Перейти до змісту

Перегони на Велодень '2015 "Чистий парк"


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

Аматорські перегони на Велодень 2015

в парку на Потебні, місто Луцьк

"Чистий парк"

актуальне офіційне положення знаходиться по посиланню, але декілька важливих моментів я процитую тут:

1. Велоперегони на Велодень 2015 «Чистий парк» є аматорськими велоперегонами початкового рівня складності (в подальшому «перегони»).

2. Мета й завдання велоперегонів:

2.1. Пропаганда активного відпочинку та здорового способу життя;

2.2. Залучення до занять велоспортом;

2.3. Популяризація велосипеда, як такого;

2.4. Розвиток аматорського велоспорту західної України;

2.5. Приємне та цікаве проведення часу.

......

5. Перегони проходитимуть у ботанічному саду «Волинь» що розташований у місті Луцьку вздовж вулиці Потебні, та використають виключно існуючі стежки, запобігаючи пошкодженню екосистеми ботанічного сада. Середня довжина траси складає 2км з загальним набором висоти не більше 100 метрів.

6. Дата проведення перегонів: 30 травня 2015 року, субота.

7. Реєстрація учасників безкоштовна.

......

8. Кожен зареєстрований учасник отримає номер виключно в порядку реєстрації та безпосередньо на місці проведення перегонів.

......

10. Перегони проводяться в наступних категоріях учасників:

10.1.
Діти
. Учасники та учасниці віком 14-16 років за умови обов’язкового письмового дозволу батьків чи опекунів, віком до 14 років також за присутності одного з батьків чи опекунів;

10.2.
Аматори
. Учасники віком від 17 років що не займаються велоспортом професійно чи не займали призові місця за останні два роки в перегонах аматорського чи спортивного класу;

10.3.
Дівчата
. Учасниці віком від 15 років. Можлива участь як аматорок, так і велоспортсменок з клубів України;

10.4.
Еліта
. Учасники що займаються велоспортом професійно, чи займали призові місця за останні два роки, чи по особистому бажанню учасника. Нижнє обмеження по віку – 15 років.

......

13. Старт перегонів відбудеться у 15 годині в наступному порядку категорій учасників: Діти, Аматори, Дівчата, Еліта.

......

32. Перегони відбудуться за будь-якої погоди, але при форс-мажорних обставинах організатори в праві відмінити, припинити чи перенести імпрезу на іншу дату.

також доступна попередня реєстрація на сайті перегонів

як все починалось:

цей топік присвячений саме крос-кантрійним перегонам на Велодень 2015. ідеї щодо місця проведення та взагалі організації закладу.

ідея перша – провести цього року перегони в парку на Потебні, як в стародавні часи :smile3: покатавши в суботу по тому парку, я з'ясував, що можливостей для створення цікавої траси там більше, ніж достатньо. також зараз є гарний доїзд з боку водосховища, тож можна ще в ту сторону прокласти гілку траси. всі цікаві місточки та пагорби залишились як 5 років тому. сміття в парку суттєво менше, ніж було раніше, але прибирання все одно не завадить. видовищність та технічність траси дуже висока: для еліти трампліни, підйоми та світчбеки; для аматорів все інше, а для дітей можливе "мале коло" з двома-трьома спусками-підйомами. присутня велика галявина для розміщення всіх бажаючих учасників та глядачів.

питання перше – чи це взагалі реально домовитись на гарних умовах з власниками цієї території? вона ж ніби зараз належить місту? бо кадастрова карта пише, що це приватна власність для забудови. якщо проведення перегонів в парку реально, то можна рухатись далі, бо на момент це, мабуть, найкраще місце для перегонів в межах міста.

щоб мали уяву про місце та як це вже було колись зроблено, дивіться, наприклад тут чи тут, а ще тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 1 місяць потому...

відредаговане перше повідомлення теми. доступне положення та попередня реєстрація на сайті перегонів. долучайтесь! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогоднішнє "глибоке занурення" в парк на Потебні показало, що основних напрямків роботи всього два : сміття та скло. причому, скла досить багато, може там вночі якісь бої на пляшках проходять, я не в курсі… :dont: "тераформінг" майже не потрібний – так, трохи кущі підрівняти, я цим займусь на вихідних. хвиль прибирання планується дві – кілька вечорів на початку наступного тижня, та вечор-ранок безпосередньо перед гонкою. потрібні волонтери, що зможуть допомогти з прибиранням з 19 години в понеділок-п'ятницю за прийнятних погодних умов. парк відносно невеличкий, прибрати його весь можна спробувати якщо волонтерів долучиться багато. в іншому випадку ми приберемо саме трасу та прилеглі ділянки. бажаючих прошу контактувати через приват. мішки для сміття та рукавички я звичайно дам, але якісь граблі-лопати вже ваші.

треки для аматорів, еліти та дівчат зараз в процесі розробки та будуть готові вже на початку наступного тижня, тож бажаючі зможуть потрохи прикатувати. дитячий в процесі обговорення, бо моя ідея зробити кілька кіл вверх-вниз виявилась хибною – спуск по вологій глині досить небезпечний, та й немає обзору для батьків. тож скоріше за все "дитяче" коло буде по галявині та трохи захопить посадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отож, гарні новини на початок тижня :smile3: траса для дівчат, аматорів та еліти остаточно кристалізувалася та потихеньку проходить чистка та доробка. оце мапа для дівчат та аматорів. нескладна, є декілька підйомів та спусків, невеличкий сінглтрек біля стели. вся траса проходить по існуючим стежкам, тож починати прикатувати можна вже зараз:

8YM15.png

траса для еліти має три ділянки підвищеної складності, що позначені відповідно 1,2 та 3, але теж нічого екстремального. решта ідентична до аматорської трасі:

3F8rB.png

обидві траси потребують чистки та прибирання від сміття та інших наслідків діяльності свінолюдей, тож запрошую всіх небайдужих сьогодні та на протязі тижня з 19 до 21 приєднатись до прибирання. бажаючі, напишіть мені в приват чи просто приїздіть ввечері на трасу :ok2:

ps. потенційним учасникам нагадую про реєстрацію :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизно чверть прибрана, а волинська погода зараз довершить справу ) дуже дякую всім, хто приїхав сьогодні. дуже надіюсь, що завтра народа буде більше :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, дійсно руки потрібні ще, бо складається таке враження, що там не прибиралось пару років. Тому, запрошуємо до нашого автопаті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні будеш? :smile3:

доречі, є ще таке запитання до спільноти. що теоретично може коштувати прибирання сміття вантажівкою? бо майже на території, поруч з місцем старту існує ось такий триндець:

eJTr.jpg

заїзд там гарний. звичайно, для професіоналів прибрати це все не є проблемою, але цікавить чи можливо те зробити до п'ятниці та скільки коштує. інформацію можна в приват

а ось так виглядає один з розчищених сінглтреків:

j8qe3.jpg

саме там, на спуску є контруклон збудований ще для гонки в 2010 році!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я буду машиною та вже на трасі. зустрінемось десь біля стартового майданчика. дякую наперед :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль не пронесло (( якщо дощ трохи стихне, то я всеж таки приїду на трасу в дощовику, трохи поприбираю. а на ровері там, звичайно, нема чого ловити сьогодні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те, що траса в низині це й добре і погано – повалених дерев майже немає, але через парк тече невеличка річка. то назавтра мабуть зборів не буде. я щойно звідти, болото там глибоке. хіба завтра весь день буде сонце, але прогноз каже зовсім інше :dont:

але добре, що на п'ятницю прогноз сприятливий. то мабуть я там буду цілий день, а хто зможе десь в обід чи просто раніше з роботи втікти – чекатиму ) на рахунок четверга 50/50, якщо завтра весь день буде дощ, то в четвер там теж немає що робити.

ще хочу подякувати всім за те, що не забуваєте реєструватись :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти вобще монстр в таку погоду по тому болоту лазити,

а в п'ятницю полюбе вилазка до упора поки все блищати не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні будеш? :smile3:

доречі, є ще таке запитання до спільноти. що теоретично може коштувати прибирання сміття вантажівкою? бо майже на території, поруч з місцем старту існує ось такий триндець:

eJTr.jpg

заїзд там гарний. звичайно, для професіоналів прибрати це все не є проблемою, але цікавить чи можливо те зробити до п'ятниці та скільки коштує. інформацію можна в приват

Може звернутися до комунальників, хай вивезуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не вийде вивезти, якось приберем, або замаскуєм. Пам'ятаєте, коли робили гонку на Велофорум у Гараджі, там біля старту була яма величезна для сміття? Ми кругом неї зробили такий справжній тин з гілок. Вийшло навіть гарно і сміття майже не було помітно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...