Перейти до змісту

От цікаво, чи змогли б ми...


odna

Рекомендовані повідомлення

Як на далі так піде, роторну косілку прифігачим, в селі теж пригодиться таке.

зараз актуальніше картоплесажалка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Поки шо, прифігачила багажнік. Зі скрипом, з матом, але прифігачений і гарно виглядає.

А поки фінансовий звіт. Бо така вона благодійність неблагодарна робота. Не зря я не хотіла мати справу з готівкою. Вже є підстави для пліток дяким нашим дуже бдітєльним особистостям.

Приход: манетки, передній перемикач, ланцюг, два ротора, багажнік, сідло. Хто дав, можно в темі погортати.

Далі грошима: 100+200+500+50+20+500+100+200+100+50+100+200+150= 2270 грн. Так само всі благодійники озвучені в темі.

Розходи: манетки, багажнік встановлені. Також поставила свої гріпси.

Грошима: 2000 грн за велосипед (Продавець з Борди, згоду може підтвердити. )+ 208 грн (кожух гальм. (2 м х 18 грн) 36 грн + кожух перем. (2 м х 29 грн) 58 грн+ трос перем. (2 х 19) 38 грн+ трос гальм (2х28) 56 грн+ кінцівки рубашки гальм (6х1,5) 9грн+ кінц. Руб. Перем. (10х3) 30 грн + кінцівка троса (4х1) 4 грн - 10%) + 26 грн (проставочне кільцеи 3 мм) + 179 (камера 26" максис 2х105 грн - 10%) + 89 грн (гальмівні колодки 2х54-10%) + 22 грн(переходнік шредер/преста) = 2524 грн.

Ті запчастини, що залишились, віддам бійцю про запас. А ротори і перемикач залишуться в мене, власники зможуть їх забрати, при бажанні.

Є така пропозиція тим хто думає де катнути у вікенд - скататись у буянівськи ліси, по дорозі заїхати у село у якості слідопитів, і знайти бійця. Це у разі, якщо я до суботи так і не вийду з ним на зв'язок. Правда, без мене, я на роботі. Це вам ідею кидаю. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я в звіті щось пропустила, то вибачайте, не бухгалтер. Виправлюсь, єсі шо замітите. Наприклад, не врахувала в збитках процент за зняття готівки з кредитки. І х*й з ним. Годиться такий звіт? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це він.

10393884_325292687659147_5902049760276983338_n.jpg?oh=038142a27e7c4f9edc3b7f684636c8d8&oe=55817961

Я неправильно вводила призвище у пошук. Не Корінь, а Корень треба. Написала, жду відповіді. Зраділа так, ніби в лотерею виграла. Хоч бачила його раз у житті. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є відповідь!!

доброго дня Татьяна вибачте що не відповідав небуло інтернету дякую вам за це якщо ровер мене ще чекає то попрошу товаришів машиною приїду я ще на милицях

))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збудив мене сьогодні солдат в сім годин ранку дзвінком по телефону. Вони там рано встають. ))

Приїхав чуть лі не під відкриття магазину, так йому вже хотілося побачити свого коника. Хоч ще ходити не може.

Нашвидкоруч організувала фотосесію. Але фото буде згодом. Фотограф буде сьогодні зайнятий цілий день ось тут.

Сказати, що це було приємно і зворушливо, - нічого не сказати. Довели ми воїна до сліз...

Рівно місяць, як ми це задумали, пройшов.

Що я скажу, - ми змогли.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

035.JPG

037.JPG

039%2520%25281%2529.JPG

041.JPG

044.JPG

пс: для зануд: наклейку Самооборони причепила в якості протиугонного, а не в якості пі-ару. Це суто бордівська акція і бордівський велосипед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, Тут найбільша заслуга твоя!!!! Молодець!!! Побільше б таких людей! Був радий долучитися до акції!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

І знов. Прийшов до мене боєць, вже інший. І знов пішов від мене сумний, не з чим. І знов я ніч не спала. Тему-попрошайку не створювала, бо знаю, наскільки вже виснажені добрі люди і проблем важніших немало. Та й ще ж є люди мнітєльні, вислуховуй потім про себе цікаві новини. Найшовся меценат сам, випадково. Не аби там який багатий, навіть навпаки. Може меньш втомлений благодійністю. І купили ми роверка "на ходу". Трохи сама доклала, трохи вторгували. За півтори тисячи, дешево і сердито.

А чого пишу? Бо все ж мушу попросити. Треба дві покришки 26-ті і каретка на квадрат. Робочі, але чим дешевше.

Трохи про бійця. Доброволець, толком не оформлений. Інвалід, але ще в строю. Постійно лікується від кантузій, коли на ротації. Пошкоджена стопа. Тому, думаю, і хоче собі велосипед, бо важко ходити.

В кого є щось, пишіть. Постараюсь віддати вел як скоріше, поки він ще в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого пишу? Бо все ж мушу попросити. Треба дві покришки 26-ті і каретка на квадрат. Робочі, але чим дешевше.

є каретки, одна 128мм?, друга 110мм?

покришка одна, ноунейм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каретки, думаю, одна буде задовга, друга закоротка, але можно було б спробувати. Сьогодні викручу стару, побачим. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каретка на квадрат

Якби не квадрат, я б міг подарувати Shimano BB-ES70, Octalink, 68х113, made in Japan в чудовому стані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім. Не було часу заглянути до інтернету сьогодні. Крутила весь день "благодійні" байки.

Боєць Женя прийшов неочикувано. Я встигла тільки поміняти йому гуму, та обробити трохи ВД-шкою вузли. Дивно себе відчувати Санта Клаусом і фєєю одночасно. Він не був готовий до такого сюрпризу. На радостях забрав байк так, як є. Тому каретки в мене дві є, але стан не внушає. І гуму поставили таку, що трохи краща за ту, що була. Тому несіть -, Вась, гуму, і ECHO, каретку. Передам йому, а зайві каретки поверну, коли виберу найкращу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю таку каретку. якщо ще потрібно то віддам даром (підвезу куда треба в неробочий час). Покришку швальбе смарт сем (залишок протектора 70%) також можу подарувати але вона має 2 поріза (заклеєні) на переднє колесо піде на заднє я б не ризикнув ставити

2ad28aae688b01e550c73558162d2984050111218779802.jpg

c15ab3679850d06fe5a52384fef9de0d050111218779803.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боєць сьогодні подзвонив. Ми з ним не дуже давно знайомі, по Самообороні трошки. Не приятелі, навіть. Але сьогодні він мені передзвонив. Каже: "Зніміть мене з нього хтось! Я другий день вже на веліку ганяю, не наганяюсь )))". Дякував знову.

Зворушливо. До сліз.

Якщо ми так з вами хоч парочку ветеранів врятуємо від депресії і запоїв, то вже не зря живем.

Бачу ремонт може знадобитись скоро. :) Так що, несіть запчастини мені на роботу. Я кожен день з 9-ї до 16.00 на Велозоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякуючи невтомним на добрі справи людям, солдат має пару крепких покришок, пару нульсових манеток і ще на пару грошей від доброго друга придбано трохи корисних дрібниць :) :

DSC_0415.jpg

Скоро він приїде до нас і будем це все встановлювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

І знову ми це зробили. Дякую, Віталік, Сіті Байк. Ви справжні. ))

Про цього воїна хочеться розказати більше. Дуже незвичайна доля і надзвичайно достойна людина. Я досі боюсь називати його ім'я, бо надто злі на нього сєпари. Вони давали за його голову, більше ніж за комбатів. Хоча він сам вже не сильно ховається.

Доброволець, айдарівець. Зараз лікується від раку крові, проходить хімію. За іронією долі він Заслужений Донор України, недавно до нього дійшла ця відзнака і було призначено це почесне звання, хоч він сам тепер потребує допомоги. Не здається, почувається відносно добре, допомагає іншим, кому гірше, як він вважає. Так він жив раніше і живе далі, не дивлячись на важки життєві обставини.

Попросив допомогти йому підібрати недорого велосипеда, бо на процедури виїздити маршрутками напряжно. При цьому він намагався за нього сам розрахуватись, хоч і не одразу. Але в мене рука не підніметься взяти з нього й гривню. Знову звернулася до перевірених друзів, і є результат. Цей солдат, як ніхто заслуговує не тільки на велосипед. Мало хто знає, скільки користі він приніс. Бо ніколи ви не побачите його у камуфляжи у місті, не побачите його нагороди, не почуєте від нього про його подвиги, бо він справжній, живий ГЕРОЙ.

Дякую ще раз, друзі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Таки, віддячив мені солдат. Привіз сьогодні з Києва від Владики медаль'йон-оберіг. З моїми особистими даними на звороті. Дуже приємно. Хоч я не християнка, але це для мене найдорожчий подарунок за останній час.

Тепер мій трупік не загубиться у разі чого :)

%2525D0%2525A4%2525D0%2525BE%2525D1%252582%2525D0%2525BE0495.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...