Перейти до змісту

писанкарство


Jack

Рекомендовані повідомлення

Скоро буде Пасха Христова хто може поділитися як розписувати писанки.

Вчора був у знайомої та її дочка малює писанки.

Ось фотка.

post-1923-0-85085300-1428396805_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найваще по досвіду це зробити або ж знайти де купити писачок. На варені яйця насоситься малюнок писачком з розігрітим воском над свічкою (можна використовувати церковні свічки) . Занурюється яйце в ледь теплу воду з фарбою та оцетом. Потім потрібно вийняти яйце і зняти віск,це можна легко зробити потримаіши яйце над газом, витираючи ганчіркою. Можна повторно занурити в світлішу фарбу, щоб замалювати лінії під воском Яйця бажано вибирати білі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу підказати, якщо не маєте спеціального писачка, можна обійтись звичайним олівцем з резинкою і цвяшком.

В резинку на кінчику олівця вставляєте цвяшок, його шапочка і служитиме писачком. Відповідно розмір шапочки задає товщину лінії. І таких писачків можна зробити різних розмірів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хтось знає де купити пасачок, підскажіть будь-ласка, ато наш вже дуже старий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за згодою господарки що виготовлює писанки зможу дати її тел у ПП, сьогодні буду там і запитаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Моя меньша доця (11 років) зробила сама писанки. На одне яйце тратила від 1 до 2 годин часу :blink:. Все по технології - відварені яйця, олівець, писачок, бджолиний віск, свічка, оцет, харчові барвники, вода і маленькі старанні ручки дитини. Можливо не ідеально, але з душею. Я вражений...дуже. З наступаючим Святом всіх!

 

 

IMG_20180406_211622.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...