Перейти до змісту

Правомірність дій державної служби зайнятості


Профессиона́л

Рекомендовані повідомлення

Дружина має вищу освіту і офіційно працювала всього 2 місяці (ще один стажувалася) менеджером в вересні-жовтні 2008 року. В зв"язку з кризою, пішли скорочення і її звільнили з роботи за угодою сторін. Далі перебувала на обліку в центрі зайнятості як безробітна, один рік отримувала допомогу по безробіттю, а в кінці 2009 року була знята з обліку, оскільки пішла в декретну відпустку. в 2010 родився син. в 2012 дочка. Декретна відпустка закінчилася в березні 2015р. Державна служба зайнятості Луцька відмовила в видачі допомоги по безробіттю, аргументуючи тим, що під час декретної відпустки вона жодного дня не працювала і немає страхового стажу. Крім того її постійно направляють на тимчасові роботи з позмінним графіком роботи, від яких вона змушена відмовлятися, оскільки чоловік мобілізований, а дітей немає на кого залишити після садочку.

Прошу роз"яснити чи правомірні дії Державної служби зайнятості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аргументуючи тим, що під час декретної відпустки вона жодного дня не працювала

Що до чого не знаю, але дивує сама постановка питання зі сторони центру зайнятості: як людина може працювати якщо вона перебуває у декретній відпустці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу помилятись, але

1. Якщо дружину відправляють на роботу, навіть позмінну, а за дитиною немає кому дивитись - то це не проблема служби зайнятості

2. Якщо пару разів відмовляється йти на таку роботу - то скасовують допомогу, можливо ситуація якраз через це?

Ну і підтримую swmarmalade, не до кінця зрозуміло, як людина перебуваючі у відпустці може працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно було би не писати відмлви, а просити щоб їй написали, буцімто вона не підходить, так можна весь час, а от відмови за власним бажанням можна лише три рази виконати, далі допомогу скасовують.

Сам був на учоті в ЦЗ, платять стільки, що якраз на солярку для їзди в ЦЗ та по тих роботах відмови писати хватає, все. А маршрутками їздити невигідно, мій час вартує дорожче, тож забив я на оці допомоги і виплати, нервів, часу, солярки йде більше ніж тих виплат (мені щось до 500грн/міс платили, раз пропустиш відвідування і допомоги місяць не виплачують).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аргументуючи тим, що під час декретної відпустки вона жодного дня не працювала

Що до чого не знаю, але дивує сама постановка питання зі сторони центру зайнятості: як людина може працювати якщо вона перебуває у декретній відпустці?

Так само як пенсіонери з пенсією в 1200 грн мають платити 1000 грн комуналки. Стабільність, чо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...