Перейти до змісту

Куплю захисне скло GALAXY S3


Столярка

Рекомендовані повідомлення

Куплю захисне скло GALAXY S3 білого кольору

Можливо хто знає де продають окремо скло ( не дисплей ) в пп.

1343224931_samsunggalaxys3img0044.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скікі мені відомо то воно йде в купі з екраном...коштує огого...в самаго лежить s3 побитий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняв саме скло на варшавц у Славікаі, ціна була 400 гр. (в ціну увійшла поклейка плівки, та ще одна в нагрузку, на потім :_07: ). Самому думаю не варто міняти, дуже складно , та і клей норм вартує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пару відео на ютубі є по заміні, гемор ще той. як радять вище, довірте цю справу фахівцям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скікі мені відомо то воно йде в купі з екраном...коштує огого...в самаго лежить s3 побитий

є

Є готові набори для такого діла.

http://www.ebay.com/...W-/261341047842

http://www.aliexpres...2269634642.html

Дєрзай :-)

по екромості кожна деталь до телефону .. )

Місяць часу чекати чи більше не варіант, но дякую.

Міняв саме скло на варшавц у Славікаі, ціна була 400 гр. (в ціну увійшла поклейка плівки, та ще одна в нагрузку, на потім :_07: ). Самому думаю не варто міняти, дуже складно , та і клей норм вартує.

Скло до 200 сотень коштує, якщо маєте контакти ціє людини, то дайте будь-ласка, треба по окремості. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю не робочого s3 білогокольору! Дисплей в нормі проблема з платою! Є акб в хорошомустані +комплект зарядка коробка! За ціною і фото пищіть в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...

Маю не робочого s3 білогокольору! Дисплей в нормі проблема з платою! Є акб в хорошомустані +комплект зарядка коробка! За ціною і фото пищіть в приват

Вже не актуально! Давно було продано!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...