Перейти до змісту

Де знайти сувеніри "бабки ёжки"?


Zefirka

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось підкаже де у Луцьку ще можна знайти бабусь ягусь? цікавлять кумедні і симпатичні, такого плану: post-18652-0-83961800-1428092783_thumb.jpost-18652-0-96869100-1428092784_thumb.jpost-18652-0-99499300-1428092785_thumb.j

На мітлах уже маю кілька штук. Потрібно саме невеличкі статуетки - сидячі чи стоячі... Можуть бути керамічні, глиняні, ще якісь.. Свого часу обходила всі магазини і сувенірні лавки міста і нічого... А можливо хтось сам рукодєльнічає і може таке зваяти? Але треба терміново, до 10 квітня. Буду вдячна за любу інфу :)

(066) 094-20-25

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Гранд-волині на 2 поверсі є магазинчик рукоділля "Вишиті ідеї". Десь рік тому там проводили майстерклас по ляльках - мотанках і моя кнопочка принесла додому афігезну Бабу Ягу! Настаящу, з мітлою! На жаль контактів майстрині не маю, але якщо ви задзвоните туди і розпитаєте - то до 10 квітня вам намотають ексклюзів! А може і самі намотаєте... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу зробити пластмасову з полімерної глини, якщо вам дуже кортить

А маєте якісь ідеі? Можете в пп якісь зразочки скинути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любую по Вашей картинке из гипса! Хоть в полный рост! Сколько штук и скока Вы готовы платить? В Личку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) мою Бабулю діти уже удєлали: зняли хустку, підстригли коси, отняли мітлу :) , так шо фоткать там асоба нєчєва :) все надіюсь сісти і трохи її домотать-поправить, новий парик прицепить... але щоб ви мали приблизне уявлення шо ми мотали, то я знайшла в неті схожу "добрячку" :) стилістично моя найбільш подібна до цієї post-8347-0-46296200-1428214399_thumb.jp

тільки адьожкі нитакі і коски чорні :)

ПС. до речі ця, що на фотографії - продається )) красавіца, пра? :)

http://skrynya.ua/ru...ba-yaga-derevo/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) мою Бабулю діти уже удєлали: зняли хустку, підстригли коси, отняли мітлу :) , так шо фоткать там асоба нєчєва :) все надіюсь сісти і трохи її домотать-поправить, новий парик прицепить... але щоб ви мали приблизне уявлення шо ми мотали, то я знайшла в неті схожу "добрячку" :) стилістично моя найбільш подібна до цієї post-8347-0-46296200-1428214399_thumb.jp

тільки адьожкі нитакі і коски чорні :)

ПС. до речі ця, що на фотографії - продається )) красавіца, пра? :)

http://skrynya.ua/ru...ba-yaga-derevo/

бабуська крута! :_02: дякую за ссилочку, буду размишлять і над цим варіантом також :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...