Перейти до змісту

Згущене молоко оптом приєднуйтесь щоб менше платити за доставку!


andaines

Рекомендовані повідомлення

Приєднуйтесь щоб менше платити за доставку, детально тут http://www.kidstaff.com.ua/tema-1265654.html хочу собі замовляти на наступному тижні, хто хоче зі мною пишіть в середу замовлятиму. Доставка Новою поштою живу на ДПЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

живу на ДПЗ.

+1

+3 пляшки

Якщо хтось замовлятиме білу в тубі - то просто хотіла б глянути на цю штуку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би взяв, но в мене питання чому на тій згущонці немає ніяких розпізнавальних знаків, звідки я знаю яка вона, терміни і взагалі чи це не крейда розбавлена... ? Мені то так сяк, а от жінка задала мені ці питання і тоді я дійсно задумався чи варто, і взагалі чи не розводняк то все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би взяв, но в мене питання чому на тій згущонці немає ніяких розпізнавальних знаків, звідки я знаю яка вона, терміни і взагалі чи це не крейда розбавлена... ? Мені то так сяк, а от жінка задала мені ці питання і тоді я дійсно задумався чи варто, і взагалі чи не розводняк то все.

Я теж задумувалась) Тому вирішила проглянути відгуки - їх там більше тисячі. Позитивні.
BqQSO.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 пляшок 1л (фото 1)

3 варених "ковбаски" 500г (фото 4)

Є кілька питань:

1) Кому, коли і яким чином переказувати гроші?

2) В якому відділенні НП планується отримання товару?

3) За яким принципом розподіляються витрати на доставку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, не очікувала такого ажіотажу, думаю домовитись з продавцем, щоб платили всі окремо, а в одну коробку склав, відділення Нової пошти №12, бачу посилка буде велика то хто живе на ГПЗ може допоможе, давайте до вівторка тоді збирати замовлення, а у вівторок ввечері чи в середу до обіду оплачуємо, щоб відправив нам на наступному тижні, згідно умов в оголошенні. Я у вівторок оформлю замовлення і візьму в нього реквізити. Мої дані Ковальчук Анна 0997866908, роздача буде біля "Вопака" в який день повідомлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляю в нього бо на кідстафі це найпопулярніше оголошення в цій категорії, багато позитивних відгуків і ціна супер! Так що добре обдумуйте свої замовлення, уважно читайте оголошення, бо я просто хочу зекономити на доставці, самі знаєте що Нова пошта бере не мало. Я постійно вдома бо в дикреті, час маю от і вирішила створити тему для любителів солоденького) Хто надумав пишіть в лічку з позначкою "згущенка" номер телефону і замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю домовитись з продавцем, щоб платили всі окремо, а в одну коробку склав

Як Ви собі це уявляєте?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю домовитись з продавцем, щоб платили всі окремо, а в одну коробку склав

Як Ви собі це уявляєте?

В мене просто картка бере 0,5%, я не проти щоб мені всі скинули, але може є люди які не довіряють в такі схеми, якщо всі згодні то можно одним платежем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявляю так, я пишу йому замовлення кожного окремо, він порахує по скільки виходить, кожен платить присилає квитанцію про оплату, або просто час оплати, як скаже продавець, після оплати складує в одну коробочку і висилає. На кідстафі зручні форми для замовленнь, там все рахує сайт, навіть не треба заморочуватись, хто користується сервісом знає. А з доствкою вже по ходу на місці розберемось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цеж скільки треба мати розуму щоб купувати згущене молоко по ціні дешевшій ніж молоко з його воно робиться. Дізнайтесь про процес виготовлення згущеного молока тоді зрозумієте чому ця згущенка біла. А ще подивіться в інтернеті як виглядає справжня продукція Первомайского комбінату. Ну і зверніться до лікаря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, в нього, на його сайті, дешевше ніж на кідстафі)

може не обновив ціну бо 2 дні тому така була, от я і вирішила вже замовляти

Цеж скільки треба мати розуму щоб купувати згущене молоко по ціні дешевшій ніж молоко з його воно робиться. Дізнайтесь про процес виготовлення згущеного молока тоді зрозумієте чому ця згущенка біла. А ще подивіться в інтернеті як виглядає справжня продукція Первомайского комбінату. Ну і зверніться до лікаря.

Вас ніхто не змушує купувати нічого, а я хочу і куплю. І я думаю для виробництва не купують молоко в супермаркеті по 9-10грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб зробити вашу згущенку молоко має вартувати 1 грн. - 1л.

Їжте скільки влізе здоров'я хватить, але не давайте дітям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рынке 500 грм вареной, другой фирмы недавно покупали за 13 грн, сейчас не знаю, могло подорожать, но не до 17 грн. Сгущенка-варенка густая, вкусная. И банками белая покупали - 10 грн. "Омка" - 370 грм. - получается такая же цена... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в тему. Хтось згущував молоко сам? Я згущувала. Дуже легко, натурально і дешево. Пробачте, що не по ділу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рынке 500 грм вареной, другой фирмы недавно покупали за 13 грн, сейчас не знаю, могло подорожать, но не до 17 грн. Сгущенка-варенка густая, вкусная. И банками белая покупали - 10 грн. "Омка" - 370 грм. - получается такая же цена... ))

Оцю "Омку", якщо вірити результатам досліджень центру експертиз "Тест" за посиланням, наведеним вище паном OSV, бадяжать з пальмових жирів.

Про 500-грамову "ковбаску". Теща трохи більше місяця тому брала на ринку таку ж за 27. З її слів.

Власне, ви можете відповісти, що я купую взагалі казна-що. Але, по-перше, у продавця сотні відгуків задоволених клієнтів, а по-друге, добру половину мого замовлення становить, власне, замовлення тещі. А теща у мене - шеф-кухар з 25-літнім стажем, і в разі чого, якщо раптом я отримаю від неї "на горіхи" за те, що "підсунув" їй контрафактну продукцію, я обов'язково відпишу в цій темі. :) Але чомусь я не сильно переживаю з цього приводу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я брала таку варену за 26грн. На скільки я знаю то її хвалять, це та славнозвісна баночка "З малюком".

Якщо вас не цікавить і не хочете купляти, то не пишіть в темі, а варіть самі або взагалі не їжте згущеного молока! Ми тут зібрались для одноразового СП(спільні покупки), а хочете поговорити про згущенку створіть тему і тіштесь!

та ну, яка б вона дешева не була, не вартує людського здоров'я.

Я поки що не чула смертельних випадків після вживання згущеного молока)! 400 гарних відгуків мене більше переконали ніж ви!

Не в тему. Хтось згущував молоко сам? Я згущувала. Дуже легко, натурально і дешево. Пробачте, що не по ділу.

я теж робила, смачно, аде магазинна мені якась смачніша і густіша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3) За яким принципом розподіляються витрати на доставку?

думала про це теж, Нова пошта рахує об"ємну вагу, а так як у нас в основному всі беруть в пляшках то доставку поділити на кількість пляшок, тубу 0,5 кг рахувати як пів пляшки, якщо будуть ковбаски то гляну на їх розмір у порівнянні з пляшкою. Гроші на рахунок продавця, тобто платять всі окремо, реквізити напишу, замовлення підтвердіть. І доречі глянула там чим більше пляшок тим вони дешевші від 10 - 33грн від 15 - 31грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що замовлення таке:

Я - 6 пляшок;

Opel75 - 2 пляшки;

solny_girl - 1 пляшка;

Oksana04 -3 пляшки;

taurus07 - 1 пляшка;

4iter - 1 білу в тубі (4 кг) ,2 варені (500 грам);

Chill - 6 пляшок 1л (фото 1), 3 варених "ковбаски" 500г (фото 4).

Прохання всіх підтвердити свої замовлення, реквізити напишу в темі, з продавцем домовилась що платять всі окремо, а складе в одну посилку. У нас походу назбиралось достатньо пляшок щоб була ціна 31грн за пляшку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...