Перейти до змісту

Довідка з військомату при працевлаштуванні


Shturman

Рекомендовані повідомлення

Це є підтвердженням того що законослухняний громадянин не переховується від призову.

Переховуватись я не переховуюсь, але чи не вручать мені в теперішній час повістку, коли я з'явлюсь в військоматі. Мій попередник на цю посаду, як почув, що треба йти в військомат, то зразу відмовився від цієї посади. Вот і я думаю, ніби проблем з військоматом не маю, але іти за цією печаткою сташновато.

вираз: "не переховуюсь" - означає, що ви живете за місцем прописки, або за місцем про яке військомат повідомлено. Якщо віськомат не повідомили про зміну адреси, то це вже переховування (ну за законами). Якщо ж ви дійсно не перехрвуєтесь і вам досі не принесли повістку, то боятись немає чього. Та й взагалі боятись немає чого, бо якщо вам світить служба, і ви офіційно працюватиме та живете у Луцьку, то рано чи пізно всеєднто знайдуть :). Ще довгих 60 днів мобілізації. Мій напарник не підпадає під мобілізацію за "параметрами", так як і ви(хоча грибли і мох і болото), брав додовідку для виїзду закордон, пройшло без вручення :).

ЗИ: І раджу сходити до початку наступного етапу мобілізації, бо якщо тягнути будете, то можуть і згадати, якщо у них плани зриватимуться. А зараз вважаю ідти "безпечно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу по особистому досвіді

Був не придатний раніше так , як і мої колеги.

Працюю оіфційно і тільки (направили згідно розпорядження) дані про працюючих з фірми до військомату

через 3 дні прийшли повістки ВСІМ без винятку.

Їм всерівно що підприємство стане,

З 30 % які пішли на комісію 20 %- забрали незалежно про попередні заключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір. Запитання трохи не по темі, але чи хтось знає коли набуває чи набув чинності

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби та питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду ? Буду вдячний!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас один хлопчина раніше дюже хотів служити, але не проходив за станом здоров'я

а зараз різко пройшов в призов

от вам мля і комісії, от вам і закони

як про мене написав :)

я так на роботу в Києві влаштовувався... направили в військомат за штампом... а там повістку вручили....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...