Перейти до змісту

Виїзд за кордон військовозабовязаному


SS_2012

Рекомендовані повідомлення

Привіт. Цікавить як офіційна інформація, так і те, як воно є насправді!!!! Хто віїздив в останній місяць за кордон-чи потрібна довідка із військомату? Про себе: військовозабовязаний, служив, повістка під час етапів мобілізації не приходила. Просто думаю й принципі планую, що буде необхідно поїхати на деякий час за кордон, як там воно з перетином кордану? дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виїзд без проблем. Ніяких наказів, щодо невиїзду військовозобов.язаних, до митників не було донесено. Є закордонний паспор - то вперед!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 грн в буді і питань за довідки не має, так на кордоні в Ягодині.

нащо розказувати "казки" ? ніхто,ніяких довідок з військомату не питає, та і не повинні, вже десь було офіційне повідомлення з цього питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заборона на виїзд військовозобов'язаних за кордон встановлюється тільки за рішенням суду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні виїжджав в Польщу, два тижні тому в Білорусію.

Нігде за довідку ні слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі для того щоб щось комусь радити підсказувати перше треба для початку в цьому самому орієнтуватись! По друге вїзд та виїзд через кордон контролюють не митникі а прикордонникі!(це ті у кого військова форма) я маю на увазі фейс контрол!!!! По третє ті що пишуть що треба давати комусь там 50 грн! то це контабандисти! Вони тільки тикають такі суми! для того щоб гладко пройти кордон! Ну і головне якщо ти(Ви) не в розшуку! то нічого не треба боятись і тим більше щось комусь платити! все що тут я написав - за це відповідаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі для того щоб щось комусь радити підсказувати перше треба для початку в цьому самому орієнтуватись! По друге вїзд та виїзд через кордон контролюють не митникі а прикордонникі!(це ті у кого військова форма) я маю на увазі фейс контрол!!!! По третє ті що пишуть що треба давати комусь там 50 грн! то це контабандисти! Вони тільки тикають такі суми! для того щоб гладко пройти кордон! Ну і головне якщо ти(Ви) не в розшуку! то нічого не треба боятись і тим більше щось комусь платити! все що тут я написав - за це відповідаю!

підтримую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...