Перейти до змісту

Більярд


ALI

Рекомендовані повідомлення

В "Магніті" непогано: інвентар якісний, місця багато, ціни на "перекусити" помірні, мені сподобалось.

Це на вулиці Стрілецькій, перед казначейством.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В жоржі акція до 15.00 год. можна лабати по 17 грн. година, мінус немає розливного пива, пляшкове все не дуже свіже по 10 грн. (і я його не люблю кушать в приміщенні), столи і киї 3+ (харошому білярдісту кулі не мішають), Княжий двір - файно але народу зе гранд мішок майже завжди трошки втомлено зате звично і мені найближче, 21 сторіччя, піраміда, наутілус (великий мінус наявність гральних автоматів і контингенту який до них прикладається),

- для студентів на ГПЗ в гуртожитку на другому поверсі шось Кліопатра чи 777 називається, столи і все решта тверда 2+ але ціни відповідні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Княжому дворі швидше за все є курси. Але вигідніше і оптимальніше попросити когось з знайомих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу зупинитись на Жоржі до 15.00 і недорого і грати можеш як з другом так і маркьором, він все одно як вільний стіл є в темноті там кульки катає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Найкращий більярд який я грав в Луцьку в золотый спокусі. Якість столів, київ, шарів, сама пристойна(на мою думку).

Навчитись можна здається в ДО, там здається Фдерація була, але я давно там не був. Якшо гарно попросити можуть повчити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращий більярд який я грав в Луцьку в золотый спокусі. Якість столів, київ, шарів, сама пристойна(на мою думку).

Навчитись можна здається в ДО, там здається Фдерація була, але я давно там не був. Якшо гарно попросити можуть повчити...

Де це? Які ціни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращий більярд який я грав в Луцьку в золотый спокусі. Якість столів, київ, шарів, сама пристойна(на мою думку).

Навчитись можна здається в ДО, там здається Фдерація була, але я давно там не був. Якшо гарно попросити можуть повчити...

Де це? Які ціни?

"Золота Спокуса" - Винниченка 14, 2-ий поверх

ДО - Дом Офицеров - Винниченка 8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Zebra" знаходиться на ГПЗ, 6 столів здається, 15 - грн. год до 15,00 потім дорожче, співвідношення ціна-якість найоптимальніше, з усіх більярдклубів в яких я був....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Жорж" forever!!! Просто очень люблю это место. У него есть свой особый дух и атмосфера :D А недавно еще и кии новые завезли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще столи є в Магніті (на Стрілецькій)...

Непогане місце, але якось не заладилось туди ходити. Столи, киї все на рівні, не спорю, ціни середні...

"Жорж" forever!!! Просто очень люблю это место. У него есть свой особый дух и атмосфера :) А недавно еще и кии новые завезли :D

Може місце й непогане, але більярд там мягко кажучи не найкращий, що мені дійсно там сподобалось то WC, як на мене дуже креативно... Один з анйкращих в такого роду закладах в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А де можна нарити правила гри в американку? мож в кого в електронномук варіанті є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Жорж" forever!!! Просто очень люблю это место. У него есть свой особый дух и атмосфера :) А недавно еще и кии новые завезли :0103:

да да :ura:

я тебе там на фотках бачив. ти якісь призи вручав. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тебе там на фотках бачив. ти якісь призи вручав.

Да я и без того там практически живу. Каждое утро прихожу после работы на часок-другой. На выходных тоже забегаю :) Ну и провожу все их розыгрыши... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Радив би Магніт. Хазяін (п. Бакай) добре розуміється на більярді, грає і сам, грошей ні на що не шкодує (більярд це його захоплення) відповідно там ВСЕ на належному рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай самі ними грають Після 3-х ударів кий не ковзає

Попробуй купити більярдні перчатки - і проблеми з ковзанням кия не буде. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Більярд завжди був потіхою не з дешевих.

Хотя - краще переплатити за гарний стіл ніж мучити себе дешевою імітацією гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 6 місяців потому...

Є більярд біля будинку офіцерів.(якщо дивитись на центральний вхід то справа буде він... Там неприємне приміщення, зато дешево(25 грн російський, 15 (здаєтся) - пул). Стіл для россійського дуже поганий, дуже великий і зовсім не відповідає стандартам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...