Перейти до змісту

Стипендії по 2500грн?


Nazarchyk

Рекомендовані повідомлення

Народ я сьогодні "прозрів". Побачив на фейсбуці афішу про стипендії від Палиці по 2500грн. :_09: В мене зарплата 1400. Може назад в універ поступати? Може взагалі тільки вчитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ я сьогодні "прозрів". Побачив на фейсбуці афішу про стипендії від Палиці по 2500грн. :_09: В мене зарплата 1400. Може назад в універ поступати? Може взагалі тільки вчитись?

https://www.facebook...68153359895287/

Що жаба давить що у сусіда краще??????

менталітет мля.......

П.С. написано для кращих і обдарованих!

П.С.С. Стань в себе на роботі кращий за всіх і може тобі оклад збільшать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стань в себе на роботі кращий за всіх

І будеш іпашити за всіх і отримувати так само. А не будеш справлятися - то ще й оштрафують!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І будеш іпашити за всіх і отримувати так само. А не будеш справлятися - то ще й оштрафують!

Винятки є всюди!

я на пів ставці то в мене 600 грн :)

це навіть не за єду.... жаль.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Винятки є всюди!

їх настільки мало... Ще спробуй доведи, що ти працюєш більше за всіх.

А загалом ініціатива... наказує ініціатора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А загалом ініціатива... наказує ініціатора.

Це так само якщо хороший працедавець (ініціатор) платить справно і високу зарплату працівнику а він нехоче нічого робити.... і виходить такий собі бумеранг))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А загалом ініціатива... наказує ініціатора.

Це так само якщо хороший працедавець (ініціатор) платить справно і високу зарплату працівнику а він нехоче нічого робити.... і виходить такий собі бумеранг))

покажи мені такого працедавця? Який платить високу з/п а працівники олухи не хочуть нічого робити?? організуєм йому рекламу по телебаченню, напишем в газетах і плюс приведем працівників, які будуть працювати. але ти ТІЛЬКИ ПОКАЖИ ЙОГО? а то тільки 3,14...ш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це так само якщо хороший працедавець (ініціатор) платить справно і високу зарплату працівнику

просто так хороший роботодавець не буде платити високу ЗП лінивому працівнику.

У хороших роботодавців - є система мотивації.

Добре працюєш - гарна ЗП чи премії.

Погано працюєш - низька (не висока) ЗП, відсутність премій, штрафи.

Можливо,, ти плутаєш хитрих працівників ,які вміють справно "делегувати" свою роботу іншим. Фактично, хтось за них робить їхню роботу.

А начальству пофіг - їх цікавить результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покажи мені такого працедавця? Який платить високу з/п а працівники олухи не хочуть нічого робити?? організуєм йому рекламу по телебаченню, напишем в газетах і плюс приведем працівників, які будуть працювати. але ти ТІЛЬКИ ПОКАЖИ ЙОГО? а то тільки 3,14...ш

Ось Zalepok44

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивний у нас народ, заробляє 2000 грн., тратить 5000 грн. як мінімум :)

де ще бере гроші не зрозуміло, а ці при владі давлять людей, і дивуються коли вже той народ повиздихає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащо студентам такі великі стипендії?

погоджуюсь, навіщо студентам такі стипендії, коли мінімальна пенсія і мінімальна зп набагато менша.

Палиця явно заганяється. не про те думає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ я сьогодні "прозрів". Побачив на фейсбуці афішу про стипендії від Палиці по 2500грн. :_09: В мене зарплата 1400. Може назад в універ поступати? Може взагалі тільки вчитись?

https://www.facebook...68153359895287/

Що жаба давить що у сусіда краще??????

менталітет мля.......

П.С. написано для кращих і обдарованих!

П.С.С. Стань в себе на роботі кращий за всіх і може тобі оклад збільшать...

в лучшем случае добавят 200 грн а работать будешь в 3 раза больше. В худшем - уволят так как как руководству конкуренты не нужны. Конечно работ и условий много.

Хорошая степендия

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Винятки є всюди!

їх настільки мало... Ще спробуй доведи, що ти працюєш більше за всіх.

А загалом ініціатива... наказує ініціатора.

Чомусь в мене лише позитивні спогади про всіх роботодавців за всі 16 років, а то як не як 7 підприємств. Ну, ладно, одні шефи мутні були, але і то правильна ініціатива там винагороджувалась.

Може то в виконавцях біда а не в роботодавцях ? :)

До мене досі звертаються керівники контор, в яких я працював більше десяти років тому. Періодично зустрічаємось, на п’янки запрошують. Що я роблю не так ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Винятки є всюди!

їх настільки мало... Ще спробуй доведи, що ти працюєш більше за всіх.

А загалом ініціатива... наказує ініціатора.

Чомусь в мене лише позитивні спогади про всіх роботодавців за всі 16 років, а то як не як а 7 підприємств. Ну, ладно, одні мітні були але і то правильна ініціатива там винагороджувалась.

Може то в виконавцях біда а не в роботодавцях ? :)

а у мене не найкращі спогади про деякі організації у яких працював. про колектив та керівництво - загалом добрі спогади, але вони заручники системи, у котрій встановлені певні правила оплати праці та вимог до роботи. так ось - робота часто збільшувалась в рази, за період півроку-рік, а оплата ну зовсім трішечки. бо ти у цій системі простий гвинтик - ти або працюєш, або тебе замінять. часто не цінують простого працівника.

зараз працюю у компанії де цінують в першу чергу індивідиумів, котрі в сумі дають чудову команду, і не залежно від статусу та посади - чи це прибиральниця чи віцепрезидент - при досягненні певного терміну роботи на компанію їм дарують однакові подарунки, і це достатньо серйозні іноді речі.

так що тут тема не проста.

коли неправильно побудований механізм мотивації та справедливої оцінки досягнень - робітник втрачає бажання розвиватись і віддаватись на повну.

а це вже залежить від роботодавця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, не можуть всі працювати в компаніях де цінуються спеціалісти

тобі от для цього теж довелося шлях непростий пройти

тому переважна більшість людей і розказують про те як їх не цінують і т.п. ...

то я, власне, і написав :) що напевно немає за що цінувати раз не цінують

бо будь той шеф жидом (в поганому значенні) чи колгоспником (в поганому значенні) чи нормальною освідченою людиною – хорошого спеціаліста він буде триматися завжди

так і в універі має бути – вирізняєшся зі стада, значиться вартий щоб в тебе гроші вкладали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, не можуть всі працювати в компаніях де цінуються спеціалісти

тобі от для цього теж довелося шлях непростий пройти

тому переважна більшість людей і розказують про те як їх не цінують і т.п. ...

то я, власне, і написав :) що напевно немає за що цінувати раз не цінують

бо будь той шеф жидом (в поганому значенні) чи колгоспником чи нормальною освідченою людиною – хорошого спеціаліста він буде триматися завжди

так і в універі має бути – вартий уваги, значиться вартий щоб в тебе гроші вкладати

розкажу на прикладі свого досвіду 2008 рік, РодовідБанк - 12 число, листопад місяць. шеф викликає і каже, "пиши заяву, що ти з 3 числа працюєш неповний робочий день і на півставки". 16 числа отримав аванс - копійки. сказав шефу що буду шукати нову роботу, бо на роботу хожу заробляти гроші, а не бути фанатом банку майже безкоштовно. на що він відповів - "при всьому бажанні змінити зп не можу і все".

от тобі і відповідь - цінувати було за що, а зп підняти не було можливості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, я кінець 2008 і весь 2009 взагалі на копійки жив з сім’єю

але розумів що іншим ніфіга не краще бо криза

зате за той рік-півтора ми змогли розкрутитися щоб в 2010 зробити кльовий старт з магазином і пожирувати 4 роки :)

а по банку... може і справді не міг підняти ? і це не повод казати що він гівно

думаю саме завдяки тому випадку ти і пішов з банку в фото і ні разу про те не шкодуєш

так що дякувати мав би що зараз не сидиш за 2500 десь в банку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, я кінець 2008 і весь 2009 взагалі на копійки жив з сім’єю

але розумів що іншим ніфіга не краще бо криза

зате за той рік-півтора ми змогли розкрутитися щоб в 2010 зробити кльовий старт з магазином і пожирувати 4 роки :)

а по банку... може і справді не міг підняти ? і це не повод казати що він гівно

думаю саме завдяки тому випадку ти і пішов з банку в фото і ні разу про те не шкодуєш

так що дякувати мав би що зараз не сидиш за 2500 десь в банку

так я і не казав що він поганий. от він то якраз був прекрасним роботодавцем, але він був заручником стандартів, що присилав центральний офіс.

доречі, у фото я так і не пішов повністю. тоді я пішов у інший банк, але того начальника зміг терпіти лише два з половиною місяці, і незважаючи на кризу в країні, пішов ще далі.

а потім з часом теж була робота в конторі, котра за 4 роки не практично не змінила зарплату. ну а вже після переїзду у Київ - знайшов роботодавця своєї мрії. чого і всім бажаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я кінець 2008 і весь 2009 взагалі на копійки жив з сім’єю але розумів що іншим ніфіга не краще бо криза

як і 90% жителів країни.

зате за той рік-півтора ми змогли розкрутитися

Знову ж таки, кому криза, а хтось наживається. Хтось, я знаю, купував будматеріали на житло (будинок) , при чому, зекономив суттєво!

В тебе десь там фраза прозвучала про виконавців. так от. Я їх для себе умовно розділяю на 2 категорії.

1) Це барани - їм сказали і вони мовчки, стрімголов роблять все, що сказали. І навіть більше. І пофіг, що робота нікому нафіг не потрібна. Але хузяїн сказали! Тра робити бігом!

2) Це не барани. Які вміють уточнити задачу, і вияснити, що дійсно треба робити, а що ні. Вміють запропонувати альтернативу.

так от, роботодавці (більшість) люблять перших. Других не всі. дехто навіть не розуміє.

Я з сумом згадую Софтвестгруп. Де ми з Костефаном могли напитися до упопєнія. Послати одне одного. А на ранок похмелитися і поржати.

так, роботодавці, сцуко різні..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

декого дуже жаба душить

за стипендії в 2500 чи я щось пропустив?

Щодо Палиці і його 2500 грн "стипендії", то мені здається, що просто хтось собі вірний штат підшуковує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тебе десь там фраза прозвучала про виконавців. так от. Я їх для себе умовно розділяю на 2 категорії.

1) Це барани - їм сказали і вони мовчки, стрімголов роблять все, що сказали. І навіть більше. І пофіг, що робота нікому нафіг не потрібна. Але хузяїн сказали! Тра робити бігом!

2) Це не барани. Які вміють уточнити задачу, і вияснити, що дійсно треба робити, а що ні. Вміють запропонувати альтернативу.

так от, роботодавці (більшість) люблять перших. Других не всі. дехто навіть не розуміє.

іпать... ти що, окрім держслужби ніде не працював ?

перших нормальні компанії на роботу не беруть

племінниця вчиться в університеті імені палиці (СНУ) так цю стипендію отримують доці та синочки місцевих начальників чи посадовців, і сраколизи деканату, насправді обдаровані діти в університеті нікому не треба, на них лише заробляють перепродаючи їхні наукові роботи.

і як правильно женя підмітив " то мені здається, що просто хтось собі вірний штат підшуковує"

підозрюю, що тим хто платить гроші воно якось видніше хто вартий уваги :)

а якщо і десь промах – то це ж їхні гроші.. чого ви так переживаєте ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...