Перейти до змісту

Вибір банку для малого бізнесу


Victorius

Рекомендовані повідомлення

відкриття -20 грн

плата - 20 грн/міс

готівка 0,7%

платіжка -1 грн

відкриття - 25 грн.

щомісячна плата - 0 грн.

готівка - 0,75%

платіжка - 1,5 грн.

+ купа геморрою з податковою для відкриття рахунку...

Якраз для отримання 1-2 перерахувань в місяць підійшов би інтернет-банкінг. Підключення - 1 грн. пароль входу + 1 грн. пароль транферу. Щомісяної плати нема. Зняття готівки - в залежності від типу карти. Платіж між своїми картками 0.10 грн., на чужу карту - 0.50 грн., інший банк - 3.00 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання залишається актуальним.

Додаткова інформація: я адвокат і зареєстрований як субєкт підприємницької діяльності (види діяльності -адвокатські послуги,інші юридичні послуги). Як виявилось це є суттєвим. Розмір оплати за обслуговування рахунку за інформацією Tolik_lt в запропонованому банку становитиме 20грн./міс. Такий тариф не підходить.

Напевно доведеться відкривати рахунок в ощадбанку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно доведеться відкривати рахунок в ощадбанку :)

если поговорка "время=деньги" ничего не значит - то семь футов под килем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

В зв'язку з подальшим погіршенням відносин з своїм банком хочу підняти дану тему. 50 гривень за платіжку це вже :mdr: В якому банку зараз найкраще відкрити рахунок? Головний критерій це вартість обслуговування і привітність персоналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові тарифи Промінвестбанку :( Після зміни власника, банк все робить для припинення з ним стосунків. Відчувається загальнодержавна політика по знищенню малого бізнесу. Цитата з листа, отриманого від банку клієнту (юр. особа) котрий 17-ть років обслуговувався в даному банку. "В разі Вашої незгоди з новими умовами обслуговування пропонуємо подати заяву на закриття поточних рахунків"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постала проблема вибору банку для обслуговування малого бизнесу.

Ну, і як завжди ;), сподіваюсь на поради вельмишановної громади :smile-zachot:.

Отже, основні пріоритети при виборі:

1) надійність банку

2) мінімальні затрати на обслуговування рахунків (в гривнях і євро)

3) міжнародна пластикова карта

4) якомога менша комісія при знятті готівки

5) наявність інтернет-банкінгу

6) нормальне "покриття банкоматами" по Україні

7) адекватне ставлення до кліентів (прийнятний рівень сервісу)

Хто і що про це думає?

Хто якими банками користується?

Які були проблеми/недоліки?

Наперед дякую!

З.І.: Якщо не в той розділ тему запостив, то гранд-пардон... І куди краще?

"Укргазбанк" вул.Бойка 1, там дешево.

Користуємось ВТБ, Дуже задоволені!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі вартості платіжних документів зазвичай ставлять для переводу клієнтури на електронний банкінг. В укрсоці теж вартість платіжки обчислюється десятками гривень, а через клієнт-банк безкоштовно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В зв'язку з подальшим погіршенням відносин з своїм банком хочу підняти дану тему. 50 гривень за платіжку це вже :mdr: В якому банку зараз найкраще відкрити рахунок? Головний критерій це вартість обслуговування і привітність персоналу.

Однако привітнішого персоналу чим у "OTP-банк" що на Волі ще не зустрічав... Зараз рідко туди забігаю, але персонал там на рівні, все розрулять - доможуть ітд ітп. Ціни в них нормальні, інтернет-доступ до рахунків хороший. Яб радив ОТP-банк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Яб радив ОТP-банк

а я б ні. хоча б тому що луцький ОТП здорово покрижили, блок корпоративу практично скоротили, те що залишилось віддали Львову (як і луцьку філію вцілому)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яб радив ОТP-банк

а я б ні. хоча б тому що луцький ОТП здорово покрижили, блок корпоративу практично скоротили, те що залишилось віддали Львову (як і луцьку філію вцілому)...

Так Sp_RoNdo говорить про операційну діяльність як і ipua, а не про кредитну діяльність, та і назва теми "Вибір банку для малого бізнесу". А корпоративні клієнти в ОТП - це клієнти з річним оборотом від 50 млн. грн., а середній та малий бізнес - всі решта до 50 млн. грн. (Я не є працівником ОТП і ніколи не був).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говорить про операційну діяльність як і ipua, а не про кредитну діяльність,

яку-яку діяльність? :blink:

шановний, в переважній більшості банків один підхід до визначення сегменту клієнта: на основі значення показника валової виручки з форми №2 за останній звітний рік. потім це значення прирівнюють до певного критерію. зазвичай середнім бізнес (тобіш уже корпоративним) починають рахувати від 17-25 млн, як де. ну або по інших критеріях: державні структури, споріднені фірми, фінансово-страхові посередники, і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би порадив - найближчий банк для себе вибрав індекс саме із цієї причини.

Андрію, я його вибрав троха з іншої причини, але ше ніразу не пошкодував ) Тарифи нра., відношення - взагалі на вищому рівні... Вже і привєти всякі і укрсиби і т.п. переманювали - не ведусь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яку-яку діяльність? :blink:

шановний, в переважній більшості банків один підхід до визначення сегменту клієнта: на основі значення показника валової виручки з форми №2 за останній звітний рік. потім це значення прирівнюють до певного критерію. зазвичай середнім бізнес (тобіш уже корпоративним) починають рахувати від 17-25 млн, як де. ну або по інших критеріях: державні структури, споріднені фірми, фінансово-страхові посередники, і т.п.

Ти про що? :sq_ye:

Читаємо уважно тему: мова іде про РКО (в т.ч. інші супутні продукти, які не пов'язані з кредитними операціями), тобто скільки клієнт малого бізнесу сплачує за те саме РКО. Мова не йде про отримання кредиту чи інші кредитні продукти (кредитні операції).

В банку, де ти працюєш (здається, УкрсибБанк) - один критерій, в ОТП - інший (там до недавнього часу корпоративним був клієнт з річним оборотом від 30 млн. грн.)

P.S. Лекція оцінена, але нічого нового мені не відкрила. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаємо уважно тему: мова іде про РКО (в т.ч. інші супутні продукти, які не пов'язані з кредитними операціями), тобто скільки клієнт малого бізнесу сплачує за те саме РКО

вчителько моя, а ти то пост топікстартера читав? :) РКО як ти кажеш там лише один з 7ми пунктів, чого ти так на цьому буксуєш?

тим паче зараз практично більшіть прогресивних толкових банків перейшли на пакетне обслуговування по РКО і конкурують зараз лише вартістю самих пакетів та їх наповненісю за кожну ціну. починають з гривень 30, як раз для найдрібніших, і за гривень 300 практично безліміт (по платіжках) з "усе включено" по інших пропозиціях.

В банку, де ти працюєш (здається, УкрсибБанк)

коли здається, хрестись :) ні, не сиб, але нашо нам ті назви і яку це має роль?

- один критерій, в ОТП - інший

та нє, критерій практично у всіх один (якщо ти розумієш значення слова критерій). тільки величина цього критерію різна.

P.S. Лекція оцінена, але нічого нового мені не відкрила. ;)

жесть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...