Перейти до змісту

Хто займається візами? Потрібна грецька


aroma

Рекомендовані повідомлення

щоб поїхати в грецію?

Так.

Шенгенская зона начала своё существование 26 марта 1995 года, когда пограничный контроль был отменён на внутренних границах между семью государствами: Бельгия,Франция, Германия, Люксембург, Нидерланды, Португалия и Испания. В 1997 году к ним присоединились Италия и Австрия. В 1999 году по Амстердамскому договору соглашение стало частью acquis communautaire (существующей на сегодня совокупности правовых норм ЕС, принимаемых страной при вступлении в ЕС). В 2000 году к зоне присоединилась Греция, а в 2001 году в Шенгенскую зону вошли государства-члены Скандинавского паспортного союза (Дания, Финляндия, Швеция), а также государства, не входившие в Европейский союз — Исландия и Норвегия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на скільки мені відомо - це треба обовязково в польшу заїхати, а потім вже в грецію чи іншу країну шенгена, а не на пряму

мова йде про пряму візу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на скільки мені відомо - це треба обовязково в польшу заїхати, а потім вже в грецію чи іншу країну шенгена, а не на пряму

мова йде про пряму візу

Неправда.

Можна відкрити візу на закупи в Польщу і першу ж подорож летіти в Грецію з Києва. Все в межах правил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неправда.

Можна відкрити візу на закупи в Польщу і першу ж подорож летіти в Грецію з Києва. Все в межах правил.

Сперечатись не буду, лише запитаю, сам так літав?

на скільки мені відомо - це треба обовязково в польшу заїхати, а потім вже в грецію чи іншу країну шенгена, а не на пряму

мова йде про пряму візу

В чому ж тоді проблема? Купуєш тур в Грецію (якщо віза туристична) і турагентство саме відкриває тобі візу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна по "Польському шенгену на закупи" летіти туди захочеш в Євросоюзі.

Перший раз прокатати в Польщу, а далі куди душа забажає.

В цю мить, з Кіпру пишу, так, "шо за базар атвєчяю" )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому ж тоді проблема? Купуєш тур в Грецію (якщо віза туристична) і турагентство саме відкриває тобі візу.

Проблема в тому, що самому краще/дешевше летіти ніж купувати тур. Не завжди і не скрізь так але от в Грецію, ми рахували що буде вигідніше.

Моторола, і як там погодка? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як наш травень: вдень +25, ввеечері десь +18. Все цвіте і пахне. Деякі моржі купаються, але я не ризикую)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

туристична

польський шенген вже не катить?

Чтобы открыть польский шенген нужно иметь СТАЛЬНЫЕ яйца или платить решалам не малые деньги. При чём как минимум 2 раза. т.к. Первый раз нужно сьездить /прокатать визу/ , а на второй раз получить на пол года. Итог 35евро+35евро+решалы......не дешёвая поездочка получится по польской визе.

Греческая или Болгарская ..... ни какого геморроя в прошлом году стоила 35евро+150гривень - на пол года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де і як робили?

:) походил по тур агенствам и просто спрашивал могут ли сделать просто визу. Некоторые отказывались, у некоторых была цена 35евро+ от 150 до 350 гр. за услуги. Принёс фотки и паспорта, и через 5 дней забрал. Правда делал Болгарскую, но думаю с Греческой та же кухня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтобы открыть польский шенген нужно иметь СТАЛЬНЫЕ яйца или платить решалам не малые деньги. При чём как минимум 2 раза. т.к. Первый раз нужно сьездить /прокатать визу/ , а на второй раз получить на пол года. Итог 35евро+35евро+решалы......не дешёвая поездочка получится по польской визе.

Греческая или Болгарская ..... ни какого геморроя в прошлом году стоила 35евро+150гривень - на пол года.

По болгарській візі пустять в Грецію?

Я відкривав собі польський шенген 3 рази без послуг рішал і стальних яєць. Я щось робив не так?

Ну і на рахунок грецької: на скільки часу дадуть турвізу і на скільки в'їздів, особливо якщо до того віз не було? (Останнє питання в контексті того, що "робив болгарську, але думаю з грецькою та сама кухня").

П.С. Доречі, племінник дружини на днях отримав візу на закупи на рік з коридором 90 днів (після першої одноразової).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. По Болгарской может и не пустят, а нафига делать Болгарскую если собираешься в Грецию? Делаешь Греческую и всё.

2. Прочитал я, сколько нужно бумаг и подтверждений с работы, банка, броней отелей и что то перехотелось польской визы. Тем более что первую дают на пару дней пребывания, в отличии от Болгарской которую дают сразу на полГода с пребыванием 90дней. До этого у меня был чистый паспорт. Не то что визы, даже не штампованный ни разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви збираєтесь закордон (подорож, робота, шопінг і т.д.) і Вам потрібно виробити візу?

Візове агенство Visa Consulting Center пропонує Вам свої послуги, консультації та допомогу - починаючи від підбору потрібного Вам типу візи (шенгенська, робоча, туристична, бізнес-віза, мультивіза) до її повного оформлення. Більше того - у нас можна гарантовано оформити будь який потрібний Вам тип візи навіть без Вашої присутності!

Приємні ціни та висока якість обслуговування - саме те, що Вам потрібно!

Ми оформляємо візи до :Польщі, Литви, Німеччини, Греції, Іспанії, Швеції, Англії та США. Надаємо консультації та допомогу у вироблені карт побиту та карт поляка.

Ми знаємо, як оформити будь яку візу гарантовано і без відмов! Зателефонуйте нам сьогодні та завітайте до нашого офісу аби замовити візу для себе або своїх рідних та близьких!

Visa Consulting Center, м. Луцьк

Тел: +38 (099) 1966382; +38 (096) 9949824; +38 (0332) 712131

[email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. По Болгарской может и не пустят, а нафига делать Болгарскую если собираешься в Грецию? Делаешь Греческую и всё.

2. Прочитал я, сколько нужно бумаг и подтверждений с работы, банка, броней отелей и что то перехотелось польской визы. Тем более что первую дают на пару дней пребывания, в отличии от Болгарской которую дают сразу на полГода с пребыванием 90дней. До этого у меня был чистый паспорт. Не то что визы, даже не штампованный ни разу.

В тому то й справа, що по болгарській нікуди крім Болгарії не поїдеш, ну хіба ще транзит через Румунію. А Грецька - шенгенська, тобто в*їзд до будь-якої країни шенгенської угоди. А раз шенген - то і вимоги до подання доків будуть стандартні (довідки, броні і т.д.). Хіба що турагентство зробить папери на фейковий відпочинок і на основі цього буде видана віза. Але це за 150 грн? Сумніваюсь. Бо інакше хто б займався тим "гемороєм" з польським шенгеном, якщо за 35 євро + 150 грн. можна було б робити річну мільти-візу в Грецію і спокійно по ній возити папіроси до Польщі )))

Це лише мої припущення. Шенген через греків не робив (лише в посольствах Польщі і Німеччини), тому непевно сказати не можу.

А от до греків по польській візі залітав. І нас таки перевіряли, правда в Борисполі, чи наші візи були вже "погашені" в Польщі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Visa Consuling Center, щось ваші номери телефонів або не актуальні, або не робочі, не можу додзвонитися ні на один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишіть їм, бо мобільні тільки завтра підключать, а на домашній і я не дозвонився

Зате на мило відповіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишіть їм, бо мобільні тільки завтра підключать, а на домашній і я не дозвонився

Зате на мило відповіли.

І? Налякай Потіш ціною грецької візи :) в цьому агентстві. Скільки заспівали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) особиста присутність - ціна 195 злотих. В ціну входить підготовка документів, на візу ви подаєте в Посольство самі, тобто, термін дії візи буде залежати лише від Посольства, а не від нас. Термін вироблення - 3-5 днів

2) без присутності - це гарантує отримання візи без вашого особистого подання в посольство. Варіації візи: 45/30 - 185 Євро; 90/45 - 290 Євро; 180/90 - 395 Євро. Термін вироблення - 7-10 днів

розпитувати чому за грецьку візу беруть злоті не став )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1)

2)

Отож бо й воно )))

Якщо мова йде про безпроблені дійсно туристичні/гостьові поїздки до ЄС, то "закупівельний туризм до Польщі" - це наше всьо :) (якщо маєш близьких родичів (або хороших друзів) в ЄС з видом на проживання - тоді можливі інші варіанти).

Так, потрібно потратитись на першу одноразову візу. Так, потрібно час від часу щось купувати і збирати фактури на наступні подання документів. Але все чесно і прозоро (ніяких "лівих" запрошень чи роботодавців, які компетентні органи можуть "прозвонити", та інших не зовсім законних дій з точки зору законодавства ЄС).

П.С. Єслі шо, я не "рішала" і ніякого стосунку до "візового" бізнесу не маю. Просто коли особисто постало питання отримання довгострокової візи, я прийшов до висновку, що такий варіант ("на закупи") найоптимальніший. Хоча ситуація в кожного різна, і комусь може бути простіше відкрити шенген-мульти-візу іншим шляхом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кто делает польские рабочие мультивизы без отказов и за разумные деньги???

Посоветуйте надежного человека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...