Перейти до змісту

внутрішній ADSL-splitter (розетка)


Рекомендовані повідомлення

Усім привіт. В мене виникла проблемка. Має робитись ремонт в коридорі, але перед ним треба провести в стіні телефонну лінію, яка буде іти в адсл-сплітер таким чином, щоб все було гарненько і без лишніх проводків. Задумка така: лінія від щитка заходить в квартиру ховається в стіні і йде до коробки, з якої торчить телефонний кабель від адсл-модема із кімнати. В цю коробку треба засунути внутрішній сплітер, щоб розділити лінію на телефон і модем, от тільки проблема в тому, що, боюсь, таких сплітерів немає, в інеті я не знайшов таких, тому дуже прошу, хто знає де може все таки можна придбати такий сплітер, або хто шарить, як таке зробити, допоможіть, за реальну допомогу - реальна благодарность :)

7284b1399451.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сплiттер потрiбен _телефонному_апарату_, а не модему. Всерединi сплiттера вiд тел.мережi до модема йдуть прямi проводки.

Т.е. сплiттер можна встановити бiля самого телефонного апарата.

В мене десь валявся сплiттер ~4,5см х 3см х 2см, якщо треба - подарую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене десь валявся сплiттер ~4,5см х 3см х 2см, якщо треба - подарую.

Ви про цю коробочку? :)

13682600401810.jpg

Дякую, але в мене вже є такий зараз, валяється на підлозі з купою "шнурочків", а хотілось би якось компактно весь той клубочок заховати в стіну.

Сплiттер потрiбен _телефонному_апарату_, а не модему. Всерединi сплiттера вiд тел.мережi до модема йдуть прямi проводки.

Та я в курсі, з теорією більш-менш знайомий, там просто фільтр частотний на телефонну лінію іде, щоб шуму не було та інших перешкод. ОТ якби переробити якось таку звичайну розетку,

TP4-020.jpg

щоб був вхід і вихід з внутрішньої сторони і ще один вихід через фільтр на зовнішню, але то мабуть буде забагато мороки, та й паяльника я в руках ніколи не тримав :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так постав подвійну телефонну розетку, а сплітер в щитку за квартирою. звичайно якщо заведено в квартиру чотирьохжильним кабелем лінію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так постав подвійну телефонну розетку, а сплітер в щитку за квартирою. звичайно якщо заведено в квартиру чотирьохжильним кабелем лінію.

хмм.. а це ідея, завести лінію в квартиру не проблема, в будь-якому випадку, лінію збирався нову прокладати від щитка, віту пару, наприклад, прокласти, це не проблема, проблема в іншому - як з'єднати кабель від сплітера з кабелем, який торчить з коробки, адже він уже замурований: якшо просто скрутити, то про нормальний інет можна забути, в такому випадку, потрібно шукати прохідну розетку, якшо така існує, або шукати інші способи з'єднання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лінію збирався нову прокладати від щитка, віту пару,

Запросити телекомiвця з паяльником i прямими руками, накинути зверху 50грн, щоб все гарно зробив.

В того ж телекомiвця купити хороший мiдний дрiт - зараз переважна бiльшiсть "вiтоi пари" - алюмiнiй, покритий зверху тонюсiнькiм шаром мiдi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А розібрати спілтер і начинку акуратно запихнуть в коробку в стіні не варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лінію збирався нову прокладати від щитка, віту пару,

Запросити телекомiвця з паяльником i прямими руками, накинути зверху 50грн, щоб все гарно зробив.

В того ж телекомiвця купити хороший мiдний дрiт - зараз переважна бiльшiсть "вiтоi пари" - алюмiнiй, покритий зверху тонюсiнькiм шаром мiдi.

у Вас часом телефона до того телекомівця немає чи просто позвонити 0 800 ***** ?

А розібрати спілтер і начинку акуратно запихнуть в коробку в стіні не варіант?

звісно, варіант, але ж якшо розбирати, то треба перепаювати, а я в руках паяльника ще не тримав, а механічно просто накрутити, то толку не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за допомогу. Знайшов 20 метрів вітої пари 5 категорії із старої локалки (перевірив - чиста мідь), прокладу від щитка до коробки в гофрі і замурую в стіну, а сплітер - в щиток, а на коробку поставлю подвійну розетку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...