Перейти до змісту

Розшукується Шахрай!


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

В мене така ж ситуація була тільки з ноутбуком.2 місяці тому. Купив в Луцьку за 2000 грн. Дома пропрацював 10 хвилин. Як вияснилось перед продажем гріли. ....відеокарту.

А я ніколи не думав раніше, що в Луцьку в очі будуть дурити і не боятись. Тел відключив.. І попав я на 2000 грн. Так що маю урок на все життя.. Тепер все перевіряю при продавцеві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

... Тепер все перевіряю при продавцеві

перевірити це звичайно повино бути в порядку речей. по залізу, є фірми які торгують вживаними речами і надають гарантію. а у людини, з рук як береш, то обов"язково треба брати данні якісь. у мене був клієнт то догадався про прикольну річ запитати, чи є я у однокласниках, я одразу не допер фішки. потім зрозумів, навіть якщо б я надумав покупця кинути та викинув би сімку то через знайомих в соцмережі вичислити "домашню сторінку"(адрес) раз плюнути.

автор теми, реально не перестарайся, а то почнеш виховувати, а бити це не педагогічно як то жартують, а пацієн візьме та й поламається. на СТАТТЮ, тільки не ту що тут а в ККУ собі не навчи.

УДАЧІ в пошуку. таксистів попитай до речі, вони все бачать !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зазвичай в таких випадках прошу водійське посвідчення чи інший документ, щоб зробити фото. Це якщо звісно виникають якісь сумніви. Чисто суб"єктивно, але в європі впринципі це норма, якшо людина добросовісна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...