибирав, подарували. вроді нормальний, нічого поганого по меншій мірі про нього не скажу.

на роботу брали Асуси, теж сподобались, тонкі і легкі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні колега по роботі взяв HP 530 (KD088AA) менше, ніж за 3700 грн. з доставкою з Києва.

Зараз ставить систему. Будем тестяти :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні колега по роботі взяв HP 530 (KD088AA) менше, ніж за 3700 грн. з доставкою з Києва.

Зараз ставить систему. Будем тестяти :-)

За який термін доставили з Київа з моменту замовлення??

Де замовляв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивись тут http://www.sokol.org.ua/57039.html

Купував там акустику 5:1 та інші дрібниці.

працювали за такою схемою: замовлення -рахунок на майл (на другий день після замовлення) - передолата по безналу через банк (краще через той який вказано в рахунку) - товар нічним експресом (обійшось гривень 35) в Луцьк днів за 4. Ітого: днів сім не поспішаючи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер питання: чому саме ноут а не РС? за ту ж ціну більший монітор і потужніша система...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могьом достать цю модельку за 3595 грн

HP 530 15.4" WXGA/Core Duo T2400 (1.83Ghz)/512Mb/80GB/DVD RW/LAN/FM/WiFi/FreeDOS/2.7 kg

Штрих-Код: KD088AA

Детальніше бдлск.

а тепер питання: чому саме ноут а не РС? за ту ж ціну більший монітор і потужніша система...

ноут треба для роботи: приходиш до заказчиків, показуєш проекти, редагуєш на місті і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора купив собі Fujitsu-Siemens Amilo La 1703 за 3500грн. в діавесті

така конфігурація - http://www.2x2tehnika.com.ua/catalog.php?idp=3442

по якості графіки нажаль неможу нічого сказати. тільки встановив хр. стояла віста.

Для твоїх потреб думаю варто узяти щось потужніше.

зря ты там взял, мало того что дорого, так если что поломается, из тебя же виноватого сделают. 

ноут треба для роботи: приходиш до заказчиків, показуєш проекти, редагуєш на місті і тд.

тогда хватит и среднячка, Acer Extenza 5210 CM 520 1,6 проц, 512 опоры, в Луцке наверное стоит около 580-620. 14" моник лучше не брать, не удобно работать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки встановив хр. стояла віста.

Як з драйверами проблеми рішив?

Є якісь проблеми при установці XP на ноут? Бо XP на комп ставив багато раз а на ноут ні разу.

Ставив на Samsuns R20 ХР - проблеми були з встановленням дров на звукову карту... але після "тяжкогосексу" з компом поборов дану проблему. Віста може й добра система але як на мене старий добрий ХР краще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могьом достать цю модельку за 3595 грн

HP 530 15.4" WXGA/Core Duo T2400 (1.83Ghz)/512Mb/80GB/DVD RW/LAN/FM/WiFi/FreeDOS/2.7 kg

Штрих-Код: KD088AA

Детальніше бдлск.

От він якраз такого й взяв. Ціна ноута вийшла 3602 грн. За доставку 33 грн. і пару копійок. За переказ коштів комісія склала 36 грн. Доставили швидко, якщо чесно, то я й не сподівався, що так швидко вони це зроблять. Від проплати в банку до доставки товару пройшло мешне доби :-). Приємно порадувало.

Windows XP не хотіла встановлюватися. Не знаходила жорсткого диску. Вирішилося відключення в BIOS опції Native SATA support. Потім виникли труднощі з драйверами. В комплекті немає жодного диску. Качав з офіційних сайтів Intel i HP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора купив собі Fujitsu-Siemens Amilo La 1703 за 3500грн. в діавесті

така конфігурація - http://www.2x2tehnika.com.ua/catalog.php?idp=3442

по якості графіки нажаль неможу нічого сказати. тільки встановив хр. стояла віста.

Для твоїх потреб думаю варто узяти щось потужніше.

зря ты там взял, мало того что дорого, так если что поломается, из тебя же виноватого сделают. 

Де в Луцьку можна було купити дешевше такий же? Знаю рімм2000, але там нема кредиту :0027:

На рахунок того що мене зроблять винуватим - навряд чи. І якщо навіть це зроблять їм це дорого обійдеться :) Дешевше буде відремонтувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки встановив хр. стояла віста.

Як з драйверами проблеми рішив?

Є якісь проблеми при установці XP на ноут? Бо XP на комп ставив багато раз а на ноут ні разу.

Драйвера краще скачати заздалегіть з оф сайту.

Вчора поставив XP. Напередодні скачав драйвера з оф сайту. Усе стало (була проблема з лівим ключиком до віндни, але вирішилась)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дуже дякую, шо "направили у потрібне русло".

Ноут вже заказав ось такий - http://www.magazilla.ua/description_pc/3153/ у "Інтро".

Тему можна закривати.

Ще раз вісм дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене DELL INSPIRON 1501(http://www.rozetka.com.ua/ru/products/descriptions/5804/index.html) всі характеристикі ті самі тількі вінт на 120г.Працює добре,з недоліків тяжкуватий 2.4кг.Не знаю правда чі підійде під 3D.В нас у Луцьку ціна 3400гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сайте Автолюкса

Офис по приему и выдаче багажа

+38 03322 3 38 85

+38 03322 73 51 07

ул. Привокзальная 10

пн-вс: 08:00-20:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автолюкс зараз знаходиться навпроти станції швидкої допомоги біля вокзалу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...