Перейти до змісту

Відкрита лекція з веб-програмування


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Соромітник, ше спірт перевозим, розбавляєм і продаєм по 15 злотих за пів літри=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Університет - завжди був бізнесом, студенти - це безкоштовна робоча сила, їхні мізки тільки треба правильно тренувати, які будуть приносити гроші університету, до тих пір, поки вони там навчаються.

А всіх інших, які не хочуть вчитись просто треба виганяти, і не думати хто він такий, і хто його тато чи мама, от і все.

Просто ректори зажерливі коти, які понапихали в викладачі своїх синів та дочок, більшість з яких тільки й вміє що читати з конспекту якісь малопотрібну єрунду, а потім ще просити за це гроші в якості призенту (надбавки до зарплати).

О_О.. я не в такому університеті вчилася

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо є, чи планується відеозапис лекцій, для тих хто не має змоги потрапити на них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, ше спірт перевозим, розбавляєм і продаєм по 15 злотих за пів літри=)

я був на захисті магістерських десь так в 2011-2012 році

з групи одного можна було лишити – іншим навіть корочку "оператор ЕОМ" видавати не можна... а поставили всім "відмінно"

тому не розказуй мені про рівень студентів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо є, чи планується відеозапис лекцій, для тих хто не має змоги потрапити на них?

Так відео є. Монтується і буде викладатися на канал Ютуб з квітня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Можливо є, чи планується відеозапис лекцій, для тих хто не має змоги потрапити на них?

Так відео є. Монтується і буде викладатися на канал Ютуб з квітня.

Як справи з відео, хотілось би подивитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...