Перейти до змісту

Прошивка 3G модема


Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь-ласка хто вкурсі яка вартість перепрошивки 3G модема в представництві ІнтерТелеком на інший тариф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім зрозуміле питання, я колись купив модем "залочений" під іншого оператора, але прийшов на інтертелеком з проханням підключити мені цей модем, дав - "на пиво" 20 грн.. здається, ніхто не вимагав, суто моя ініціатива була...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Птання полягає в тому що я хочу купити модема але людина забула логін і пароль від модема, і я не зможу змінити не тариф і ні поповнити рахунок. Тому прийдеться перешивати щоб поміняти тариф і знати логін і пароль.

Птання полягає в тому що я хочу купити модема але людина забула логін і пароль від модема, і я не зможу змінити не тариф і ні поповнити рахунок. Тому прийдеться перешивати щоб поміняти тариф і знати логін і пароль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь-ласка хто вкурсі яка вартість перепрошивки 3G модема в представництві ІнтерТелеком на інший тариф.

Завджи було безкоштовно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50грн було рік назад

попробуйте через оператора вирішити проблему с паролем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хтось вже переходив з Інтертелекома на 3G МТС?

Маю залочений під Інтертелеком Novatel U760 от і думаю перевестись на дешевший 3G тариф від МТС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось вже переходив з Інтертелекома на 3G МТС?

Маю залочений під Інтертелеком Novatel U760 от і думаю перевестись на дешевший 3G тариф від МТС.

Цікаво, чи буде безліміт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи буде безліміт?

http://www.mts.ua/ua/mobile/tariffs/3g-bezlimitnyj-mesyac

пише, шо дають безліміт за 90 грн, правда, більш конкретної інформації на сайті не побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забудь :) !!! Прийдётся купить новый модем :)

А чо? технічна невідповідність чи "політика партії" МТС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...