Перейти до змісту

Покупки в Метро в Рівному


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Чув від знайомих, що у метро в Рівному дуже низькі ціни на продукти та хімію. Кажуть, що вигідно кататися за продуктами у Рівне, а наше метро кажуть з великими цінами. Правда чи ні? І чи можу я здійснити покупку в метро якщо не маэ картки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи можу я здійснити покупку в метро якщо не маэ картки.

Можете. На вході дають тимчасову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що вигідно кататися за продуктами у Рівне, а наше метро кажуть з великими цінами.

не скажу наскільки вигідно їхати туди спеціально, але коли буваю проїздом то заскакую - є продукти і т.д. за досить привабливими цінами. Але не на все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній раз я була на початку березня - каш не було практично :_12: багато прилавків полупустих

це після того,як все вимітали з магазинів-можливо вже завезли продукцію

раніше,як на мене,були кращі ціни і асортимент .Ми кожного разу лишали нехілу суму на касі

А то нічого й не вибрали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить чи буде вигідно поїхати з Луцька в рівне. В касі планую залишити 7-10 тисяч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить чи буде вигідно поїхати з Луцька в рівне. В касі планую залишити 7-10 тисяч

на пол года продуктов чтоле?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить чи буде вигідно поїхати з Луцька в рівне. В касі планую залишити 7-10 тисяч

на пол года продуктов чтоле?

Це хто як звик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Раз в неделю стабильно могу организовать доставку продуктов из метро. обьем - 20 кубов.

само выгодно - вы на рельсах за 12 грн приезжаете в Ровно, затариваетесь сколько надо, грузите меня - назад есть 2 места или опять же поездом. Экономия существенная. Со мной о цене всегда можно договориться.

Мене цікавить чи буде вигідно поїхати з Луцька в рівне. В касі планую залишити 7-10 тисяч

я думаю, что очень выгодно.

Я на цены сильно внимания не обращаю, но в стабильное время, в метро разница с луцкими ценами была существенна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз в неделю стабильно могу организовать доставку продуктов из метро. обьем - 20 кубов.

само выгодно - вы на рельсах за 12 грн приезжаете в Ровно, затариваетесь сколько надо, грузите меня - назад есть 2 места или опять же поездом. Экономия существенная. Со мной о цене всегда можно договориться.

Мене цікавить чи буде вигідно поїхати з Луцька в рівне. В касі планую залишити 7-10 тисяч

я думаю, что очень выгодно.

Я на цены сильно внимания не обращаю, но в стабильное время, в метро разница с луцкими ценами была существенна.

Дякую за пропозицію, але маю свій транспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ми були не сильно везучі, але не сильна економія виходила порівняно з Луцьком. Якщо не враховувати метровські ТМ, але по якості вони таке "г", що краще більше заплатити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Народ хто знаэ, чи можу я купувати з картою " Бери Вези" яку дали у Луцьку у м. Рівному у "Метро" ???

Дзвонив до них на телефон, але вони мовчать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...