Перейти до змісту

Віддам бонуси Київстар


polsno

Рекомендовані повідомлення

Як ті бонуси використати? Підскажіть.. Основні гроші на рахунку кінчилися, пробую дзвонити і ніфіга.. "Суми на вашому рахунку недостатньо для здійснення дзвінків", хоча на балансі 50 бонусів.. Звоню на київстар. Сорі за офтоп.

Дивно. Мало б навпаки спочатку з'їсти всі бонуси, а тілько потім забирати гроші з основного рахунку. Принаймні в мене так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, розіслав. KAMATOZ так і не написав суму, того останні 40 бонусів пішли yura18.

Потім, якщо знову назбирається, то вже відішлю одразу тим, що дальше тут відписалися. Тілько ж суму напишіть.

На 068 5842766 якщо можна 30, буду щиро вдячний.

Дякую, отримав.

Ще якщо можна 30 на 067 6076648.

Це не я. Ви шось плутаєте.

Дякую, отримав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро дякую, отримав,

зявилась можливість потестувати покриття і приспособини у вигляді антени

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати окремої теми.... Можливо хтось може скинути по одній бонусній гривні на два різних номера києвстара, для продовження дії бонусних гривень, напишіть мені в пп дам номера телефонів, буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати окремої теми.... Можливо хтось може скинути по одній бонусній гривні на два різних номера києвстара, для продовження дії бонусних гривень, напишіть мені в пп дам номера телефонів, буду дуже вдячний.

також потрібно по 1 грн. на два номери, пишіть в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ті бонуси використати? Підскажіть.. Основні гроші на рахунку кінчилися, пробую дзвонити і ніфіга.. "Суми на вашому рахунку недостатньо для здійснення дзвінків", хоча на балансі 50 бонусів.. Звоню на київстар. Сорі за офтоп.

потрібно мати на рахунку хочаб 1копійку на рахунку реальних коштів

потрібно 10-20грн на 0666066431 можу обмінятись! Свої вже скидувати не можу ліміт 200 вичерпав ))) ждю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Відам, бонуси від домашнього інтернет  київстар!    маю 80 бонусів ( гривень ). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...