Перейти до змісту

Куплю рейсмус


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Шукаю рейсмус для покупки, ширина від 25 до 45см, потужність до 5кВт. Головне якість та ціна, оскільки ціни на нові нереальні - шукаю б/у, але не такі як в НЛ чи Епіку, там неякісні пластмасові разові продають. Можливо є комбіновані з фуганком або просто рейсмус, три чи 4 в 1 не цікавить, переглядав всі можливі варіанти, все ''фуфєл''. Може й саморобний підійти, головне точність у розмірах, справність в роботі і якість виготовлення апарата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перезвони до Юріка в Профлайн він підбере навіть під замовлення.

ось нарив Рейсмус JET JWP-12 новий правда ціна 8390.00 грн. (368 $) щось краще воно і коштує дорожче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну нафіг JPT 12 за 8 штук.

рейсмус хороший, але це переносний варіант для роботи на віїздах або для починаючих.

в нас нові Holzmann стартують від 50к за 410 мм

якщо потрібен і фуганок, я б радив дивитись фуговально -рейсмусні, ширина від 260 до 530 мм загалом більше 20-ти моделей.

ціна від 24 к грн.

якщо дивитися б/в я б радив польські рейсмуса Jaroma, досить низька ціна на обладнання промислового класу.

якщо цікаво в ПП можу скинути ссилку на наш сайт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить більше рейсмуси на 380 такого типу.

Та ну нафіг JPT 12 за 8 штук.

рейсмус хороший, але це переносний варіант для роботи на віїздах або для починаючих.

в нас нові Holzmann стартують від 50к за 410 мм

якщо потрібен і фуганок, я б радив дивитись фуговально -рейсмусні, ширина від 260 до 530 мм загалом більше 20-ти моделей.

ціна від 24 к грн.

якщо дивитися б/в я б радив польські рейсмуса Jaroma, досить низька ціна на обладнання промислового класу.

якщо цікаво в ПП можу скинути ссилку на наш сайт

Цікаво, буду вдячний за допомогу. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перезвони до Юріка в Профлайн він підбере навіть під замовлення.

ось нарив Рейсмус JET JWP-12новий правда ціна 8390.00 грн. (368 $) щось краще воно і коштує дорожче...

Рейсмус на щоденну загрузку, стругатиму як реєчку, так і дошку (від 1м³ в день). Дрицики загнуться через місяць, та і перспектива роботи з щоточними двигунами не радує.

Ціна до 25к, бажано розрхунок через термінал, або кредит, як ні то вже готівка, просто зарз ліс в ціні пішов, збраю на дошки готівочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...